سیاسی - خبریجات

موسسه بین المللی سفیران صلح با صدور بیانیه ای اقدامات غیرانسانی و ناقض حقوق بشر در غزه را به شدت محکوم کرد.


به گزارش خبریجات، در این بیانیه آمده است: فجیع ترین جنایات مستکبران و کافران در حالی رخ می دهد که تمامی قدرت های فاسد جهان در حمایت از این نسل کشی و کشتار زنان و کودکان بی دفاع غزه در سرزمین پیامبران الهی برخاسته اند و آنانکه دم از حقوق بشر و آزادی انسان ها می زنند، سکوت کرده ان.

این بیانیه با اشاره به اینکه اینان در یوغ قدرت های به اصطلاح صلح طلب جهان اند و سر در بند اطاعت آنان فرو آورده اند، می افزاید: غزه ابتدا در حصار همه جانبه و اکنون در آتش و خون دست و پا می زند، گرد مرگ بر آن پاشیده شده و تمامی قوانین حقوق بشر آشکارا نقض گشته است و کودکان بی گناه در خون غلتیده شده اند.

در این بیانیه آمده است: برخی سازمان ها و کشورها حریت و آزادگی خود را در راه اهداف شوم معاندان اسلام و مغزهای منخسف سردمداران و اعمال انزجار آورشان خرج کرده اند و این مهم را به ملاعبه و شوخی گرفته اند و لا تکونوا کاالذین نسوا الله فانساهم انفسهم اولئک هم الفاسقون.

این بیانیه می افزاید: کیست غزه را یاری کند؟ کیست که صدای ناله مادران فلسطینی را که از ژرفای جان بر می خیزد بشنود؟ کیست که در حمایت از کودکان بی گناه به خون نشسته، به پا خیزد؟ کیست که مراتع شیطان را نابود کند و نغمه عشق را در سرزمین پیامبران الهی سر دهد؟

در این بیانیه، با اشاره به این که خشم و نفرت مسلمانان در سرسرای عالم پیچیده است و این بارقه های امید را در دل شهرک نشینان روشن نگه می دارد، آمده است: آنان که در راه دین و فرمان خدای خون جان خود را می دهند شمع زندگی شان خاموش نمی شود.

این بیانیه می افزاید: مومنین باید با شعار اشداء علی الکفار و رحماء بینهم به یاری آوارگان غزه بشتابند و این جنایت کفار را که با ابتهاج از تعداد آوارگان و تداوم جنگ و خونریزی به دست می آید، به زوال بکشند و آنان را در برهوت اعمال شان سر به نیست کنند که تمامی انسان ها مکلف به این تکلیف هستند.

موسسه بین المللی سفیران صلح به شدت این جنایات و اتفاقات غمبار در غزه را محکوم میکند و در راستای حمایت از زنان و‌کودکان و مردم بی دفاع غزه خواستار ایجاد صلح و آرامش و امنیت در غزه می باشد.

سردار نجات,فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه در کنگره بزرگداشت شهدای منطقه ۷ در جمع دیگر مسئولین و خانواده های شهدا گفت: این مجلس به یاد شهدای امنیت ,دفاع از حرم و شهدای دفاع مقدس برگزار شده است و مفتخریم درخدمت خانواده های شهدا هستیم که مجلس ما را عطرآگین کردند.

به گزارش خبریجات، فرمانده قرارگاه ثارالله به فتنه سال قبل و ابعاد آن اشاره کرد و گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری , اتفاقی که در سال ۱۴۰۱ اتفاقا افتاد یک جنگ ترکیبی از سرویس های اطلاعاتی دشمن بود که از قبل طراحی شده بود که انواع قشر منافقین, سلطنت طلبان ,کمله و…تقسیم حضور, داشتند کردند که چهار بعد داشت.
وی در ادامه افزود: بی ثبات سازی, تحریم حداکثری ,جنگ روانی گسترده با شبکه های پرطرفدار دشمن که ۲۴ ساعته سناریو سازی و دروغ پردازی برای تشدید خشم مردم به پا داشته بودند و بعد چهارم انزوای بین المللی که با گروه های بین المللی در اکثر کشوهای جهان تجمع بر علیه جمهوری اسلامی برگزار می کردند.

وی به دیگر ابعاد نقشه های دشمن در فتنه اخیر اشاره کرد و گفت: آن ها قصد داشتند بتوانند داخل تهران راهپیمائی ۵۰۰ هزار نفره کنند, دانشگاه ها و مدارس تعطیل شوند,همچنین اعتصاب کامیون داران و کارخانجات, تعطیلی بازار و برای همه این موارد برنامه ریزی شده بود.

نجات افزود: ورزشکاران و هنرمندان را ابزاری کردند تا موضع گیری کنند اما اتفاقات طور دیگری رقم خورد چرا که مردم صف خودشان را از اغتشاشگران جدا کردند.

فرمانده قرارگاه ثارالله تصریح کرد: دانشگاه ها را تحریک کردند تا اساتید و دانشجویان را بر علیه نظام بشورانند و شعار بدهند که موفق نشدند ,همچنین بازاریان تهران را تهدید میکردند که اگر مغازه ها را نبندید آتش می زنیم.

وی به ایثارگری نیرو های امنیتی اشاره کرد و گفت: نیروهای انتظامی, سپاه و بسیج بسیار خوش درخشیدند و طبق دستور از بالا, هیچ پاسداری حق گرفتن اسلحه هم نداشت و بسیجیان و پاسداران در نهایت مظلومیت شهید شدند تا طرف مقابل کشته نشوند این در حالی است که برادران ما در سپاه ۱۴۰۰ نفر زخمی و مجروح دادند و یکی از بچه های ما به واسطه سنگ ,چشمانش از حدقه درامد و دیگر اتفاقات که که شاهد آن بودید.

وی خاطرنشان کرد: در همه راه ها به بن بست روبرو شدند و بعد از دوماه خودشان اعتر اف کردند شکست خوردیم و برآورد هایشان غلط از آب درآمد.
نجات, به حضور حداکثری مردم فهمیم اشاره کرد وگفت:مردم علی رقم مشکلات اقتصادی که داشتند و از وضعیت موجود تورم ناراضی بودند ولی با دشمن همراهی نکردند و اوج راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز قدس مشاهده گر بودیم که از سال,پ های قبل بیشتر به خیابان ها آمده بودند.

وی به طرح سوالی پرداخت در این خصوص که حمایت آمریکا یا ایران کدام ابقی تر است اینگونه گفت:حمایت کشورها توسط آمریکا و حمایت کشورها توسط ایران کدام موفق تر بوده است?پاسخ این است ایران از هر کشوری حمایت کرد ماندگار شد.

وی به حکومت وابسته ایران زمان شاه ملعون اشاره کرد و تصریح کرد: سالی که امام انقلاب کردند ما کشوری وابسته به آمریکا بودیم و سرنوشت شاه هم که خودتان شاهد بودید که شخص اول مملکت ابتدا و انتها وابسته به جهان بود اما ما کشور وابسته را به تمدنی تبدیل کردیم که در خاورمیانه رتبه نخست را دارد. امروز تمدنی که امام آوردند دارای بعد توحیدی و پیشرفتی است و در ابعاد علمی به رده ۱۷ تا ده رسیده است.
وی ادامه داد: امروز برادران ارتش ما کشتی ها را دور دنیا می گردانند و هیچ کشوری حق تعارض ندارد چون می دانند اگر تخطی کنند پاسخ خواهیم داد.
نجات به سفر رئیس جمهوری به آمریکای لاتین اشاره کرد و گفت: ما در علم و فناوری تحریم ها را دور میزنیم و رئیس جمهور ما در آمریکای لاتین در حیات خلوت آمریکا قرارداد می بندند.
فرمانده قرارگاه ثارالله در پایان خطاب به حضار تاکید کرد:خواهران و برادران عزیز به رهبری و انقلاب و شهدا افتخار کنید که ما را از ذلت درآوردند و آینده ای که پیش روی ما است آینده پیشرفته خواهد بود و ما این انقلاب را تقدیم صاحبش ولیعصر عج خواهیم کرد.

IMG ۲۰۲۳۰۶۲۱ ۱۸۱۱۲۵
IMG ۲۰۲۳۰۶۲۱ ۱۷۴۸۴۰

هر کسی در هر موقعیتی است باید بهترین نقش را ایفا کند

همایش و اجتماع بزرگ نخبگان و کارفرینان ایرانی خارج از کشور در حمایت از برنامه های تولید محور ایت الله رئیسی با حضور مسئولین دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار گردید

پارلمانی شهری باید جایگاه افرادی باشد که متخصص در کار شهر و شهرسازی هستند

در حال حاضر تصمیم گرفتم که در انتخابات میان دوره ای شرکت کنم و تجربه و تخصصم به خصوص در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را به نقطه اشتراک بگذارم

صفحه1 از70

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top