سخنان بسیار ارزنده آقای سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین سخنرانی آقای سید حسن نصر الله را در خصوص بیرون راندن نیروهای آمریکایی از منطقه خلیج فارس را می ستاید .

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَ مِنْ رِباطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَ عَدُوَّکُمْ وَ آخَرينَ مِنْ دُونِهِمْ لا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ يَعْلَمُهُمْ وَ ما تُنْفِقُوا مِنْ شَيْ‏ءٍ في‏ سَبيلِ اللَّهِ يُوَفَّ إِلَيْکُمْ وَ أَنْتُمْ لا تُظْلَمُونَ ( و هر چه در توان دارید از نیرو و اسبهای آماده بسیج کنید ، تا با این [ تدارکات ] ، دشمن خدا و دشمن خودتان و [ دشمنان ] دیگری را جز ایشان که شما نمی شناسیدشان و خدا آنان را می شناسد ، بترسانید. و هر چیزی در راه خدا خرج کنید پاداشش به خود شما بازگردانیده می شود و بر شما ستم نخواهد رفت. ) آیه 60 سوره مبارکه انفال

خبریجات -جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین حضور میلیونی و پر شور اقشار مختلف مردم عراق ، علمای اعلام ، سیاسیون ، خبرنگاران و گروه های مقاومت و نیروهای مسلح غیور و راس آنها بسیج مقدس مردمی ( حشد الشعبی ) در مراسم تشییع و وداع با پیکرهای پاک شهیدان والامقام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یار و همراه دیرینش شهید حاج ابومهدی المهندس ( رضوان الله تعالی علیهم ) و سایر همراهان شهیدشان را می ستاید ، همچنین حضور بی سابقه و میلیونی اقشار مختلف مردم انقلابی ایران در مراسم وداع و تشییع این عزیزان در شهرهای اهواز ، مشهد مقدس و تهران را مورد تقدیر قرار می دهد و از مردم انقلابی بحرین بزرگ و تمامی امت اسلامی در اقصاء نقاط جهان برای برپایی مراسم های یادبود و بزرگداشت شهدای مقاومت و تاکید بر استمرار و ادامه دادن راه مقاومت و تحقق بخشیدن به آرمان ها و اهداف والای ایشان که همان آزادسازی قدس شریف از چنگال اشغالگران است دعوت به عمل می آورد .
این جنبش سخنان بسیار ارزنده آقای سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان که اعلام نمود خون بهای شهیدان حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس فقط خروج تمامی مشروع نیروهای بیگانه و خصوصاً آمریکایی ها از کل منطقه و جغرافیای جهان اسلام و عربی و پایان اشغالگری و برچیده شدن پایگاه های نظامی آنان است را مورد تقدیر و ستایش قرار می دهد .
ما در جنبش یاران جوانان اقلاب 14 فوریه حمایت کامل خود را از سخنان دبیر کل حزب الله لبنان و سید مقاومت ابراز داشته و از آحاد امت اسلامی و جوامع محور مقاومت می خواهیم تا ناوهای جنگی و پایگاه های نظامی آمریکایی وانگلیسی را از منطقه بیرون بیاندازند ، و مردم بحرین بزرگ خود را برای رویارویی و مقاومت برای پایان اشغالگری و برچیدن تمامی پایگاه های نظامی در بحرین و در شبه جزیره عربی و بیرون راندن آنان آماده و مهیا سازند .
بی شک خون شهیدان محور مقاومت و در راس آنها خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی المهندس از ما می خواهد تا انتقام سرسختانه و قاطعی از دشمنان بگیریم و عرصه را برای حضور نیروهای نظامی بیگانه ، اشغالگر و جنگ طلب در منطقه را تنگ تر و بدان پایان بخشیم.
از کلیه نیروهای مقاومت اسلامی در بحرین و شبه جزیره عربی می خواهیم تا آمادگی کامل را برای آزادسازی منطقه خلیج فارس از وجود نیروهای آمریکایی و انگلیسی داشته باشند .
این جنبش مراتب تقدیر و تشکر خود را از اقدام مردم انقلابی و مقاوم عراق در حمایت و پشتیبانی بی بدیل شان از گروه های مقاومت و نیروهای بسیج مردمی برای انجام وظایف و اخراج آخرین سرباز آمریکایی از سرزمین عراق ابراز می دارد .
در پایان تصمیم و رای اکثریت پارلمان عراق در تصویب قانون خروج تمامی نیروهای آمریکایی از کشورشان و پایان حضور آنها را می ستاییم و آن را مقدمه ای بر پیروزی و نصرت بزرگ تر بر شیطان بزرگ و آموزگارش رژیم صهیونیستی و دست نشاندگانشان در عربستان سعودی و منطقه خلیج فارس می دانیم .

جنبش یاران انقلاب 14 فوریه
منامه – بحرین بزرگ شغال شده
5 ژانویه 2020 میلادی برابر با
16 دی ماه 1398 شمسی

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top