روند فروپاشی استکبار و زورگویی آمریکایی آغاز شده است

 جنبش یاران ۱۴ فوریه بحرین در بیانیه ای در واکنش به حادثه قتل جرج فلوید شهروند افریقایی -آمریکایی تبار با محکومیت این حادثه آن را نشان دهنده دروغ بودن ادعاهای آنها درباره دمکراسی و لیبرالیسم دانسته و افزود که جریان فروپاشی استکبار و زورگویی آمریکایی آغاز شده است.

خبریجات-در این بیانیه که یک نسخه از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با محکومیت شدید قتل شهروند سیاهپوست آمریکایی به دست پلیس این کشور در ایالت مینیاپولیس این حادثه را بسیار ظالمانه و دردناک توصیف کرد و آن را نتیجه سیاست نژادپرستانه دوره دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا دانست.

در ادامه بیانیه این جنبش آمده است که واکنش گسترده مردم در داخل آمریکا و در اغلب ایالت های آمریکا از جمله در واشنگتن و نیویورک و در مقابل کاخ سفید و آتش زدن پرچم آمریکا نشان دهنده شکست سیاست های زورگویانه و نژادپرستانه این کشور است که از داخل کاخ سفید اداره می شود و شکست ادعاهای آنها درباره لیبرالیسم و دموکراسی را نشان می دهد.

این جنبش افزود که حادثه قتل "جرج فلوید" نشان دهنده میزان تأثیر سیاست های رئیس جمهوری نادان آمریکا است که باعث فروپاشی ارزش های اخلاقی شده و در سال های گذشته شاهد حوادثی مشابه هستیم که در واقع این چهره حقیقی سیاست های نژادپرستانه دولت آمریکا در قبال نژادهای دیگر است.

طبق این بیانیه، سیاست های نژادپرستانه آمریکا از مرزها آن فراتر رفته و امروز هرآنچه که مردم جهان شاهد جنگ ها و نزاع ها است، نتیجه زورگویی ها و استکبار آمریکایی است از جمله خون شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس و همراهانشان و خون های شهدای آزاده ای که در جهان بخصوص در جهان اسلامی -عربی ظالمانه ریخته شده است همچنان که در یمن، عراق، لیبی، الجزایر، تونس و پاکستان و افغانستان و بحرین و دیگر کشورهای اسلامی به دست قوای شر در جهان به سرکردگی آمریکا و بازوان آن همانند آل خلیفه در بحرین، آل سعود و آل نهیان در امارات ریخته شده است و بزودی باعث ریشه کن شدن نظام های طاغوتی و استکبار جهانی و فساد و شیطانی خواهد شد.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است، قتل جرج فلوید انتهای حاکمیت آمریکا با ادعای دموکراسی و احترام به حقوق بشر و یاد آور قتل های مشابه صدها شهروند سیاه پوست و رنگین پوست آمریکا است که عمدتاً فرزندان آمریکایی های آفریقایی تبار هستند. قتل اخیر در ایالات متحده آغاز پایان قدرت شیطانی است که با پوشاندن تمدن بشری و ارزش های والای اخلاقی فرسوده شده است.

جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین افزود که ترامپ فرعون این دوره است که خودشیفتگی و استکبار به ارمغان آورد. او می تواند جهان را با انگشت چپ خود مدیریت کند اما با حماقت و نادانی خود جهان را به سوی تخریب، عقب ماندگی پیش می برد ، جهان در دوره او شاهد جنگ و نابودی و ویرانی بود.

این جنبش قتل جورج فلوید را محکوم کرد و افزود که آن را جنایتی فجیع می دانیم که در آن رژیم آمریکا باید پاسخگو باشد، ما معتقدیم که این جنایت شرم آور مقدمه ای برای سقوط ستاره ایالات متحده خواهد بود. این جنایت یک آغاز واقعی برای پایان دادن به تمام پروژه های هژمونی و نفوذ در جهان و سقوط سیستم های وابسته به آن است، مانند رژیم های فاسد دیکتاتوری خلیج فارس.

در پایان بیانیه مزبور تصریح شده است که ما در آستانه طلوع عصر جدید زندگی می کنیم، یعنی عصر افرادی که صاحب سرنوشت خودشان خواهند بود، آن دوران پیروزی ارزش های انسانی و متمدن بر ارزش های شیطانی و نادان است که مبتنی بر استکبار ، نژادپرستی و استکبار می باشد و دوران پیروزی مستضعفان بوده و بزودی شاهد سقوط رژیم های سعودی ، آل خلیفه، آل نهیان و سایر دولت های استبدادگر فاسد در منطقه و مزدوران آنها در عراق، سوریه، لبنان، یمن، بحرین خواهیم بود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top