Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/khabarij/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 881
تشکر راشد الراشد از رئیس و اعضای هیئت طومار مردمی

رهبر معارضه بحرینی و رئیس دفتر سیاسی جریان العمل الاسلامی در پیامی از رئیس و اعضای هیئت طومار مردمی که به دنبال تشکیل شورای تدوین قانون اساسی ملی بحرین هستند، تشکر کرد

خبریجات-به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر «راشد الراشد» از رهبران معارضه بحرینی ورئیس دفتر سیاسی جریان العمل الإسلامی؛ پیام تشکری ویژه ای را به رئیس و اعضای هیئت طومار مردمی که درصدد تشکیل شورای تدوین قانون اساسی ملی بحرین هستند ارسال کرد.

این پیام به شرح زیر است:

شما در این طومار دست به کار بزرگی که راه روشنی برای توقف دیکتاتوری و استبداد آل خلیفه و اربابان غربی آنها در بحرین است زدید. شما با حفظ این حرکت آن را در تاریخ ثبت و به یادمان خواهید سپرد. و ملت بحرین هیچگاه شهدای قهرمان و جان فشانی و فداکاری های صورت گرفته در راه عزت و کرامت را فراموش نخواهد کرد.

الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمینَ والصَّلَاهُ وَ السَّلَامُ عَلَی نَبِیِّنَا مُحَمَّدٍ وَ عَلَی أهلِ بَیتِهِ الطَّیِّبینَ الطَّاهِرینَ .

خداوند متعال درقرآن مجید می فرماید:

پس هنگامی که طالوت لشکر کشیده سپاه خود را گفت : ( خدا شما را به نهر آبی آزمایش کند ، هرکه از آن بیاشامد از من وهم آئین من نیست ومن هرکه به هیچ نیاشامد یا کفی پیش برنگیرد از من وآیین من خواهد بود، پس همه سپاهش آشامیدند به جز عده قلیلی از آنها ، وچون طالوت وسپاه مومنش از نهر گذشتند « ومواجه با دشمن شدند لشکر بیمناک گشته » گفتند: ما راتاب مقاومت جالوت وسپاه او نخواهد بود. آنان که با لقاء وحشمت خدا وثواب آخرت معتقد بودند ( ثابت قدم مانده ) گفتند : چه بسیار شده که گروهی اندک به یاری خدا به سپاهی بسیار غالب آمده وخدا با صابران است» سوره بقره آیه ۲۴۹

پس از سلطه واستیلای آل خلیفه برقدرت دربحرین درسال ۱۷۸۳میلادی درحدود ۲۳۵ سال پیش ، کشور بحرین از نظام استبدادی و دیکتاتوری فراگیر رنج می برد و این رژیم با اشغال وغصب قدرت واحتکار منابع، فضای خفقان واستبداد را حاکم کرده و مردم قهرمان با فدا کردن هزاران شهید وقربانی، خواستار آزادی و کرامت بوده اند وبا تداوم قیام ها و انقلاب های پی درپی خواستار حقوق تضیع شده خود بودند درحالی که رژیم آل خلیفه با به کارگیری روش سرکوب وارعاب براساس سیاست های مشت آهنین وگشودن آتش برمردم، موجب قربانی شدن صدها بلکه هزاران انسان بی گناه از مردم شریف بحرین گردیده است.

درشرایط کنونی این کشور شاهد انقلاب تاریخی بزرگی است که همه مردم که حق شهروندی دارند درآن شرکت دارند وخواستار برکناری سلطه استبدادی وحکومت دیکتاتوری هستند .

این انقلاب از ۱۴ فوریه ۲۰۱۱ وتاکنون ادامه دارد وتوانست چهره مخوف رژیم آل خلیفه را افشاء ومشروعیت آن را تا ابد زیر سوال ببرد .

آل خلیفه برای انتقام گیری از این انقلاب کینه های تاریخی خود را برملا ساخته وسینه های مردم را آماج گلوله وآتش خود قراردادند و تاکنون از بدو انقلاب شکوهمند فوریه تاکنون بیش از ۳۰۰ نفر شهید شدند . آل خلیفه به این جنایت بسنده نکرده بلکه از مردم انتقام گیری های مختلف از جمله اعطاء تابعیت سیاسی به مزدوران خارجی نموده تا درساخت و ترکیب جمعیتی بحرین ایجاد اختلال نموده و با تضیعف جایگاه مردم اصیل دربحرین بتوانند به سلطه غاصبانه خود تداوم دهند و منابع کشور را به تاراج ببرند و برای تحقق این هدف شوم و انتفام از مردم از طریق شرکت های روابط عمومی و پرداخت رشوه های سخاوتمندانه وجدان های بی ارزش را خریداری کنند تا بتواند چهره های ددمنشانه خود را بازسازی و زیبا جلوه دهند .

در آستانه انتخابات فرمایشی که رژیم با به کارگیری همه توان وامکانات خود تلاش دارد آن را با موفقیت آمیر نشان دهد وبه جهانیان اعلام کند که پیامدهای انقلاب مردمی به پایان رسیده وشرایط به حالت طبیعی و بطور شروع بازگشته است ولی از داخل بحرین سازمان ملی طومار مردمی توسط شهروندان غیور اعلام موجودیت کرده و سرکارخانم مروه حمید با اعلام فراخوان و صدور طومار به جهانیان اعلام کرد که مردم بحرین خواستار عدالت ودمکراسی هستند و ثابت کرد که روند مبارزه که با برکناری رژیم دیکتاوری و استبداد وحکومت نامشروع آغاز شده است هنوز با عزم وثبات و قاطعیت ادامه دارد و خواسته های مشروع مردم تا تحقق آن تداوم دارد. این اقدام درحالی آغاز شد که از دستاوردهای وفداکاریهای مردم از ۲۳۵ سال گذشته از بدو فرمانروایی غاصبانه آل خلیفه وتاکنون حمایت وپاسداری می کند و تأکید دارد که مردم بزرگوار بحرین با عزم وپایداری خواستار دستیابی به آزادی ورهایی از این نوع برده داری وبهره کشی ونظام تمامیت خواه دیکتاتوری واستبدادی می باشند.

ضمن تجلیل ودورود به سازمان ملی طومار مردمی ورئیس آن سرکار خانم مروه حمید از این دستاورد تاریخی بزرگ که توانست فرصت سرکوب انقلاب شکوهمند فوریه را از رژیم نامشروع بگیرد و باتقدیر وسپاس به همه دست اندرکاران این سازمان وکارگروه های این طومار و فراخوان مردمی از اقدام شایسته آنان در زنده نگاه داشتن مبارزات سرسختانه مردم و حفظ و پاسداری ازآن، بی تردید تاریخ اقدام ونقش این گروه را فراموش نخواهد کرد زیرا این اقدام در این شرایط سخت و دشوارکه رژیم تلاش داشت تا اراده مردم را درهم شکند و سرکوب نماید ولی قهرمانان این سازمان ملی توانستند مردم شریف وغیور بحرین را سربلند کنند .

رجاء واثق داشته باشید که با مبارزات مردمی بزرگ خود توانستید درعمق خاک پاک بحرین نهال پیروزی بزرگی را بکارید تا دوران ظلم وفساد واستبداد به پایان برسد و دوره زوال رژیم دیکتاتوری وبرکناری استبداد از میهمن عزیز، آغاز گردد.

و به درستی خداوند متعال وعده حق داده است ونرید ان نمّن علی الذین استضعفوا فی الارض ونجعلهم ائمه ونجعلهم الوارثین . القصص آیه ۵
http://khabarijat.ir

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/khabarij/public_html/templates/sj_news_ii/html/com_k2/templates/sj-theme/item.php on line 537

ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top