باید بیمارستان صحرایی احداث شود

نماینده مردم رشت اظهار‌کرد: شهر رشت برای مقابله با کرونا (corona) احتیاج به احداث بیمارستان صحرایی دارد، لذا استدعا دارم وزیر بهداشت برای رصد اوضاع به این منطقه بیاید.

خبریجات - به گزارش باشگاه خبرنگاران، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت، با اشاره به وضعیت نگران کننده بیماری کرونا در گیلان و رشت گفت: آمار مبتلایان به کرونا بصورت تصاعدی در حال افزایش است در حالیکه امکانات پزشکی و بهداشتی در این منطقه وجود ندارد.

وی ادامه داد: هیچ گونه تختخوابی برای بستری مبتلایان جدید به کرونا در شهر رشت و اطراف آن وجود ندارد و شرایط این منطقه قرمز اعلام شده است.

جعفرزاده ایمن آبادی گفت:آمار مبتلایان و قربانیان کرونا بسیار وحشتناک است و حتی کیت آزمایش برای اخذ تست از افراد مشکوک به این ویروس نیز دردسترس نیست.

وی ادمه داد: ما در شهر رشت و مناطق اطراف آن نیازمند کادر درمانی جدید هستیم به دلیل آن که بسياري از پزشکان و پرستاران به ویروس کرونا مبتلا شده اند و یا به علت خستگی بیش از حد توانایی خدمت ندارند.

نماینده مردم رشت تأکید کرد: شهر قم باید قرنطینه می شد و کسی که مانع این امر شد ظلم بزرگی به کشور کرده است، از طرفی باید از ورود مسافر به رشت جلوگیری می شد.

وی گفت: در شهر رشت و مناطق اطراف آن باید بیمارستان صحرایی ایجاد شود به دلیل آن که هیچ تخت خالی برای بستری بیماران کرونایی باقی نمانده لذا از وزیر بهداشت استدعا میکنم که شخصا برای رصد وضعیت به رشت بیاید.

جعفرزاده ایمن آبادی در پایان اظهار‌کرد: درصورتی که اقدامات درخوری در زمینه مبارزه با کرونا در گیلان صورت نگیرد تا چندروز آینده شاهد بروز یک فاجعه انسانی در این منطقه خواهیم بود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top