ترامپ شرور، قلب و روح ندارد

«مایکل کوهن» وکیل پیشین رئیس جمهوری آمریکا در مورد روابط خود با موکل سابقش گفت که «دونالد ترامپ» وقتی شرور و بدجنس می شود، قلب و روح ندارد.

خبریجات - به گزارش ایرنا، سازمان خبری آمریکایی «راو استوری»، کوهن افزود: از بودن با وی لذت می بردم. وقتی خوب است، فردی عالی است، وقتی وحشتناک می شود، به بدترین آدم روی کره خاکی تبدیل می شود.

 کوهن به اتهام ارتکاب چند فقره جرم از جمله کلاهبرداری مالی، تقلب مالیاتی و دادن حق السکوت به دو زن برای فاش نکردن روابط نامشروعشان با ترامپ، به سه سال زندان محکوم شده است و دوره حبس وی از ششم می (۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) آغاز می شود.

 کوهن در جلسه محاکمه خود مسئولیت کارهایش را برعهده گرفته و گفته که با رهنمود شخص ترامپ، حق السکوت داده است.

 اما رئیس جمهوری آمریکا هدایت کوهن برای قانون شکنی را رد کرده و مدعی شده است که جرایم کوهن هیچ ربطی به وی ندارد.

 ماموران اداره پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) سال گذشته به دفتر کار کوهن و هتل محل اقامت وی حمله و مقادیری سند و فایل های رایانه ای را توقیف کردند.

 حکم تجسس در این حمله از طرف دفتر«رابرت مولر» بازپرس ویژه پرونده رسیدگی به دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا صادر شده بود.

 چندی پیش گزارش مولر در مورد مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا منتشر و در این گزارش ذکر شد که تماس های بسیاری بین مقام های ستاد انتخاباتی ترامپ و روس های مرتبط با دولت مسکو مشاهده شده است.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top