برگزاری سومین همایش کشوری معاونت اقوام و مذاهب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب

سومین همایش کشوری معاونت اقوام و مذاهب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با حضور شورای مرکزی، روسای کمیته های کشوری، ستاد تهران بزرگ و شهرستانهای استان تهران با سخنرانی دکتر پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف و نیروهای انقلاب کشور و معاونت اقوام و مذاهب و رئیس ستاد تهران بزرگ برگزار گردید.

یه گرارش خبریجات -این جلسه با هدف سازماندهی، هم افزایی دفاتر ستادهای اجرایی معاونت اقوام و مذاهب و تهران بزرگ تشکیل و نفرات پیشنهادات مورد بررسی قرار گرفت.

ابتدا جناب آقای دکتر ضرغام فولادوند نسبت به تشریح فعالیت های اقوام و مذاهب پرداخته و راهکارهای لازم در خصوص مشارکت فعال اقوام و مذاهب در انتخابات آینده سخنرانی نمودند.

معاون اقوام و مذاهب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با قدردانی از زحمات رئیس و همکاران ستاد اقوام و مذاهب از اعضاء شورای اقوام درخواست نمود تا نهایت مساعی خویش را برای اعتلای شورا به کار ببندد.

سپس آقای دکتر سیدعلی موسوی نور رئیس ستاد اقوام و مذاهب تهران برنامه های سازماندهی ستاد تهران را تشریح و خواستار کمیته بندی و پهنه بندی تا سطح محله برای جذب مشارکت حداکثری تاکید نمودند.

آنگاه دکتر پرویز سروری ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با بیان قابلیت ها، پتانسیل ها و توانمندی های نظام جمهوری اسلامی در حوزه های سیاسی، امنیتی، علمی، فرهنگی و نظامی پرداخته است.ایشان با بیان افتخارات نظام در حوزه های موشکی، نظامی و علمی و فناوری مشکل اساسی کشور را ضعف مدیریتی دانسته و تاکید نمودند مدیریت انقلابی تنها راه نجات کشور است.دکتر سروری با بیان این نکته که شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با ایجاد سازوکاری بسیار دقیق و مردمی تلاش نموده تا فرصت برابری برای مردم در انتخابات فراهم نماید.

در ادامه آقای مهندس مجتبی کریمی رئیس ستاد اقوام و مذاهب شهرستانهای استان تهران در سخنانی به موضوع ساماندهی ستاد شهرستان های تهران اشاره و اعلام آمادگی خود را برای شروع فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در این زمینه بیان داشتند.

در پایان حاج آقا رستمی، دکتر رستم عزیزی، دکتر سجاد بهرامی و دکتر زاده حمید به نمایندگی از اقوام سخنان کوتاهی ارائه دادند.

آخرین تغییر در 13 بهمن 1398 ساعت: 9:38 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top