بمباران پایگاه های نیروهای بسیج مردمی (حشد الشعبی) عراق

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین بمباران پایگاه های نیروهای بسیج مردمی (حشد الشعبی) عراق را توسط نیروهای آمریکایی به شدت محکوم می نماید

بسم الله الرحمن الرحیم
(وَقاتِلُوا في‏ سَبيلِ اللَّهِ الَّذينَ يُقاتِلُونَکُمْ وَلا تَعْتَدُوا إِنَّ اللَّهَ لا يُحِبُّ الْمُعْتَدينَ) و در راه خدا با کسانی که با شما می جنگند بجنگید ، و [ هنگام جنگ از حدود الهی ] تجاوز نکنید ، که خدا تجاوزکاران را دوست ندارد . ( آیه 190 سوره مبارکه بقره ).
خبریجات -جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین بمباران پایگاه های نیروهای بسیج مردمی (حشد الشعبی) عراق که توسط نیروهای آمریکایی انجام گرفت را به شدت محکوم می نماید وآن را تجاوزی آشکار و ستمکارانه به استقلال و تمامیت ارضی کشور عراق و نیروهای بیدار در گروه های مقاومت و بسیج مردمی مقدس (حشد الشعبی) که هیمنه و قدرت پوشالی آمریکا را درهم شکسته اند ، قلمداد می نماید .
به راستی حمله به بسیج مردمی مقدس ( حشد الشعبی ) در عراق که انگشت اتهام بمباران هوایی به پایگاه گردان های حزب الله در شهر القائم متوجه نیروهای آمریکایی است . این جنایت باعث به شهادت رسیدن و مجروح شدن ده ها تن گردید ، این اقدام دشمنی آشکار برعلیه جبهه مقاومت و گروه های انقلابی است که در راه مبارزه ، مقابله و جهاد بر ضد حضور عناصر صهیونیستی آمریکایی و استعمار غرب در کشورهای اسلامی در تلاش و کوشش می باشند . بنابراین از تمامی گروه های جبهه مقاومت می خواهیم درکنار بسیج مردمی مقدس عراق به منظور دفاع از استقلال و تمامیت ارضی عراق قرار گرفته و از مقاومت آنان در ضد اشغالگری آمریکا در کشور عراق حمایت نمایند .
از تمامی آحاد مردم مؤمن و قهرمان و تمامی نیروها ، احزاب وجریان های سیاسی و گروه های مقاومت در عراق می خواهیم با قرار گرفتن در یک صف واحد و متحد کردن تلاش ها و هم افزایی خود با خطر قریب الوقوع عراق و مانند حمله به بسیج مردمی مقابله نمایند ، و درمقابل طمع ورزی های شیطان بزرگ آمریکا ، رژیم صهیونیستی ، دولت های دست نشانده خلیج فارس و در راس آن رژیم های آل سعود ، آل خلیفه وامارات بیاستند .
این توطئه ای بزرگ و خطرناک بر ضد نظام سیاسی جدید در عراق و تمامی گروه های مقاومت اسلامی و بسیج مردمی آن است . دولتمردان واشنگتن و هم پیمانان غربی اش و همچنین رژیم صهیونیستی و دست نشاندگان منطقه ای آنان خواستار براندازی نظام سیاسی جدید عراق و تبدیل آن به یک نظام سیاسی دست نشانده و ابزار دست آمریکا و رژیم صهیونیستی و دست نشاندگانشان در منطقه هستند .
از تمامی مراجع عظام تقلید در نجف اشرف و شهر مقدس کربلا و سایر مراجع در شهر مقدس قم و کشورهای اسلامی دیگر می خواهیم تا با اتخاذ موضع گیری های تاریخی و صدور بیانیه و فتواهای شرعی این اقدام تجاوز کارانه را محکوم و از مقاومت در برابر اشغالگری آمریکای متجاوز حمایت نمایند .
همچنین از علماء ، نخبگان و نخبگان سیاسی و نیروهای سیاسی می خواهیم این اقدام بزدلانه آمریکا بر علیه بسیج مردمی را محکوم کرده و ملت های اسلامی و جبهه مقاومت در یک صف واحد برعلیه استعمار آمریکایی قرار گیرند و خیال باطل و دوباره بازگشت به اشغالگری عراق و سرقت ثروت ها و دارایی های آن را که در سر می پرورانند نقش بر آب نمایند .

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه
منامه – بحرین
30/12/ 2019 میلادی برابر با
9/10/1398 شمسی

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top