دیشب یک «سیلی» به آمریکا زده شد؛ «انتقام» بحث دیگری است

اقتصادنیوز: رهبر انقلاب فرمودند: باید حضور فسادبرانگیز آمریکا در منطقه تمام شود. آنها در این منطقه جنگ آورند، اختلاف و فتنه آوردند، ویرانی آوردند، خراب شدن زیربناها را آوردند، هرجا در دنیا قدم گذاشتند به همین شکل عمل کردند.

خبریجات-به گزارش خبرآنلاین، حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب در اولین واکنش به حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه های نظامی آمریکا در عراق، فرمودند: دیشب یک سیلی به آمریکایی‌ها زده شد؛ «انتقام» بحث دیگری است.

ایشان اظهار داشتند: اینکارهای نظامی و به این شکل کفایت این قضیه را نمی کند. آنچه مهم است آن است که باید حضور فسادبرانگیز آمریکا در منطقه تمام شود.

رهبر انقلاب فرمودند: آنها در این منطقه جنگ آورند، اختلاف و فتنه آوردند، ویرانی آوردند، خراب شدن زیربناها را آوردند، هرجا در دنیا قدم گذاشتند به همین شکل عمل کردند. اصرار هم دارند که همین فساد و همین ویرانگری را نسبت به ایران عزیر و جمهوری اسلامی داشته باشند. مساله مذاکره و نشستن پشت میز مذاکره مقدمه دخالت ها و حضورهاست.

حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: این حضور باید به پایان برسد. این منطقه حضور آمریکا را قبول نمی کند. ملت های منطقه قبول نمی کنند. دولت های برخواسته از ملت ها بدون تردید قبول نمی کنند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top