جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه:مردم بحرین برابر رژیم صهیونیستی مقاومت می کنند.

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه: مردم بحرین برابر رژیم صهیونیستی مقاومت می کنند.

تهران - به گزارش پایگاه خبری خبریجات :  جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین شنبه شب در بیانیه‌ای ضمن تشکر از مردم این کشور برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کرد که ملت بحرین با حضور صهیونیست‌ها در کشورشان مخالف هستند و در برابر آن مقاومت می‌کنند.

در بیانیه جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه تأکید شده است: ملت بحرین در برابر عادی سازی با رژیم اشغالگر صهیونیستی مقاومت می‌کند و حضور امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی در دولت و سرویس‌های امنیتی بحرین و قرار دادن پایگاه‌های نظامی از جمله پایگاه الجفیر و ناوگان پنجم آمریکا در اختیار این رژیم برای جاسوسی، شنود و کارهای اطلاعاتی را مردود می‌داند.

جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه هدف از حضور رژیم صهیونیستی در بحرین را انجام حملات نظامی علیه محور مقاومت عنوان کرده است.

در بخش دیگری از این بیانیه به روز جهانی قدس اشاره شده و آمده است: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و استقرار نظام جمهوری اسلامی بر ویرانه‌های رژیم شاهنشاهی، استکبار جهانی را به وحشت انداخت و انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس و تثبیت آن در وجدان اسلامی و عربی، ضربه‌ای سخت بر محور شرارت استکبار جهانی بود.

جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه همچنین تأکید کرده است که مردم بحرین از آرمان‌های ملت فلسطین حمایت کرده و در کنار مردم فلسطین و گروه‌های فلسطینی است.

در پایان این بیانیه آمده است: ملت بحرین به عهد خود در قبال قدس شریف پایبند خواهند ماند و قدس و فلسطین محور و قطب نما هستند و ملت ما در کنار دیگر ملت‌های اسلامی در مسجد الاقصی به زودی نماز خواهند خواند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top