خبر خوب چهار عضو کابینه روحانی برای مردم

معاون زنان و امورخانواده ‌رئیس‌جمهور، وزیر صنعت، وزیر آموزش و پرورش و رئیس کل بانک مرکزی در ابتدای سال جدید خبرهای خوبی از حوزه تحت مسئولیت خود بیان کردند.


معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: تصویب لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت در قوه قضائیه و ارسال آن به دولت و سپس به مجلس خبر خوب ماست و امیدوارم شاهد تصویب نهایی آن در مجلس به صورت قانون باشیم.

به گزارش نامه نیوز، وی ادامه داد: این لایحه دستاورد بسیار خوب و ملی است و مردم هم در این زمینه انتظاراتی دارند.این لایحه به احساس امنیت، آرامش و عدالت در جامعه کمک می‌کند.

اکتشاف جدید در حوزه مس و آهن خبر خوب شریعتمداری برای مردم

همچنین محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر خوبی از حوزه فعالیت خود در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان داد و گفت: موفقیت‌هایی در حوزه اکتشاف در معاون به دست آوردیم.

وی ادامه داد: این اکتشافات در حوزه مس و آهن در دو منطقه جنوب یزد و حوالی نائین اصفهان است به زودی مردم را از پیدا شدن این ذخایر بزرگ مطلع می‌کنیم.

ساختن مدرسه‌ای شایسته، خبر خوب بطحایی

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش خبر وزارتخانه متبوعش را اینگونه بیان کرد: در تلاشیم تا مدرسه‌ای شایسته برای دانش‌آموزان ایجاد و نواقص و کاستی‌ها را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: مدرسه باید محیط با نشاطی برای دانش‌آموزان باشد چرا که محل زندگی دوم آنان است.اگر بتوانیم در مدارس مهارت‌های زندگی کردن را به بچه‌ها به خوبی بیاموزیم، قطعا والدین هم خوشحال می‌شوند.

ولی‌الله سیف رئیس‌ کل بانک مرکزی نیز تاکید کرد: همه مسئولان در تلاش اند تا رفاه بیشتری برای مردم ایجاد شود و یکی از هدف‌گذاری‌ها در سال 97 ادامه پر شتاب تر این روند است.

وی ادامه داد: همچنین امسال تلاش می‌کنیم تا مشکلات بیشتری از سپرده گذاران در موسسات غیرمجاز را حل و فصل کنیم.

رئیس کل بانک مرکزی اظهار کرد: حفظ تورم تک رقمی سال گذشته برای امسال هم استمرار می‌یابد.

آخرین تغییر در 03 فروردين 1397 ساعت: 8:17 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top