امروز ما شاهد نبرد ( شمشیر قدس ) برای آزادی تمامی سرزمین های اشغالی و تمامی خاک فلسطین از رود تا دریا هستیم

بیانیه جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین به مناسبت سی ودومین سالگرد ارتحال جانگداز حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد 1342

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ الْمُؤْمِنينَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضي‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْديلاً (در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند بعضی پیمان خود را به آخر بردند ( و در راه او شربت شهادت نوشیدند ) ، و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. ) آیه 23 سوره مبارکه الاحزاب
در آستانه سی و دومین سالگرد رحلت جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( رضوان الله تعالی علیه ) و قیام شکوهمند 15 خرداد سال 1342 ، جهان اسلام وعرب شاهد تحولات و رویداد های سیاسی و استراتژیک بسیار مهمی قرار دارد . که در رأس آنها جبهه مقاومت اسلامی و آرمان فلسطین می باشد . از دیدگاه حضرت امام خمینی ( ره) مهمترین مسئله و مادر تمامی مسایل امت اسلامی آرمان مردم فلسطین است ، که از دغدغه های مهم رسالت مکتبی و مسئولیت های خطیر آن عزیز سفر کرده آزادی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی بوده و هست .
امروز ما شاهد نبرد ( شمشیر قدس ) برای آزادی تمامی سرزمین های اشغالی و تمامی خاک فلسطین از رود تا دریا هستیم .
در سی ودومین سالگرد ارتحال امام عظیم الشان (ره) شاهد هستیم که رژیم صهیونیستی آخرین نفس های خود را می کشد ، و چیزی از عمر نکبت بارش باقی نمانده است و به روزی به دست مجاهدان راستین برای همیشه ریشه کن خواهد شد .
امام خمینی (ره) از همان ابتدای آغاز نهضت اسلامی و قیام 15 خرداد از آزادی فلسطین مطلع بودند و بارها در سخنرانی ها و مواضعشان در طول دوران مبارزه و پس از آن بدان اذعان نمودند ، تا اینکه انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید و پس از اندکی ایشان روز جهانی قدس را اعلام کردند که به برکت آن نامگذاری امروز شاهد تحولات فراگیر و ریشه ای در خصوص آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف و تمامی سرزمین های اشغالی می باشیم . پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر رژیم شاهنشاهی و اخراج نیروهای بیگانه آمریکایی و برچیده شدن پایگاه های نظامی آنها ، نظام اسلامی ایران بیش 42 سال است که در مقابل استکبار جهانی و دفاع از آرمان فلسطین به عنوان اولین ومهمترین مسئله جهان اسلام مقتدرانه ایستاده و برای این مقاومت و اهداف استوارش از جمله استقلال کشور از قدرت های شرق وغرب متحمل سختی ها ، فشارها و تحریم های ظالمانه سیاسی ، اقتصادی و نظامی بی شماری شده است .
امروز و پس از سال های طولانی از فراغ و ارتحال امام خمینی عزیز (ره) در سایه رهبری های حکیمانه و هوشمندانه رهبر فرهیخته انقلاب اسلامی حضرت امام سید علی خامنه ای ( دام ظله الوارف ) شاهد پیشرفت های شگرف در عرصه های گوناگون از جمله تحقق اهداف و آرمان های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی هستیم .
این پیشرفت های بزرگ و گرانسنگ در عرصه های تثبیت دولت اسلامی مقتدر و پایه های اجرایی آن و همچنین توجه فراوان به تقویت و گسترش جبهه مقاومت اسلامی و پیشرفت ها و توانمندی های نظامی و امنیتی آن می باشد . امروز شاهد آزادی کامل کشور لبنان از چنگال اشغالگران ، گسترش قیام ها و انتفاضه های فلسطینی ها در سرزمین های اشغالی و پیروزی های شگفت آور از جمله آخرین آنها ( نبرد شمشیر قدس ) هستیم .
خروج نظامیان بیگانه و برچیده شدن یک به یک پایگاه های نظامی آنها از منطقه در عراق ، بحرین ، عربستان ، امارات و افغانستان از جمله تحولات مهم و دستاوردهای جبهه مقاومت در ماه ها و سال های اخیر است که در سایه توجهات ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده شهید و دلیر نیروی قدس سپاه سردار حاج قاسم سلیمانی (ره) به ثمر نشسته است و امروز با هدایت ها و فرماندهی سردار حاج اسماعیل قاآنی ، این راه و راهبرد استراتژیک با قدرت ادامه دارد .
امروز در یمن شاهد جنبش قوی هستیم که دارد از اشغالگری و تجاوز های نظامی و محاصره بی رحمانه سعودی و امارات رهایی می یابد و در عراق پروژه اخراج کامل نیروهای بیگانه و تعطیلی پایگاه های نظامی آنها با قدرت ادامه دارد و در بحرین قهرمان قیام ها و انقلاب بزرگ مردمی برای رهایی از رژیم دیکتاتوری آل خلیفه و اشغالگری نیروهای آمریکایی و انگلیسی با قدرت و شدت روز افزون ادامه دارد .
به راستی خون های پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس ( رحمت الله علیهم ) و سایر شهدای مدافع حرم و مدافعین عتبات عالیات و سایر شهیدان جبهه مقاومت و ملت های اسلامی وعربی به ثمر نشسته است و به زودی گریبان گیر حکومت ها و رژیم های خودکامه و فراگیر منطقه از بلاد حرمین شریفین تا بحرین را خواهد گرفت . امروز در مسیر آزادی کامل قدس شریف و تمامی سرزمین های اشغالی فلسطین هستیم و به زودی تمامی ملت های اسلامی وعربی از اسکتبار و استعمار جهانی آمریکا ، غربی و صهیونیستی آزاد خواهند شد . جنبش و محور مقاومت امروز بیش از گذشته بر این نکته ایمان واعتقاد دارد که گزینه مقاومت تنها گزینه و انتخابی است که آزادی فلسطین و مردم فلسطین را رقم خواهد زد .
همچنین هیچ گزینه ای جز گزینه مقاومت نمی تواند ملت ها و کشورهای اسلامی و عربی را از رژیم های استبدادی و سازشگر با رژیم صهیونیستی نجات دهد . ملت های عربی واسلامی ما اطمینان دارند که می توانند خود را از رژیم های دست نشانده رهایی بخشند و نبرد شمشیر قدس این اطمینان و آرزوی مندی را بار دیگر به اثبات رسانید که آزادی و رهایی تنها از راه مقاومت به ثمر خواهد نشست و در راه آزادی از بندگی طاغوت می بایست هزینه های بزرگ و زیادی را تحمل شد . عزت ، کرامت ، آزادی و استقلال ثمره و دستاورد این هزینه هاست ، همان گونه که امام راحل (ره) توانستند با هدایت های خود پیروزی بر استبداد داخلی و استعمار خارجی را رقم بزنند . ملت های اسلامی و عربی یقیناً می توانند از رژیم های فاسد و دست نشانده و سازشگر با اشغالگران فلسطین رهایی یابند . و با اعتماد به نفس و تکیه بر ظرفیت های خود می توانیم بر طاغوت داخلی و شیطان بزرگ اجنبی از طریق پیروزی و آزادی تمامی سرزمین های اشغالی عربی واسلامی و فساد رژیم های دست نشانده فائل آییم .
در پایان و در سی ودومین سالگرد عروج ملکوتی روح خدا ، به روح بزرگ وپر فتوح امام راحل این احیاگر شریعت اسلامی خمینی عزیز ( ره ) درود وسلام می فرستیم . رهبری که فراتر از جغرافیای کشورش و زمان می اندیشید و هیمنه پوشالی طاغوت های زمان و استکبار جهانی را به زیر کشید و بر ارواح مطهر شهدای قیام 15 خرداد سال 1342 ( 1963 میلادی ) بر ضد رژیم ستمشاهی درود و تحیت می فرستیم . درود وسلام بر شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شهدای محور مقاومت و شهدای نبرد شمشیر قدس در نوار غزه ، رام الله ، الخلیل ، اللد و سایر شهر های فلسطین اشغالی . پیروزی قطعی و دست یافتنی است و به یاری خداوند متعال به زودی شاهد آزادی قدس شریف و برپایی نماز جماعت در مسجد الاقصی خواهیم بود و به یاری جوانان غیور و مردم انقلابی فلسطین و همیاری سایر ملت های اسلامی وعربی و انقلابیون و جوانان غیرت مندش ، فلسطین سربلند و پیروز خواهد بود .
(وَنُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ)

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه

منامه – بحرین بزرگ اشغال شده

3 ژوئن 2021 میلادی برابر با 13 خرداد ماه 1400 شمسی

آخرین تغییر در 13 خرداد 1400 ساعت: 2:51 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top