سیاسی - خبریجات

گفته می شود که وام دیگری به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان در غالب وام ضروری به نمایندگان داوطلب وام ۲۰۰ میلیونی بابت ودیعه مسکن پرداخت شده است.

پیام های فضای مجازی اندیشمند اسلامی و از رهبران بارز بحرینی مخالفان رژیم آل خلیفه آقای دکتر راشد الراشد درخصوص اعلام عادی سازی روابط آل خلیفه با رژیم صهیونیستی:

یکی از معارضان سرشناس بحرینی هدف از اعلام رسمی عادی‌سازی روابط را اجرای طرح‌های صهیونیستی در منطقه دانست و تأکید کرد که آمریکا و صهیونیست‌ها با حضور مستقیم در منطقه در پی یافتن طرح‌های جدید هستند چرا که راهبردهایشان علیه مقاومت منطقه شکست خورده است.

اين‌بار اما حضورش بي‌سر و صدا نبود و اقداماتش فرياد اعتراض اردشير مطهري، نماينده اصولگراي گرمسار و يكي از جدي‌ترين خواستاران استيضاح وزير كشور را بلند كرد

روز یکشنبه تجمع بزرگ دیگری در مینسک، پایتخت بلاروس، برگزار شد و معترضان خواستار کناره‌گیری لوکاشنکو از قدرت شدند. لوکاشنکو تاکنون انعطافی در برابر مردم معترض نشان نداده و برای پایان‌دادن به اعتراضات یا رهبران شناخته‌شده مخالفان را مجبور به خروج از کشور کرده یا در داخل سرکوب‌شان کرده است.

هند میانجی جدید برای ایران

 توسعه دادوستد و روابط دوجانبه و همکاری فعالانــه بــا هــمسایگانمان، کلیدواژه‌هایی بودند که مقامات ایران و هندوستان پس از دیدار روز گذشته بر آنها تاکید کردند.

صفحه1 از60

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top