اظهارات ابلهانه وتوهین آمیز وزیر خارجه رژِیم آل خلیفه درباره سید مقتدی صدر

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین ، اظهارات ابلهانه و توهین آمیز وزیر خارجه رژِیم آل خلیفه درباره سید مقتدی صدر (رهبر جریان صدرعراق ) را به شدت محکوم می نماید

خبریجات-ننگ و نفرت ازآن جنگ طلبان دست نشانده آمریکا و صهیونیست ، آل خلیفه باد
بسم الله الرحمن الرحیم
( إِنَّ أَنْکَرَ الْأَصْواتِ لَصَوْتُ الْحَميرِ) صدق الله العلی العظیم
به راستی زشت ترین صداها صدای خران است (آیه 19 سوره مبارکه لقمان)
جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین ، مراتب اعتراض ومحکومیت شدید خود را نسبت به اظهارات سخیف وزیر امور خارجه رژیم آل خلیفه ، که با الفاظ رکیک و ابلهانه خود به آقای سید مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر و یکی از بارزترین رهبران دینی وسیاسی و فرزند مرجعیت دینی عراق ، توهین نمود ، اعلام می دارد .
مطلع شدیم ، وزیر امورخارجه رژیم آل خلیفه ، طی سخنانی از طریق صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اینترنت، به یکی از نمادها و رهبران با نفوذ مردم بزرگ و غیور عراق توهین نموده است . بی شک این گونه اظهارات مجرمانه ، محکوم وغیر اخلاقی بوده و نشانگر شخصیت سفیه و ابلهانه این فرد می باشد ، که به جای آنکه از منطق سیاسی و عرف دیپلماتیک استفاده نماید ، به سخنان توهین آمیز ، بی ادبانه و غرض ورزی های شخصی پناه برده است .
همچنین این گونه اظهارات ، منعکس کننده روح بیمار وصفات ناپسند و فرومایگی این شخص بوده که در دنیا به آن مشهور می باشد . این شخص شریک جرم سیاست های مجرمانه ، خبیثانه و سرکوب گرانه رژیم آل خلیفه برعلیه ملت با وفای بحرین می باشد . ملتی که خواستار رسیدن به حقوق سیاسی مشروع و کرامت انسانی به منظور دست یافتن به تعیین حق سرنوشت و بیرون راندن دیکتاتور ، حمد بن عیسی و قبیله جنگ طلب و اشغالگر آن از سرزمین بحرین می باشد .
جسارت و توهین خالد بن احمد آل خلیفه ( وزیر امور خارجه رژیم بحرین ) به یکی از مقامات امت اسلامی ، عربی و عراق سرزمین مقدسات و به کاربردن زشت ترین عبارت ها که از هیچ فردی ، جز افراد سفیه و ابلهه برنمی آید ، در واقع جسارت وتوهین به لباس روحانیت و عمامه رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم و بیت شریفی از بیوتات مرجعیت انقلابی و مجاهد است که علماء ، رهبران و مراجع بسیاری از جمله ، شهید آیت الله العظمی سید محمد باقر صدر و شهید آیت الله العظمی سید محمد صادق صدر ( رضوان الله تعالی علیهم ) را تقدیم مکتب تشییع نموده اند . بر امت اسلامی واجب است تا جلوی این گونه رفتار نماد های منکر و افراد بی اصل وریشه از آل خلیفه که بحرین عزیز را با حمایت های استعمار پیر انگلیس ، آمریکای جهان خوار ورژیم جعلی صهیونیستی به آتش کشیده و اشغال نموده اند ، بایستند .
از اینجا ، از تمامی آزادی خواهان و شرافتمندان جهان به خصوص مردم انقلابی بحرین و جبهه و محور مقاومت می خواهیم تا اقدامات بازدارنده ای را بر علیه وزیر خارجه فراماسونری و صهیونیست بحرین اتخاذ نموده و جلوی این گونه بی ادبی ها و جسارت ها را بگیرند . این فرد نادان ، پیشتر به رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی ایران ، حضرت امام خامنه ای ( دام ظله الوارف ) و سید مقاومت ، آقای سید حسن نصرالله توهین نموده بود ، پس می بایست حجم و گستره ی بی شرمی و خباثت این رژیم پوشالی را درک نمود و منتظر فروپاشی نزدیک آن بود .
رژیم آل خلیفه ، پس از انقلاب 14 فوریه مردم بحرین ، اندک مشروعیتی راکه داشت ، از دست داد و در حالت انفعال و گوشه گیری از مردم با اصالت بحرین در کشور به سر می برد . به همین دلیل سیاست اعطای تابعیت به تفاله های زمین ، افراد بیگانه و مزدوران را ، از جمله پس مانده های امنیتی و دستگاه اطلاعاتی حزب بعث و رژیم صدام معدوم و گارد ریاست جمهوری را در پیش گرفته ، تا نقشه جغرافیایی و ترکیب جمعیتی و ساکنان اصلی کشور بحرین را برهم زده و دستخوش تغییر نماید .استفاده از کلمات و اظهارات سخیف و پست در توهین به مقامات عراقی و جهان اسلام وعرب ، نشانگر اوج انحطاط فکری واخلاقی و فرومایگی دست نشاندگان خانواده حاکم بحرین و قبیله آل خلیفه می باشد که همچنان دست به راهزنی ودزدی از مردم بحرین زده و کشور ما را اشغال نموده اند .
همچنین موضع گیری های مردم شریف عراق و نیروهای سیاسی ، اجتماعی و حکومت عراق را که به اظهارات وزیر خارجه دست نشانده لابی صهیونیستی ورژیم اشغالگر فلسطین واکنش سریع ومناسب دادند ، را ارج نهاده و از دعوت فرزندان شریف عراقی و بحرینی که در مقابل سفارت خانه ها و کنسولگری های رژیم بحرین در سرتا سر جهان تظاهرات کردند استقبال نموده وخواستار ادامه این گونه اعتراضات و تجمعات اعتراض آمیز می باشیم .
تلاش ها و اقدامات رهبران امت و در راس آنان آقای سید مقتدی صدر ، همواره بالای سر بوده ، چراکه این عزیزان ، از مظلومین و مستضعفین امت اسلامی ، از جمله مردم بحرین که تحت فشارهای گوناگون جنگ طلبان آل خلیفه ، آل سعود و امارت قراردارند ، دفاع نموده اند . به یاری پروردگار متعال ، بر دیکتاتور بحرین ، حمد بن عیسی آل خلیفه ستمگر وسرکش پیروز خواهیم شد ، همان گونه که آقای سید مقتدی صدر ، خواهان کناره گیری دیکتاتور حمد بن عیسی ، از قدرت می باشد .

پیروزی و سربلندی از آن علمای مجاهد .
ننگ و نفرت ازآن جنگ طلبان دست نشانده آمریکا و صهیونیست ، آل خلیفه باد .

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه
منامه – بحرین بزرگ اشغال شده
30 آوریل 2019 میلادی ، برابر با 10 اردیبهشت ماه 1398 شمسی

آخرین تغییر در 10 ارديبهشت 1398 ساعت: 2:25 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top