جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین، حکم تبرئه افسر ارشد نظامی (حمد مبارک آل خلیفه) از اتهام قتل روزنامه نگار زن خانم ایمان الصالحی را به شدت محکوم می نماید

جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین، حکم تبرئه افسر ارشد نظامی (حمد مبارک آل خلیفه) از اتهام قتل روزنامه نگار زن خانم ایمان الصالحی را به شدت محکوم می نماید .

بسم الله الرحمن الرحیم
 (وَلَا تَحْسَبَنَّ اللَّهَ غَافِلًا عَمَّا يَعْمَلُ الظَّالِمُونَ إِنَّمَا يُؤَخِّرُهُمْ لِيَوْمٍ تَشْخَصُ فِيهِ الْأَبْصَارُ * مُهْطِعِينَ مُقْنِعِي رُءُوسِهِمْ لَا يَرْتَدُّ إِلَيْهِمْ طَرْفُهُمْ وَأَفْئِدَتُهُمْ هَوَاءٌ).
"و خدا را از آنچه ستمكاران مى كنند غافل مپندار جز اين نيست كه [كيفر] آنان را براى روزى به تاخير مى‏ اندازد كه چشمها در آن خيره مى ‏شود.* شتابان سر برداشته و چشم بر هم نمى‏ زنند و [از وحشت] دلهايشان تهى است." آیات ۴۲ و ۴۳ سوره مبارکه ابراهیم
جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین ، صدور فرمان تبرئه و عفو دیکتاتور حمد بن عیسی آل خلیفه در خصوص قاتل جنایت کار و افسر ارشد و  اوباش معروف حمد مبارک آل خلیفه که دستانش به قتل خانم خبرنگار ایمان الصالحی آلوده است را با شدید ترین عبارات محکوم می نماید،و این اقدام رژیم آل خلیفه را به مثابه پایمال نمودن و کوچک شمردن خون شهروندان بحرینی قلمداد می نماید . و صدور این حکم و فرمان دیکتاتور فاسد و تجاوزگر به معنای این است که خون خاندان حاکم اشغالگر از خون ، شرف و کرامت و ناموس سایر مردم بحرین ارزشمندتر است .
این جنبش عفو و تبرئه این اوباش بزرگ و قاتل حرفه ای آل خلیفه را اهانتی آشکار به شرف،کرامت و ناموس ملت مومن و قهرمان خود قلمداد می کند و پیام آشکار دیکتاتور و قبیله اشغالگر او به همگان است که  ای مردم بحرین خون شما زیر پا و کفش ما و خاندان  ما  قرار دارد این جنایت در واقع چراغ سبزی است به تمامی افراد خاندان حاکم که شما خارج از قانون قرار دارید و می توانید بیشتر و بدتر از آنچه که بر سر این خبرنگار زن آمده است انجام بدهید و هیتلر و جنایتکار جنگی بحرین از شما حمایت و پشتیبانی خواهد نمود .
جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه این فرمان و حکم تبرئه اوباش و از اراذل معروف حمد مبارک آل خلیفه را پیامی بزرگ به اندازه آسمان برای آن کسانی می داند که در توهم و خیال اصلاح پذیر بودن این رژیم جنایتکار به سر می برند . در دنیا ارزش و قیمت دولت ها ،حکومت ها و دستگاه های اجرایی و قانون گزار آنها به رعایت و اجرای کامل قوانین و ارزش هایی از جمله عدالت  و اجرای حق است که تمامی آنها زیر کفش این رژیم جنگ طلب و اشغالگر پایمال و لگد کوب شده است .
جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه از ابتدای روز های آغازین انقلاب شکوهمند و با کرامت ۱۴ فوریه ۲۰۱۱ میلادی هشدار داده بود که رژیم آل خلیفه هرگز اصلاح پذیر نبوده و نخواهد بود و هر گونه پیش قدم شدن و دویدن به سوی مذاکره و سازش با این رژیم خودکامه  رسیدن به سراب و تشنه ماندن بیشتر است ، تنها گزینه فراروی این ملت بحرین که انقلاب خود را از میدان شهداء (اللولوه ) آغاز کرده اند، سرنگونی رژیم و محاکمه و اخراج  دیکتاتور حمد بن عیسی  که از سرزمین الزباره و نجد به اینجا آمده است می باشد .
بسیار تاسف بار است که پس از گذشت ده سال از آغاز انقلاب و تقدیم صدها شهید و جانباز و هزاران زندانی دربند که همچنان بیش از ۵ هزار زندانی سیاسی و بازداشتی در زندان ها و مخصوصاً زندان های انفرادی به سر می برند و ده ها نفر بی گناهی که حکم اعدامشان صادر و منتظر تایید حکم خود و اجرای آن توسط دیکتاتور هستند ، باز هم می بینیم برخی افراد و جریان ها به سوی سازش و صلح با این رژیم ستمگر ، دوان دوان می روند و آرزوهای خود را در وجود دیکتاتور حمد و ولی عهدش سلمان جستجو می نمایند.
اطمینان کامل داریم که تمامی آحاد ملت بحرین ، مجاهدان ، علماء ، و مخصوصاً زندانیان دربند که مورد شدیدترین شکنجه ها و آزارهای روحی و جسمی قرار دارند به این باور رسیده اند که رژیم آل خلیفه هرگز اصلاح پذیر نمی باشد و قانون را رعایت نمی کند و تنها گزینه پیش روی همگان به خصوص مخالفان سیاسی ،تلاش و همبستگی در راستای سرنگونی آن و محاکمه و پاک کردن زمین از مفسدین می باشد .
همچنانی که برای اغلب رهبران سیاسی معارض و روحانیون و علمای بحرینی که قبلاً به اجرای اصلاحات در سایه رژیم آل خلیفه خوش بین بودن این امر مسجل و قطعی شده است .
بارها و بارها اعلام نمودیم که این رژیم خودکامه اصلاح ناپذیر است و تنها گزینه ملت و معارضین بحرین سرنگونی آل خلیفه و آزادی کشور از چنگال آنهایی است که دو قرن و نیم است بر مقدرات این مردم مظلوم چنبره زده اند!.
ملت ما پس از تجربه کردن انواع راه ها و گزینه ها به منظور انجام اصلاحات واقعی توسط رژیم آل خلیفه در پنجاه سال گذشته ، به این نتیجه رسیده اند که اجرای اصلاحات فرمایشی و دروغین رژیم کاملاً بی نتیجه و شکست خورده است و این خاندان فراگیر دست از جنایت بر نمی دارند و سیستم فراگیر و خودکامه خود را روز به روز گسترده تر و آزادی ملت را محدود تر از قبل می کنند .
شایان ذکر است علت قتل خانم خبرنگار ایمان الصالحی که در پی یک اقدام جنایت کارانه افکار عمومی و رسانه ای بحرین را در شوک فرو برد، به خاطر امتناع ایشان از گرفتن شماره تلفن اوباش معروف و قاتلش حمد مبارک آل خلیفه بوده است . و پس از آن اتفاق افتاد که وی را از اتومبیلش در شهر الرفاع در روز جمعه ۲۳ دسامبر ۲۰۱۶ میلادی پیاده می شود تا اینکه به چراغ راهنمایی می رسد و از وی می خواهد تا شماره تلفن مخصوص این خبرنگار را در اختیار بگیرد ولی وی به این جنایت کار می گوید که ازرواج کرده است ولی قاتل مجدداً او را نگه می دارد و مقتول اقدام به فرار می کند، ولی قاتل خود را به وی رسانده و مجدداً درخواستش را با زور مطرح می کند و پس از بحث و جدل فراوان و مشاجره کلامی میانشان، قاتل به وی شلیک می کند . خانم ایمان صالحی به همراه فرزند پسر ۶ ساله اش برای دیدن خاله اش در شهر حمد عازم بود که به درخواست فرزندش برای تناول غذا به یکی از رستوران های آنجا مراجعه می کند و توسط سلاح شخصی اوباش حمد مبارک آل خلیفه  از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و کشته می شود .
 
جنبش یاران انقلاب ۱۴ فوریه
منامه - بحرین بزرگ اشغال شده
۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی برابر با
 ۸ مرداد ماه ۱۴۰۰ شمسی
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top