ضرب و شتم مرضیه هاشمی رفتار قرون وسطایی آمریکا را نشان می دهد

سازمان بسیج رسانه با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردم بازداشت خبرنگار پرس تی وی،تاکید کرد: ضرب و شتم این خبرنگار تنها نشان دهنده رفتار قرون وسطایی سردمداران آمریکا است

خبریجات-به گزارش خبرگزاری مهر ، سازمان بسیج رسانه در واکنش به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا بیانیه ای را صادر کرد.
در این بیانیه آمده است: دستگیری مرضیه هاشمی، خبرنگار شبکه پرس تی وی که به دیدار برادر بیمار خود در آمریکا رفته بود آن هم بدون هیچ دلیل مشخصی نشان داد که مدعیان آزادی بیان هنوز هم تاب بیان حقیقت را ندارند و اگر حرفی مخالف با خود بشنوند تمام ژست های حقوق بشری را کنار گذاشته و به وحشیانه ترین وجه ممکن عمل می کنند، غل و زنجیر زدن به دست پای این خبرنگار زن و برداشتن روسری وی با ضرب و شتم تنها نشان دهنده رفتار قرون وسطایی و مخالف آزادی های دینی سردمداران آمریکاست.
این بیانیه در ادامه می افزاید:آمریکایی ها با اطلاع از مسلمان بودن این خبرنگار طی دو روز گذشته تنها گوشت خوک در اختیار وی گذاشته اند تا به لحاظ اعتقادی نیز وی را شکنجه کنند و بدتر که امکان دیدار بستگان نگران وی را فراهم نمی کنند تا صفحه سیاه دیگری را به پرونده ضدحقوق بشری خود بیفزایند.
در پایان این بیانیه آمده است: سازمان بسیج رسانه این عمل غیرقانونی و غیرانسانی آمریکا را محکوم کرده و خواهان آزادی هرچه سریع تر عضوی از جامعه خبرنگاران است.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top