سیاسی - خبریجات

نیروهای حشد الشعبی شب گذشته درسی به امریکایی‌ها و عوامل دولت مصطفی الکاظمی دادند تا برای همیشه یادتان باشد که چه کسی در بغداد حرف آخر را می زند.

ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین برگزاری کنفرانس اعانه دهندگان به یمن در ریاض را دروغین خواند و گفت به جای برگزاری کنفرانس‌های دروغین، بانک مرکزی به صنعاء بازگردد.

 جنبش یاران ۱۴ فوریه بحرین در بیانیه ای در واکنش به حادثه قتل جرج فلوید شهروند افریقایی -آمریکایی تبار با محکومیت این حادثه آن را نشان دهنده دروغ بودن ادعاهای آنها درباره دمکراسی و لیبرالیسم دانسته و افزود که جریان فروپاشی استکبار و زورگویی آمریکایی آغاز شده است.

مشکلات اقتصادی در این سال های اخیر فشار گسترده را بر جمع مستمری بگیران بالاخص بازنشستگان تأمین اجتماعی آورده است. اما باعث و بانی این فشارها دولت است؟!

مازیار خویشوند مدیر کمیته پزشکی فدراسیون جهانی رزمی و دفاع شخصی جیتسا درجهان و مدیرکمیته پزشکی تیمهای ورزشی هنرمندان ایران شهادت سردار سلگی را تسلیت گفت.

رئیس مجلس در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی تهران گفت: برخی رسانه‌های خارجی به خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب ایران در مقابله با کرونا اذعان کرده‌اند.

صفحه1 از58

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top