فرمانده سپاه: انسان‌های وطن فروش و خائن در کشور ما جایگاهی ندارند

سردار سلامی گفت: انسان‌های وطن فروش و خائنی که به غرب لبخند می‌زنند و صدایشان پژواک صدای غرب و آمریکاست و مردم ما را به خاطر ایستادگی برابر غرب و آمریکا به سخره می‌گیرند، بدانند در کشور ما جایگاهی ندارند.

به نقل از خبریجات ؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در نشست قرارگاه امام حسن(ع) که با هدف دست یابی به راه کارهای جدید برای تقش آفرینی نهادهای انقلابی و حمایتی در کمک به حل مشکلات ناشی از شرایط کرونایی در کشور و گره گشایی از مسایل معیشتی و اشتغال مردم ، عصر امروز در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، گفت:  این جلسه با ارج نهادن به اراده درونی ملت ایران و در پی تاکید ها، تدابیر و دستورهای رهبر عظیم الشان انقلاب در سخنرانی اخیرشان ؛  به منظور به کارگیری اراده و عزم ملی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و  ارائه کمک‌های معیشتی و کمک‌های مومنانه به معاصرین و آسیب دیدگان از این بیماری منحوس ؛ برگزار شده است.
 
وی افزود: ما به این نتیجه رسیدیم که برای ارائه کمک‌های مومنانه در جامعه و مشکلات موجود بار دیگر  دور هم جمع شویم و اراده و انگیزه خود را به هم پیوند بزنیم تا بتوانیم در یک موج موثر ، فشارهای معیشتی ناشی از کرونا و غیر کرونا را در جامعه کاهش دهیم و در آلام و مشکلات مردم شریک باشیم.
 
سرلشکر سلامی، رهبر حکیم انقلاب، اسلام عزیز و مردم عزتمند و صبور را سه عامل اساسی عبور کشور از مشکلات در چهار دهه اخیر توصیف و تصریح کرد : به برکت وجود مردم فهیم و شریف ما که دشمن را بخوبی می شناسند، قدر اسلام و رهبری را می دانند و  پاداش صبر را باور دارند و بارها تمرین و مشق عزت، ثبات و پایداری کرده اند ، همواره زیباترین صحنه‌های تاریخی آفریده می‌شود.
 
وی با تاکید بر اینکه ملت ایران همواره به قدرت درونی خود می بالد و به خداوند تکیه می کند ، افزود: امروز در جای جای عالم و در سرزمین‌های مختلف می بینیم اگر دولت و کشوری بخواهد با تکیه بر بیگانگان بایستد ، پشتش خالی می‌شود و این اتکا مانند کف روی آب است.
 
فرمانده کل سپاه گفت: کسانی که می‌خواهند با زبان آمریکا با ملت ایران صحبت کنند بدانند که ملت ما عزتش را قربانی هیچ چیزی نخواهد کرد.
 
سردار سلامی افزود: انسان‌های وطن فروش و خائنی که به غرب لبخند می‌زنند و صدایشان پژواک صدای غرب و آمریکاست و مردم ما را به خاطر ایستادگی برابر غرب و آمریکا به سخره می‌گیرند، بدانند در کشور ما جایگاهی ندارند.
 
وی با نکوهش افرادی  که در فضای مجازی غیرت ملی خود را می فروشند، گفت: این افراد با کلمات بازی نکنند و بدانند که ملت آن‌ها را پس خواهند زد و بیرق ثبات ، عزت و پایداری را در میهن عزیزمان برافراشته نگه خواهند داشت.
 
فرمانده کل سپاه نهادهای انقلابی و حمایتی را متعلق به مردم دانست و با تاکید بر اهمیت بهره گیری از ظرفیت های بزرگ و استثنایی موجود تصریح کرد: به یاری خداوند دست در دست مردم ، حماسه دل انگیز عبور از سختی های امروز را رقم خواهیم زد ، زیرا باور داریم در درون هر سختی آسایش وجود دارد.
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top