ترامپ خطاب به بولتون: بازی تمام شد

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه جدال با مشاور امنیت ملی سابقش، ویدئوی مصاحبه او با فاکس‌نیوز را در صفحه توئیترش بارگذاری کرد و زیر آن نوشت: «بازی تمام شد»

خبریجات- به گزارش خبرآنلاین، رئیس‌جمهور آمریکا در صفحه شخصی‌اش در توئیتر یک کلیپ از گفتگوی جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابقش با شبکه فاکس نیوز را بارگذاری کرد که در آن بولتون درباره گفتگوهای تلفنی ترامپ با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین صحبت کرده بود.

رئیس جمهور آمریکا روز گذشته نیز در واکنش به افشاگری‌های اخیر جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق خود درباره رسوایی اوکراین گیت، او را در صفحه توئیترش هدف حمله قرار داد.

ترامپ در پیامی توئیتری نوشت: کسی که سال‌ها پیش نتوانست به عنوان سفیر (آمریکا) در سازمان ملل تائید شود و از آن زمان نتوانسته در هیچ موردی تائید شود، به من برای تصدی پستی که نیازمند تائید سنا نباشد، التماس کرد و من (این پست را به او) اعطا کردم علیرغم اینکه بسیاری می‌گفتند «قربان، این کار را نکنید».

جان بولتون در کتاب جدید خود که هنوز منتشر نشده اعلام کرده است ترامپ در اوت ۲۰۱۹ به مشاورانش گفته بود که قصد دارد کمک ۳۹۱ میلیون دلاری نظامی به اوکراین را مسدود کند تا مقامات اوکراین از پسر جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها و رقیب انتخاباتی او تحقیق کنند. این افشاگری بولتون موجب انتقاد ترامپ شده است.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top