بیانبه جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین

به مناسبت اولین سالگرد شهادت رهبران پیروزی مقاومت ، شهیدان حاج قاسم سلیمانی وابومهدی المهندس

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ الْمُؤْمِنينَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضي‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْديلاً
(در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند بعضی پیمان خود را به آخر بردند ( و در راه او شربت شهادت نوشیدند ) ، و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند ) آیه 23 سوره مبارکه احزاب
وَلَقَدْ سَبَقَتْ کَلِمَتُنَا لِعِبَادِنَا الْمُرْسَلِینَ * إِنَّهُمْ لَهُمُ الْمَنصُورُونَ * وَإِنَّ جُندَنَا لَهُمُ الْغَالِبُونَ
(و بى شک فرمان ما براى بندگانى که به رسالت فرستاده شده‏ اند از پیش معیّن شده است
همانا ایشانند که پیروزند. و همانا سپاه ماست که پیروز است ( آیات 171 – 173 سوره مبارکه صافات )
‏روزهای سپری گردید و در آستانه اولین سالگرد شهادت رهبران پیروزی و مقاومت بر داعش و تروریسم آمریکایی ، صهیونیستی ، تکفیری، وهابی و مرتجع ، شپهبد شهید سردارحاج قاسم سلیمانی و فرمانده شهید ابومهدی المهندس و هم رزمان شهیدشان قرار داریم .
حادثه ترور ناجوانمردانه و بزدلانه رهبران شهید جبهه مقاومت و میهمانان کشور عراق که توسط دولت تروریستی و شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار که با دستور مستقیم حامی اول تروریسم در جهان دونالد ترامپ انجام پذیرفت وجدان جهانی و انسانیت را تکان داد و تمامی آزادگان جهان را اندوهگین ساخت .
این اقدام آمریکای جنایتکار و رئیس احمق و جنایت پیشه آن در به شهادت رساندن رهبران جبهه مقاومت به این دلیل بود که آنها نقشه شوم و برنامه ریزی ها و معادلات استکبار جهانی در تغییر نقشه خاورمیانه و پس از امضای قرارداد (سایکس بیکو ) را خنثی کرده بودند ، آنها به خوبی می دانستند که این شهدای عزیز مانع و سد بزرگی در راه رسیدن به اهداف پلید توسعه طلبانه و تروریسم وهابی وتکفیری سعودی در منطقه بوده و هستند . این اتفاق ثابت کرد دولت ایالات متحده آمریکا ، دولت اول و رهبر درجه یک حامی تروریسم در جهان است و آنها لیاقت وشایستگی رهبری و پرچم داری کشورهای جامعه جهانی را ندارند ، چراکه باید به مبانی و اصول و قوانین مورد قبول جامعه جهانی پایبند باشند .
بنابراین جنبش یاران جوانان اقلاب 14 فوریه بحرین خواستار بازنگری جامعه جهانی نسبت به تغییر ساختار و نگرش به موضوعات مختلف جهانی و در راس آن شناختن دولت آمریکا به عنوان تنها دولت حامی تروریسم می باشد . همچنین خواستار اجرای کامل قانون پارلمان عراق مبنی بر اخراج نیروهای بیگانه و آمریکایی از کشورشان بوده و مراتب حمایت خود را از گروه های مقاومت عراقی در بیرون راندن تروریست های آمریکایی اعلام می دارد . این درحالی است که دولت آمریکا نسبت به بیرون بردن نیروها و برچیدن پایگاه های نظامی اش در عراق و بازگشت امنیت و آرامش به منطقه ، به بهانه های مختلف طفره می رود .
بدون شک رهبران شهید و قهرمان جبهه مقاومت اسلامی و رهبران پیروز جبهه های پیروزی بر گروه تروریستی ، تکفیری و وهابی داعش ، باعث افتخار وعزت امت اسلامی می باشند ، که این مهم در بیانات و سخنان مرجعیت عالی و سایر مراجع معظم تقلید در عراق ، ایران و سوریه کاملاً نمایان و مشهود می باشد .
بر تمامی ما به خاطر حقی که این شهیدان بر ما دارند واجب است نام ویاد و سیره ایشان را گرامی داشته و هرگز رشادت ها و سلحشوری های آنها را از یاد نبرده و برای بزرگداشت و تکریم مقام شامخ ایثار و شهادت در تمامی زمینه های تلاش و اقدام عملی و شایسته انجام دهیم و داستان و روایت های دلاوری ها و سلحشوری های آنها را در مدارس و مراکز آموزشی ودانشگاهی تدریس نماییم .
در پایان از تمامی آحاد امت اسلامی و عربی می خواهیم اولین سالگرد شهادت این عزیزان را به نحو شایسته گرامی داشته و قصاص آمرین و عاملین شهادت عزیزانمان و در راس آنها خودکامه جنایکار دونالد ترامپ و همدستانش که به شکل مستقیم وغیر مستقیم در ارتکاب این جنایت هولناک دست داشته اند را مطالبه نمایند .
بر تمامی امت اسلامی و مردم کشورهای آزادی خواه و آزاده و گروه های مقاومت اسلامی واجب است که سیره نظری وعملی مکتبی و انقلابی شهید حاج قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی المهندس را سرحوله اقدامات خود قرارداده تا اینکه به یاری خداوند متعال پیروزی و نصرت قطعی بر استکبار جهانی و ترروریسم جهانی و رژیم های مرتجع ودست نشانده در منطقه محقق گردد .

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه
منامه – بحرین بزرگ اشغال شده
28 دسامبر 2020 میلادی / برابر با 8 دی ماه 1399 شمسی

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top