بیانیه مردم بحرین در محکومیت قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست سازمان های تروریستی

بیانیه جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه مردم بحرین در محکومیت قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست سازمان های تروریستی توسط دولت آمریکا

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَ مِنْ رِباطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَ عَدُوَّکُمْ وَ آخَرينَ مِنْ دُونِهِمْ لا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ يَعْلَمُهُمْ وَ ما تُنْفِقُوا مِنْ شَيْ‏ءٍ في‏ سَبيلِ اللَّهِ يُوَفَّ إِلَيْکُمْ وَ أَنْتُمْ لا تُظْلَمُونَ. صدق الله العلی العظیم (هر نیرویی در قدرت دارید ، برای مقابله با آنها [ دشمنان ] ، آماده سازید! و (همچنین ) اسبهای ورزیده ( برای میدان نبرد ) ، تا به وسیله آن ، دشمن خدا و دشمن خویش را بترسانید! و ( همچنین ) گروه دیگری غیر از اینها را ، که شما نمی شناسید و خدا آنها را می شناسد! و هر چه در راه خدا ( و تقویت بنیه دفاعی اسلام ) انفاق کنید ، بطور کامل به شما بازگردانده می شود ، و به شما ستم نخواهد شد!) آیه 60 سوره مبارکه انفال

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه مردم بحرین ، قلمداد نمودن و درج نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در فهرست سازمان های تروریستی را به شدت محکوم می نماید و این تصمیم را در راستای حمایت و پشتیبانی از گروه های تروریستی مورد حمایت ایالات متحده آمریکا ، که در بیشتر کشورهای جهان پراکنده شده اند می داند.
همچنین تصمیم گیری های تروریستی و احمقانه دیگر آنان را در مورد قدس شریف و بلندی های جولان اشغال شده سوریه را محکوم می نماییم. این تصمیم گیری ها ، هیچ گاه خللی در عزم و اراده محور مقاومت و گروه های آن که مدت های زیادی را صرف ریشه کن نمودن تروریزم آمریکایی ، صهیونیستی و رژیم ها و سازمان های قبیله ای و مرتجع در ریاض ، بحرین و امارات نموده اند ، ایجاد نخواهد کرد.
تلاش های ناکام رییس جمهور احمق امریکا ( دونالد ترامپ ) و دولتمردان و سیاستمدران تروریست کاخ سفید در قرار دادن نام جنبش های مقاومت اسلامی در لبنان ، فلسطین،بحرین ،یمن و عراق و آخرین آن در مورد ارتش نظامی و اعتقادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان های تروریستی ، دلیل روشن و آشکاری است در این نکته که ، این محور مقاومت ، برنامه ریزی ها و تلاش های کشورهای بزرگ جهانی در سرزمین های اسلامی و خاورمیانه را ناکام گذارده و دسیسه چینی آنان در تقسیم و تجزیه کشورهای اسلامی و راس آن ایران اسلامی به سرزمین های جدایی طلب را متوقف ساخته است و پروژه خطرناک خاورمیانه بزرگ را در تجزیه و تقسیم کشورهای منطقه که دنباله روی قرارداد ننگین ( سایکس پیکو ) می باشد را با شکست مواجه نموده است.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، جزیی از ساختار نظام سیاسی برپاشده در جمهوری اسلامی ایران و نماد امنیت ملی آن بوده ، و از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی در ایران ،برای حفظ و پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن تاسیس گردید و مشروعیت آن برگرفته از اراده و رای مردم ایران می باشد. از دیگر اهداف تاسیس این نهاد حمایت و پشتیبانی از پیروزی های انقلاب و دفاع از دستاوردهای آن می باشد.قرارگرفتن این سپاه اعتقادی در فهرست سازمان های تروریستی ، مانند قرار دادن نام دولتی در لیست تروریزم است که سابقه تاریخی بسیاری را در تمرکز نمودن تلاش های خود برای مبارزه با این مقوله شوم داشته است و به مثابه چشم پوشی و کور بودن در برابر دشمنی های آشکار و وحشیانه رژیم آل سعود در به خاک وخون کشیدن مردم بی دفاع یمن و به دور از هرگونه پایبندی به مبانی انسانی و اخلاقی خواهد بود.
دشمنی های آمریکایی ، صهیونیستی بر ضد انقلاب اسلامی ، بیش از چهل سال است ادامه دارد ، دشمنی امروز آنان در تروریست خواندن سپاه و قراردادن نام آن در فهرست سازمان های تروریستی تجلی پیدا کرده است ، چراکه این سپاه قدرتمند ، توطئه های شیطان بزرگ آمریکا ، در هدف قرار دادن انقلاب اسلامی و تقسیم ایران به کشورهای تجزیه طلب و مستقل در کردستان ، سیستان و بلوچستان ، بندر ترکمن در استان گلستان و استان خوزستان را ناکام گذاشته و نیروهای سپاه ، ارتش و بسیج و سایر نیروهای مردمی دیگر در آن مناطق این اقدامات جدایی طلبانه را خاموش نموده اند. این نیروی قدرتمند بوده که سهم خواهی ها و پروژه خاور میانه جدید و در پی آن سیاست های دیکته شده صهیونیست ها ، بر جهانیان و کشورهای اسلامی و عربی را با شکست مواجه نموده است.

همچنین نیروهای سپاه پاسداران ، با هوشیاری و رشادت هرچه تمام تر ، توطئه های بی شمار فروپاشی نظام مردمی در ایران را که از طریق کودتاه های نظامی و یا فتنه ها و آشوب های داخلی که ریشه و مسسب اصلی آنها ایالات متحده امریکا بوده ، همواره خنثی کرده است.
سپاه پاسداران ، به مثابه نیروی واکش سریعی است که دسیسه های دست نشاندگان استکبار جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی از جمله گروهک منافقین خلق و نماد های تروریستی دیگری که می خواهند نظام مردمی آن را متزلزل نمایند را ناکام می گذارد. مبارزین سپاه پاسداران ، دسیسه های شیطان بزرگ و هم پیمانان آن در به راه انداختن جنگ اول تقسیم (جنگی است قبل از جنگ) ایران به کشورهای کوچک تر (ایرانستان) را با همکاری و مشارکت ارتش سرآفراز و قهرمان جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مردمی بسیج ، و جنگ بزرگ تحمیلی دیگری را که از سوی دیکتاتور معدوم صدام ، و به منظور فروپاشی نظام اسلامی به راه انداخته بودند را شکست دادند.
پس ازآنکه نقش سازنده و اساسی سپاه پاسداران در نابودی بزرگترین خطر تروریستی جهان (داعش) که اتفاقا مورد حمایت آمریکا نیز بوده ، برهمگان مشخص گردید ، از جانب آنها مورد هدف قرار گرفت. این درحالی است که سپاه همواره به تثبیت ارکان نظام جمهوری اسلامی و حامیان آن تا به امروز مبادرت نموده است. و به نیرویی قدرمند و قوی برای حفظ و صیانت و پاسداری از ارکان نظام جهوری اسلامی ایران و ملت های مظلوم و بی دفاع در جهان تبدیل شده است.
پس از تاسیس نیروی قدس سپاه ( گردان های قدس ) و فرماندهی شجاعانه سرلشگر پاسدارحاج قاسم سلیمانی ، این نیروها به حمایت از جبهه مقاومت و گروه های مقاومت اسلامی در برخی از کشورهای اسلامی منطقه از جمله : عراق ، لبنان ، فلسطین و سایر نهضت های آزادی بخش در جهان اسلام و عرب پرداخته اند، به تبع آن این نیروی قدرتمند توانسته ، همراه با این گروه های مقاومت ، تمامی توطئه ها و دسیسه های آمریکا و کشورهای غربی و سازمان های قبیله ای ، دیکتاتوری و مرتجع آنان در منطقه خاور میانه را از سال های قبل تاکنون به شکست کشانده و همواره در کنار این گروه های مقاومت در کشورهای عراق و نظام سوریه و جنبش مقاومت اسلامی در لبنان (حزب الله ) و گروه های آزادی بخش فلسطینی ایستاده و توطئه چینی های شرارت آمیز آنان را در تکه تکه کردن کشورهای اسلامی به دولت های خود مختار و جدایی طلب را خنثی نموده اند.
در پایان تاکید می شود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای قدس سپاه ، تمامی تلاش ها و دسیسه های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار و هم پیمانان و مزدوران مرتجع و دیکتاتور کشورهای حوزه خلیج فارس و رژیم صهیونیستی و گروهک تروریستی داعش و تکفیری های دیگر را در به ثمر نشاندن خیانت معامله قرن ، ناکام گذارده و در کنار گروه های جبهه مقاومت و ملت های مظلوم و مستضعف منطقه ایستاده است. این اقدام و موضع گیری عاجزانه و زبون آنان در خواندن سپاه به عنوان یک سازمان تروریستی در واقع گرفتن انتقام از سپاه در ناکام گذاردن شرارت های آمریکایی و صهیونیستی و کشورهای مرتجع منطقه می باشد.
به راستی سپاه پاسداران ، خاری است در چشمان آمریکا و رژیم صهیونیستی و رژیم های دیکتاتوری کثیف و مرتجع آنان در منطقه خلیج فارس ، که مشروعیت غیر قانونی خود را در حمایت از این تصمیم ترامپ در قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی می یابند. جای تعجب و شگفتی ندارد که رژیم صهیونیستی و رژیم اشغالگر و جنگ طلب بحرین و به تبع آنها رژیم آل سعود و امارات اولین کسانی باشند که این تصمیم خصمانه را تایید کرده و زوق زده شوند. چراکه این رژیم های مرتجع ، اجراکننده سیاست ها و دستورات آمریکایی ها ، انگلیسی ها و رژیم صهیونیستی در منطقه می باشند.جنبش یاران جوانان 14 فوریه ، خود ، مردم مظلوم بحرین و نیروهای انقلابی مبارز و مجاهد و سایر جنبش های آزادی بخش ملی بحرین را حامی و پشتیبان سپاه پاسدران می داند و در کنار آنها خواهد ایستاد ، و باردیگر تاکید می کند ، ملت آزاده بحرین و نخبگان آن با تمامی امکانات سیاسی و اجتماعی خود در کنار آرمان فلسطین و جبهه مقاومت ایستاده است. دولت آمریکا هرگز نخواهد توانست با اجرای سیاست های احمقانه و ابلهانه خود واقعیت های موجود را تغییر دهد و تمامی ملت های اسلامی ، همراه و همگام با محور مقاومت و دژ مستحکم آن که هم اکنون در جمهوری اسلامی ایران متجلی گشته است ، به راه مبارزه ادامه خواهند داد و تصمیم اخیر دولت آمریکا درباره سپاه پاسداران ، چیزی جز تقویت مقاومت ، صلابت و همراهی بیشتر مبارزان را به همراه نخواهد داشت و تمامی ما همراه با جبهه مقاومت اسلامی در برابر محور و جبهه شرارت آمریکایی ، صهیونیستی و ارتجاع منطقه ای آنان با اقتدار هرچه تمام تر خواهیم ایستاد.


جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه
منامه – بحرین بزرگ اشغال شده
10 آوریل 2019 برابر با 21 فروردین ماه 1398 شمسی

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top