مردم بحرین اجرای حکم اعدام شهیدان العرب و الملالی را به شدت محکوم کردند

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه اجرای حکم اعدام شهیدان العرب و الملالی را به شدت محکوم می نماید

بسم الله الرحمن الرحیم
ستایش خدایى را که دَرهم شکننده سرکشان و نابودکننده ستم‌کاران است.
قال الله سبحانه وتعالی (وَلَا تَقُولُوا لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتٌ بَلْ أَحْيَاءٌ وَلَكِنْ لَا تَشْعُرُونَ * وَلَنَبْلُوَنَّكُمْ بِشَيْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنْفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِينَ * الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ * أُولَئِكَ عَلَيْهِمْ صَلَوَاتٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَرَحْمَةٌ وَأُولَئِكَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ ) و به آنها كه در راه خدا كشته مي‏شوند مرده مگویيد، بلكه آنها زندگانند ولي شما نمي‏فهميد. * قطعاً همه شما را با چيزي از ترس، گرسنگي، زيان مالي و جاني، و كمبود ميوه‏ ها آزمايش مي‏كنيم و بشارت ده به استقامت كنندگان! * آنها كه هر گاه مصيبتي به آنها رسد مي‏گويند: ما از آن خدا هستيم و به سوي او باز مي‏گرديم! * اين ها همان ها هستند كه الطاف و رحمت خدا شامل حالشان شده و آنها هستند هدايت يافتگان. ( آیات 154 -157 سوره مبارکه بقره )

جنبش یاران انقلاب 14 فوریه ، مراتب محکومیت شدید خود را نسبت به اجرای حکم اعدام دو تن از مبارزین به نام های : علی حکیم العرب و احمد الملالی که بامداد امروز اجراءگردید اعلام می نماید و باردیگر به ستمگرِ سَرکش ، حمد بن عیسی آل خلیفه یادآور می شویم که سُنت الهی بر علیه ستمگران و فاسدان به زودی محقق خواهد شد و در سنت و قانون الهی هیچ گونه تغییر وتبدیلی وجود نخواهد داشت و انشاء الله انتقام و قصاصِ خداوند واحد و اَحد و جبارِ متکبر به زودی دامنِ فرعون و سرکش بحرین را در برخواهد گرفت .

حمد بن عیسی سرکش و باندِ تبهکارش به شکل وَهم آمیزی گُمان می برند که شاید می توانند با این گونه اقدامات جنایت کارانه شعله های فروزان و افروخته انقلاب بحرین را خاموش نمایند ، درحالی که این گونه حماقت ها ، باعث پایان و آغاز نابودی وزَوال حتمی آنها به یاری پروردگار متعال خواهد شد .

اجرای حکم اعدام بر علیه شهدای ابرار و بی گناه که بامداد امروز اجرا گردید ، آشکارا براین نکته تاکید دارد که رژیم اشغالگر و جنگ طلب آل خلیفه از ایجاد اصلاحات در کشور عاجز بوده و نسبت به آن عصیان کرده است ، و به هیچ وجه و به هیچ شکلی نمی توانند با ملت بحرین همزیستی مسالمت آمیز نمایند. دعوت ها و شعارهای خوارکننده و فریبکارانه دیکتاتور و همدستانش در کشور مبنی بر آزادی دستگیرشدگان و توقف اجرای احکام اعدام و غیره .... فریبی بیش نیست ، همچنین دعوت ها برای آشتی وگفتگوی ملی و توافق های سیاسی با دیکتاتور بحرین ، دعوت هایی پوچ و بیهوده ای ست که هیچ قیمت وارزشی ندارد . ادامه روند مبارزه و جهاد و مقاومت شرافتمندانه بر علیه رژیم آل خلیفه و اشغالگران سعودی اماراتی به یاری پروردگار متعال ادامه خواهد یافت تا پیروزی چشم گیرنصیب ملت بحرین شود ، این تنها راه و یگانه گزینهِ فراروی ملت بحرین برای رسیدن به حقوق اساسی و برپایی نظام سیاسی مبتنی بر مردم سالاری چندحزبی خواهد بود .

بار دیگر بر ضرورت برچیده شدن پایگاه های نظامی بیگانگان آمریکایی ، انگلیسی و خارج شدن تمامی مستشاران نظامی و امنیتی بیگانه از کشور تاکید داریم و به آن دعوت می نماییم ، همچنین خواستار بیرون شدن تمامی نیروهای اشغالگرِ سعودی اماراتی از بحرین می باشیم .

در پایان جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه ، مراتب تسلیت و تعزیت خود را به خانواده های مکرم این دو شهید والامقام و مردم شریف و آزاده بحرین اعلام داشته و از خداوند علی قدیر می خواهیم تا این عزیزان را در اَعلی علیین و بهشت برین با پیامبران و ائمه معصومین علیهم السلام و شهدا و راستگویان و صالحان محشور و همراه نماید و به خانواده های آنها صبر و ایستادگی در این مصیبت بزرگ عطاء فرماید . آمین !

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه
منامه – بحرین بزرگ اشغال شده
27 ژوئیه 2019 میلادی برابر با 5 مرداد ماه 1398 شمسی

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top