قانون قیصر یک قانون نژاد پرستانه و ضد بشری است

پیروزی سوریه درگروی حمایت واهمیت دادن به آن است

بسم الله الرحمن الرحیم
پویش جهانی مبارزه با قانون غیر انسانی و دشمنانه قیصر آمریکا و حمایت از ملت مظلوم سوریه توسط تجمع (ائتلاف) عربی اسلامی حمایت از گزینه مقاومت
برادران وخواهران گرامی در تجمع ( پویش ) جهانی عربی اسلامی حمایت از گزینه مقاومت ، برادران و دوستان تجمع و هیئت ها ، جنبش ها و احزاب حامی سوریه ،به اطلاع می رساند با تلاش ها و هم افزایی انسان های شریف و آزاده و دوستدار و محور مقاومت اسلامی ودر راس آن دوستان وبرادران ایمانی در کشور طلایه دار و دژ مستحکم محور پیروز و سرافراز مقاومت ایران اسلامی تاکنون بیش از ۳۰۰۰۰ امضا در شبکه های اجتماعی و مجازی در حمایت از مردم ستم دیده سوریه جمع آوری گردیده و بیانیه حمایت به پنج زبان زنده دنیا ترجمه شده و دست به دست در حال انتشار وبازپخش می باشد از شما عزیزان می خواهیم این بیانیه مخالفت با قانون ننگین قیصر را در در مرحله دوم در صفحات شخصی و گروهی در اینستگرام و سایر شبکه های مجازی از جمله فیسبوک ، توییتر و...گسترش وانتشار دهید وهریک از شما صدها وبلکه هزاران نفر از افراد احزاب و هیئت ها و گروه های مختلف را به جمع حمایت کنندگان از ملت مظلوم سوریه دعوت نمایید و با امضای این طومار با ذکر نام و نام خانوادگی ، مسئولیت ویا شغل و کشور تابعه در این امر انسان دوستانه و خیرخواهانه مشارکت فرمایید .
شایان ذکر است پس از امضاء حتماً با تیک کردن و لایک گذاشتن در این امر خداپسندانه مشارکت فرمایید ، قسمت مربوط به ارائه نظرات اجباری نیست و از کسانی که با نظرات خود اعلام همبستگی می نمایند پیشاپیش تشکر وقدردانی می نمایم .
با تقدیر و تشکر فراوان
برادرتان دکتر یحیی غدار
دبیرکل تجمع (ائتلاف ) عربی و اسلامی حمایت از گزینه مقاومت

آدرس سایت :
http://tajammo3.org/khayaralmoukawama/
متن بیانیه :
پیروزی سوریه درگروی حمایت واهمیت دادن به آن است .... قانون قیصر یک قانون نژاد پرستانه و ضد بشری است .
1- عقل جنایت پیشه و دشمنانه رژیم ایالات متحده آمریکا همراه با رییس جمهور سبک سر و سرکش آن نشان داده که هدفی جز ادامه دشمنی بر ضد اعراب ومسلمانان و آرمان های آنان و هدف قرار دادن محور مقاومت ندارند ، این اقدامات با تصویب قوانین و تصمیم گیری های ستمگرانه و ضد انسانی که بسیار حقیرانه و نتیجه عقل مریض و ضد بشری آنان است بر همگان آشکار گردیده است .
2- در شرایطی که شیوع بیماری کرونا باعث شده هم بستگی ، هم افزایی و همکاری میان ملت ها ودولت ها برای مقابله با این تهدید جهانی و حیات بشری وآینده سرنوشت بشر روز به روز افزایش یابد و کشورهایی مانند روسیه ، چین و کوبا و سایر کشورهای محور مقاومت تمام تلاش خود را برای کمک به کشورها و ملت های محتاج به کاربسته اند ، دولت آمریکا و رییس جمهور دیوانه و راهزن آن مانند دزدان دریایی ، اموال و دارایی های کشورهای نیازمند را با هم پیمانان ودوستان منطقه ای خود مصادره و به سرقت می برند.
3- دولت آمریکا و در راس آن ترامپ نادان و هم پیمان صهیونیستی وفاسدش نتنیاهو ، پروژه از پیش تعیین شده ای با عنوان قانون سزار را برای تشدید محاصره سیاسی ، اقتصادی جمهوری عربی سوریه وضع نموده اند . این قانون نشان گر خشم و سردرگمی آنان از پیروزی ها و موفقیت های تاریخی ملت سوریه و در راستای تلاش های بیهوده آنان برای تشدید و گسترش محاصره برعلیه مردم سوریه و جلوگیری از دست یافتن به حقوق و تمامیت ارضی و اهداف مقاومت و تمرکز بر مهمترین آرمان اسلامی وعربی و تمامی آزادی خواهان جهان که همان آرمان فلسطین و... است می باشد .
4- سوریه با رهبری تاریخی و نوآورانه و ارتش اسطوره ای و مردم جاودانه آن همراه با محور مقاومت و هم پیمانانش ثابت کرده که می تواند پیروزی های تاریخی و دست نیافتنی را محقق سازد و جنگ جهانی بزرگ برعلیه این کشور را مدیریت و اقدامات جنایت کاران آمریکایی و غربی اش و درنتیجه قانون سزار و بدتر از این قانون را خنثی و ناکام گذارد.
5- هم پیمانان سوریه و دوستان و ملت های آزاده و هم میهنان شریف و جوانان برومند و در راس آن ایران اسلامی به عنوان راس هرم و مرکز فرماندهی محور مقاومت ، مانند سدی نفوذ ناپذیر پشت سوریه ومحور مقاومت ایستاده اند و با این قانون ظالمانه و تهدیدات و اقدامات خصمانه دولت آمریکا و ترامپ دیوانه و یا هر اقدام آتی آنها به مقابله خواهند پرداخت .
6- آمریکا و هم پیمانان مفلوک و شکست خورده و ناتوانش در مقابل ویروس کرونا و ورشکسته اقتصادی و اجتماعی ناتوان تر از آن هستند که کسی را ترسانده و یا شکست دهند .
7- همان گونه که بارها گفته ومی گوییم هر کسی برای سوریه چاه بکند ، اول خودش در این چاه خواهد افتاد و سم آن را خواهد نوشید و این دولت نژاد پرست ، وحشی و ستمگر آمریکاست که تاریخی مملوء از اقدامات نژاد پرستانه ونابودی ملت ها و کشورها را درکارنامه دارد .
8- برای گسترش پایداری سوریه و تمرکز بر عصر پیروزی های محور مقاومت و تاکید بر اعتماد مطلق به ملت سوریه و امت اسلامی اعلام همبستگی می نماییم .
9- ما امضاء کنندگان این اقدام گستاخانه را به شدت محکوم کرده و دوشادوش یکدیگر در یک صف واحد و از صمیم قلب با ملت سوریه در مقابله با دشمنی های آمریکا اعلام هم بستگی کرده و با شدیدترین عبارات این گونه قوانین و اقدامات ضد بشری را به شدت محکوم کرده و قانون سزار را به زباله دان تاریخ می فرستیم و هرگز در برابر آن کوتاه نخواهیم آمد
امضاء کنندگان :

آخرین تغییر در 16 تیر 1399 ساعت: 7:51 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top