با مکتب مقاومت شهید قاسم سلیمانی معامله ننگین قرن را ناکام می گذاریم

بیانیه جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین : با مکتب مقاومت شهید قاسم سلیمانی معامله ننگین قرن را ناکام می گذاریم

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله سبحانه وتعالی : لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا وَلَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُمْ مَوَدَّةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ قَالُوا إِنَّا نَصَارَى ذَلِكَ بِأَنَّ مِنْهُمْ قِسِّيسِينَ وَرُهْبَانًا وَأَنَّهُمْ لَا يَسْتَكْبِرُونَ (مسلماً يهوديان و كسانى را كه شرك ورزيده‏ اند دشمن‏ترين مردم نسبت به مؤمنان خواهى يافت و قطعاً كسانى را كه گفتند ما نصرانى هستيم نزديكترين مردم در دوستى با مؤمنان خواهى يافت زيرا برخى از آنان دانشمندان و رهبانانى‏ اند كه تكبر نمى ‏ورزند ) آیه 82 سوره مبارکه المائده

خبریجات-جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین معامله ننگین آمریکایی صهیونیستی قرن را که توسط یزید سرکش زمان دونالد ترامپ احمق اعلام گردید را به شدت محکوم می نماید و آن را به عنوان یک توطئه بسیار خطرناک ، خبیثانه و شرارات آمیز برای نابودی و به فراموش سپردن آرمان فلسطین و فروختن قدس شریف ، اولین قبلگاه مسلمین و سومین حرم شریف مسلمانان به شکل علنی و در حضور دشمن صهیونیستی قلمداد می نماید .
ولی امر مسلیمن جهان حضرت امام خامنه ای (دام ظله الشریف) درخطبه های نماز جمعه تهران فرمودند : (ما در صورتی اندازه و قیمت این حوادث را می فهمیم که حاج قاسم سلیمانی و به ابومهدی شهید عزیز، به چشم یه فرد نگاه نکنیم. به آنها به چشم یک مکتب نگاه کنیم. سردار شهید عزیز ما را به چشم یک مکتب، یک راه، یک مدرسه درس آموز، با این چشم نگاه کنیم، آن وقت اهمیت این قضیه روشن خواهد شد. قدر و قیمت این قضیه روشن خواهد شد.).
همچنین ایشان در بیانات اخیر خود در خصوص نقش سازنده و تاثیر گذاری بی بدیل سردار والامقام شهید حاج قاسم سلیمانی در خصوص مسئله فلسطین فرمودند: آمریکایی‌ها سعی داشتند قضیه فلسطین را به فراموشی بسپارند و کاری کنند که فلسطینی‌ها در حالت ضعف قرار گیرند تا جرأت مبارزه نداشته باشند اما این مرد بزرگ، دست فلسطینی‌ها را پُر کرد و به آنها جرأت و توان مبارزه داد.)
براین اساس مدرسه و مکتب مقاومت شهید بین المللی سردارحاج قاسم سلیمانی فرمانده دلیر نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها گزینه و راه ناکام گذاردن این معامله و یا در اصل (سرقت ننگین قرن) که توسط این طاغوت نکبت بار اعلام شد می باشد .
به راستی مکتب مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یاردیرینش فرمانده شهید حاج ابومهدی المهندس که باعث گردید توطئه آمریکایی و صهیونیستی و شرکای منطقه ای آنها موسوم به دولت وهابی تکفیری داعش و توطئه اجرای نقشه خاورمیانه جدید را نابود سازد ، امروز نیز همان مکتب خواهد توانست تا این توطئه خطرناک معامله ننگین قرن را به یاری خداوند متعال ناکام گذارد .
ملت های مسلمان و انقلابی جهان اسلام هرگز حاکمان و سران خیانتکار خود را در خصوص همکاری و یا سکوت در برابر این جنایت نخواهند بخشید چراکه ملت فلسطین به خاطر این جنایات و توطئه های گوناگون و کشتارهای بسیار در طول تاریخ دچار آزارها و سختی های بسیاری شده است .
مکتب و سیره رهایی بخش مقاومت حاج قاسم سلیمانی که هم اکنون به دست جانشین و خلف صالح و باکفایت او سردار سرتیپ پاسدار حاج اسماعیل قاآنی سپرده شده ، نور امید و آرزوی رهایی دوباره را در دل ها و قلب های ملت های آزاده و نیروهای مقاومت اسلامی در سرتاسر جهان برافروخته است و با دستان با کفایت او و رهبری های روشنگرانه حضرت امام خامنه ای عزیز این مسیر و راهبرد تا پیروزی بر تمامی ستمکاران و مستکبرین جهان ادامه خواهد داشت .
از تمامی ملت های آزاده و شریف و نیروهای مقاومت اسلامی در سراسر جهان می خواهیم که مکتب مقاومت شهید بین المللی حاج قاسم سلیمانی (رضوان الله تعالی علیه ) را تا رهایی و آزادی تمامی سرزمین های اشغالی فلسطین و سرزمین های به غارت رفته و تحت سلطه مستکبران و حکام دست نشانده را سرلوحه و الگوی خویش قرار داده و نیروهای اشغالگر آمریکایی را از سرزمین های اسلامی اخراج نمایند و پایگاه های نظامی و جاسوسی آنان در منطقه را برچینند .
محور مقاومت نباید اجازه دهد تمامیت ارضی کشورها در منطقه به هم بخورد و شکل ساختار سیاسی و تقسیم بندی کشورها دچار تغییر شود. هر نوع تغییری درماهیت بیت المقدس و سرزمین‌های اطراف آن به ویژه سرزمین فلسطین به ضرر جهان اسلام است. قطعاً در واکنش به این طرح مسلمانان عکس العمل نشان داده و محور مقاومت اجازه نمی‌دهند این توطئه به سرانجام برسد.
امروزما بیش از هرچیز نیازمند تمسک به این مدرسه الهی و قرآنی و مکتبی مقاومت می باشیم و به یاری پروردگار متعال پیروزی و غلبه
بر دشمنان آمریکایی ، انگلیسی و صهیونیستی از فلسطین و لبنان و عراق و سوریه و یمن و بحرین و سرزمین حرمین شریفین گرفته ، تا سایر کشورهای اسلامی و عربی و خلیج فارس همراه ما خواهد بود .
این معامله نشانگر این مسئله است که بی شک این توطئه و خیانت نابخشودنی توسط رژیم های خیانت کار و حاکمان دست نشانده عرب در ریاض و بحرین و امارات و سایر رژیم های دست نشانده به صورت علنی و یا پشت پرده انجام پذیرفته است .

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه
منامه – بحرین اشغال شده
29 ژانویه 2020 میلادی برابر با 9 بهمن ماه 1398 شمسی

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top