جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین ،خواستار مشخص شدن وضعیت و سرنوشت نماینده سابق مجلس آقای اسامه التمیمی بوده و محکومیت سه نفر از نوجوانان بحرینی به تحمل حبس توسط دادگاه های فرمایشی رژیم آل خلیفه را به شدت محکوم می نماید

جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین ،خواستار مشخص شدن وضعیت و سرنوشت نماینده سابق مجلس آقای اسامه التمیمی بوده و محکومیت سه نفر از نوجوانان بحرینی به تحمل حبس توسط دادگاه های فرمایشی رژیم آل خلیفه را به شدت محکوم می نماید .

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله سبحانه و تعالی : (وَ مَنْ أَظْلَمُ مِمَّنْ ذُکِّرَ بِآياتِ رَبِّهِ ثُمَّ أَعْرَضَ عَنْها إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمينَ مُنْتَقِمُونَ ) چه کسی ستمکارتر است از آن کس که آیات پروردگارش به او یادآوری شده و او از آن اعراض کرده است؟! مسلّماً ما از مجرمان انتقام خواهیم گرفت! (آیه ۲۲ سوره مبارکه السجده )
باردیگر جنبش یاران انقلاب ۱۴ فوریه بحرین مراتب اظهار نگرانی شدید خود را نسبت به سلامتی و زنده بودن نماینده سابق مجلس ،برادر مبارز آقای اسامه التمیمی ابراز نموده و خواستار مشخص شدن سرنوشت ایشان می باشد. همچنین مسئولیت کامل زنده بودن و سلامتی ایشان بر عهده شخص دیکتاتور حمد بن عیسی و دیکتاتور کوچکتر سلمان بن حمد می باشد . این مرد مبارز در معرض شدیدترین انواع شکنجه های روحی و جسمی برای از بین برداشتن جسم ایشان و روح آزادگی و میهن پرستی و رسوا کردن ستمگران و احکام جائرانه آنها قرار گرفته است .
این جنبش همچنین صدور احکام صوری زندان توسط دادگاه های فرمایشی آل خلیفه بر علیه سه نفر از نوجوانان به نام های علی احمد خمیس (۱۷ ساله) ، حسن جعفر حسن (۱۸ ساله ) و مهدی عبد الوهاب (۱۷ساله) را محکوم می نماید . صدور این گونه احکام با هیچ یک از معیارها ،قوانین و اصول انسانی و اخلاقی سازگار نمی باشد ، در کجای عدالت و انصاف آمده است که رژیم آل خلیفه می تواند کودکان و نوجوانان را زندانی نماید و ایشان را مورد انواع شکنجه های جسمی و روحی قرار داده و آنان را از ادامه تحصیل و خانواده محروم سازد ؟.
نیروهای امنیتی و مزدوران دیکتاتور حمد بن عیسی شدیدترین انواع شکنجه ها و وحشیانه ترین روش های را برای لگدکوب کردن کرامت انسان ها و زندانیان و کودکان و نوجوانان در بند به کار می گیرند و رژیم بربری و خالی از انسانیت آل خلیفه ، با هدف سرکوب های گسترده و هدفمند انواع شکنجه های روحی و جسمی که سابقه و نمونه آنها به دوران حکومت های ستمگر قرون وسطی باز می گردد را بر علیه کودکان و نوجوانان و سایر زندانیان اعمال می کند.
جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه ، خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط این سه زندانی نوجوان بوده و آزادی ۲۵۰ زندانی کودک و نوجوانی که همچنان در زندان ها و بازداشتگاه های رژیم ستمگر و بیدادگر آل خلیفه به سرمی برند را مطالبه می نماید .
مردم انقلابی بحرین ....
جوانان و قهرمانان انقلاب ۱۴ فوریه ...
این دیکتاتور بزرگ حمد و دیکتاتور کوچکتر سلمان بن حمد است که در مقابل شما قرار دارند .آنها حتی تحمل شنیدن صدای حق طلبانه کوچکترین افراد انقلابی و شریف را که خواهان احقاق حقوق خود می باشند را نداشته و برای آنها هیچ انسان آزاده ای حتی از مذهب اهل سنت اهمیت ندارد و آنها را مانند شیعیان در یک خندق و سنگر واحد قرار می دهند . موضع گیری های نماینده مجلس آقای اسامه التمیمی ،آنها را اذیت کرده و مستقیماً جیره خواران خاندان پادشاهی را خشمگین نموده است به طوری که او را از نمایندگی مجلس نمایشی خود برکنار کرده و با او کاری کرده اند که هیچ یک از برادران مبارز مذهب اهل سنت جرات اظهار نظر درمورد ستم ها و از بین رفتن مردم سالاری و حقوق ملت ، وجود استبداد و چپاول ثروت ها و پایمال شدن حقوق انسان ها در کشور را نداشته باشد .
سوال اینجاست و می گوییم ، نمی دانیم چرا برخی از انجمن های  سیاسی از اظهارات دیکتاتور و ولی عهد سلمان بن عیسی دفاع می کنند و او را یک شخصیت سالم و اصلاح گر و کسی که دستانش به خون کسی آلوده نیست قلمداد می نمایند.و خواستار پایان بخشیدن به اختلافات و رسیدن به سراب آرزوهای پوشالی و عادی کردن روابط خود با آل خلیفه هستند .بدون شک این جنایت ، بزرگتر از جنایت آل خلیفه نسبت به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی محسوب می شود .
اکنون ما شاهد هستیم و می شنویم که چگونه در دوران ولایت عهدی و نخست وزیری سلمان بن حمد ، وحشیانه ترین شکنجه ها و تجاوزها برعلیه زندانیان دربند و نمادهای انقلاب در جریان است و چگونه اعتصاب ها و تظاهرات های مسالمت آمیز به منظور آزادی زندانیان با شدیدترین روش های پلیسی سرکوب می شود و تعداد بسیاری از این زندانیان به خاطر شرایط بسیار بحرانی کرونا و تحمل شکنجه های قرون وسطایی یکی پس از دیگری به شهادت می رسند .
اما درخصوص آخرین وضعیت نماینده سابق مجلس آقای اسامه التمیمی که چند وقتی است در زندان مورد شدیدترین انواع شکنجه قرار گرفته و حضور ایشان در زندان الحوره و پس سهل انگاری عمدی برای از بین بردن ایشان و در پی وقوع سکته مغزی دیگر وی و خون ریزی در دهان و بینی وضعیت او در پرده ای از ابهام به سر می برد .
این همان دموکراسی آل خلیفه و سیستم فراگیر آنهاست که برخی از شخصیت ها و رهبران جریان های سیاسی برای کنار آمدن با آل خلیفه و کنار گذاشتن اختلافات و دوری جستن از آرمان های ملت بحرین و انقلاب ۱۴ فوریه ، با آنها از یکدیگر سبقت می گیرند .آرمان هایی که خواستار اخراج آل خلیفه از کشور و برپایی نظام مردم سالاری چند حزبی و آزادی برگزاری انتخابات و تدوین قانون اساسی جدید و حفظ استقلال و تمامیت ارضی و برچیده شدن پایگاه های نظامی بیگانگان آمریکایی ، انگلیسی و بیرون راندن مستشاران امنیتی و نظامی و تشکیل نظام سیاسی جدید و اضافه شدن یک نیروی جدید به جبهه مقاومت از جمله این آرمان ها بوده است .
ما مطمئن هستیم که ملت مقاوم و جوانان انقلابی بحرینی موقعیت و جایگاه خود را در سایه این نظام سیاسی جدید بازخواهد یافت و آینده سیاسی و چشم انداز پیشرفت و شکوفایی بحرین جدید به دستان آنان ساخته خواهد شد و باردیگر ارتش و نهادهای انقلابی حامی ارتش ملی و ایجاد آسایش و امنیت کامل در سایه میهن محقق خواهد شد ،همچنان که عدالت ،آزادی و تقسیم عادلانه ثروت و خیرات بحرین میان فرزندان ملت پس از جلوگیری از چپاول ثروت های نفتی ، گازی ، طبیعی ، دریایی و املاک و باغ ها و زمین ها و ...تقسیم خواهد شد و زمین ها و باغ های شیعیان به ساکنین اصلی کشور که توسط رژیم آل خلیفه مصادره و دزدیده شده است به زودی به صاحبانشان بازخواهد گشت .
همچنین این نظام سیاسی جدید اعطای تابعیت بحرینی به افراد غیر بومی و توطئه سیاسی برهم زدن ساختار و بافت جمعیتی و اعمال نژادپرستانه و رهن دادن کشور به سعودی و امارات و بیگانگان را با تمامی قدرت و به یاری پروردگار متعال متوقف خواهد کرد و کشور را به جبهه مقاومت اسلامی پیوند خواهد زد و به حضور عناصربیگانه و اشغالگران آمریکایی و انگلیسی در خاور میانه پایان خواهد بخشید و تمهیدات آزادی کامل سرزمین های فلسطین از رود تا دریا را با همکاری سایر گروه های جبهه مقاومت اسلامی فراهم خواهد نمود .
آری! اکنون تمامی ما خواستار حمایت نماینده مجلس آقای اسامه التمیمی و مشخص شدن وضعیت فقدان ایشان و نگران زنده بودن ایشان هستیم که در معرض تسویه بدنی مستقیم توسط حمد بن عیسی و مزدوران وی و ولی عهدش قرار گرفته است .
همچنین خواستار آزادی بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسب و رهبران و نمادهای مقاومت و انقلاب و علماء و حقوق دانان دربند رژیم هستیم و از خانواده ها و آحاد مردم بحرین می خواهیم با برپایی راهپیمایی و تظاهرات و گردهمایی های مختلف با این عزیزان اعلام همبستگی نمایند و خواستار آزادی آنان در سایه فراگیری شیوع ویروس کرونا از زندان های آل خلیفه شوند. زندانیانی که تعداد آنان فراتر از ۵۰۰۰ نفر شده و مقامات آل خلیفه آنها را دربند کشیده اند.
در پایان به تمامی نخبگان و رهبران جریان های سیاسی و انقلابیون ۱۴ فوریه تاکید می کنیم که تلاش بعضی از رهبران انجمن های سیاسی  برای رسیدن به سراب اصلاحات دروغین و پایان دادن به اختلافات با رژیم آل خلیفه و د شمنی های آنان راه به جایی نخواهد برد و ارتکاب و تکرار اشتباه دیگری قابل قبول نمی باشد و هدفی جز پایمال شدن خون صدها شهید و زندانیان و مجروحان که راه ساقط کردن آل خلیفه از جان و مال خویش گذشته اند چیز دیگری در پی نخواهد داشت و تاکید می کنیم که رژیم ستمگر آل خلیفه هرگز اصلاح پذیر نبوده و هیچ گزینه ای جز ریشه کن نمودن این غده سرطانی و بیرون انداختن آنان از کشور فراروی ملت ما قرار ندارد.
 
جنبش یاران انقلاب ۱۴ فوریه
منامه - بحرین بزرگ اشغال شده
۵ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی برابر با
۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ شمسی
آخرین تغییر در 25 تیر 1400 ساعت: 10:57 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top