بیانیه جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین علیه کنفرانس معامله قرن و نشست ضد فلسطینی منامه

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین در بیانیه‌ای تاکید کرد: کنفرانس معامله قرن کنفرانسی به منظور فروختن آرمان فلسطین بوده و مردم بحرین خواستار برچیده شدن تمام پایگاه های نظامی بیگانه از کشورشان هستند.

خبریجات -گروه بین الملل در بیانیه جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین آمده است :بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله سبحانه وتعالی : (یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا الْیَهُودَ وَ النَّصاری‏ أَوْلِیاءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِیاءُ بَعْضٍ وَ مَنْ یَتَوَلَّهُمْ مِنْکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لا یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمینَ ) ای کسانی که ایمان آورده اید! یهود و نصاری را ولّی ( و دوست و تکیه گاه خود ) انتخاب نکنید! آنها اولیای یکدیگرند و کسانی که از شما با آنان دوستی کنند از آنها هستند خداوند جمعیّت ستمکار را هدایت نمی کند ( آیه 51 سوره مبارکه مائده )

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین وجود هرگونه پایگاه نظامی در کشور بحرین و در راس آنها پایگاه الجفیر را که به عنوان یکی از مراکز پیش بینی شده جهت حمله احتمالی به کشور جمهوری اسلامی ایران درنظر گرفته شده را نمی پذیرد و مردم ما در صورت هرگونه تحرک به منظورضربه زدن از این پایگاه غیرمشروع واکنش انقلابی نشان خواهند داد .

این پیام را به تمامی مردم و گروه های مخالف و معارض می رسانیم که هرگونه پایگاه نظامی بیگانه باید برچیده شود و تمام نیروها و مستشاران نظامی که در راستای پشتیبانی و تثبیت موقعیت رژیم جنگ طلب و اشغالگر آل خلیفه در کشور حضور دارند باید از بحرین بیرون رانده شوند. همچنین سایر نیروهای بیگانه و متجاوز واشغالگر دیگر نیز باید خاک کشور را ترک کرده و دوباره تمامیت ارضی و استقلال کشور به حال قبل بازگردانده شود چراکه این گونه پایگاه های نظامی هیچ مشروعیتی نداشته و ندارند و حضور آنها با هر توجیهی که بوده قابل قبول .

مردم با وفای بحرین همواره در کنار مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران قرار دارند و در موضع گیری آنها در خصوص تسلیم نشدن در برابر شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار همراه و همسو هستند همچنین ملت ما همواره پشتیبان و یاور محور مقاومت اسلامی و گروه های مقاومت و مردم صبور فلسطین به منظور ناکام گذاردن خیانت معامله قرن هستند معامله ای که مراحل اجرایی آن مدت هاست آغاز شده است و قرار است کارگروه اقتصادی و سرمایه گذاری خیانتکارانه آن در بحرین برگزار شود. این کارگروه اقتصادی قرار است در اواخر ماه میلادی جاری در بحرین با هدف اجرای بخشی از توطئه ترامپ به منظور عملیاتی کردن معامله قرن و با هدف از بین بردن آرمان فلسطین برگزار شود .

همچنین این کنفرانس قرار است در روز های 25 و26 ماه آینده میلادی در منامه پایتخت کشور بحرین با هدف بررسی راه کارهای اقتصادی معامله قرن که دولت ترامپ پیگیر اجرای آن است و تحت عنوان ( آینده شکوفا برای فلسطینی ها ) برگزار شود و احتمال می رود برخی از رهبران و سران کشورهای حامی ایالات متحده آمریکا در آن حضور یابند.

ما در جنبش یاران جوانان 14 فوریه معامله فروش قدس شریف و آرمان فلسطین را به شدت محکوم کردمسلمان جهان قلمداد و تاکید می کنیم که رژیم اشغالگر و متجاوز آل خلیفه کمترین صلاحیت را برای نمایندگی ملت بحرین نداشته و ندارد و مردم ما همواره مراتب اعتراض شدید و مخالفت خود را به منظور معامله فروش سرزمین فلسطین همواره اعلام کرده اند. از سوی دیگر مراتب حمایت و پشتیبانی خود را از مبارزه مردم مظلوم و تنهای یمن علیه دشمنان آمریکایی صهیونیستی سعودی اماراتی اعلام می داریم، که هیچ تردیدی در دفاع از کرامت آزادی و حقوق مشروع خویش در برابر نیروهای دشمن و نفاق بین المللی و شاخ شیطان در سرزمین نجد وریاض و رژیم متجاوز امارات به خود راه نداده و بارها از طریق برپایی مسیرهای راهپیایی و تظاهرات های باشکوه به منصه ظهور رسانده اند.

ما به شدت برپایی دو کنفرانس کشورهای عربی و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس راکه قرار است در مکه مکرمه برگزار شود به شدت محکوم کرده و برپایی آن را در راستای دشمنی های رژیم های مزدور و دست نشانده کشورهای عربی و خلیجی بر ضد مردم مظلوم یمن می دانیم و قرار است در آن علیه جمهوری اسلامی ایران که در برابر سلطه طلبی های آمریکا غرب و صهیونیست ها قرار گرفته صف آرایی به وجود آورند.

همچنین لشکرکشی های اخیر آمریکا و برخی کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی ایران به منظور تسلیم کردن آنها در برابر سلطه طلبی های استکبار وگفتگو بر سر مسایل هسته ای با واشنگتن را به شدت محکوم می کنیم.

آخرین تغییر در 04 خرداد 1398 ساعت: 12:35 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top