مخترع مشق شب کی بود ...

آیا می دانید چه کسی مشق شب را اختراع کرده است ؟ در ادامه با تاریخچه، اسطوره ها، حقایق مشق شب و مخترع مشق شب آشنا خواهید شد

خبریجات-چه کسی مشق شب را اختراع کرد و چرا؟ دانش آموزان باید آن ها را بشناسند

بحث درباره تکالیف به اندازه ایده آموزش و یادگیری قدیمی است، احتمالاً یکی در میان از هر دانش آموز به طور منظم از این "کار" و از کسی که مشق شب را اختراع کرده است، متنفر است ، زیرا باعث شده که بچه ها و نوجوانان از اوقات فراغت و آخر هفته شاد محروم شوند؛ آیا تا به حال در لحظات ناامیدی این سوال را از خود پرسیده اید:چه کسی مشق شب را اختراع کرد و چرا؟ اگر بله, پس در این بخش از سرگرمی نمناک حقایقی شگفت انگیز و علمی درباره تاریخ اختراع مشق شب وجود دارد.مشق شب

تاریخچه مشق شب و حقایق و اسطوره ها. چه کسی؟ چه زمانی؟ چرا؟

بسیاری معتقدند که "روبرتو نویلیس" تکالیف را برای دانش آموزان تنبل خود می داده است و گفته می شود که در ایتالیا در سال 1905 این اتفاق افتاده است، این فرد قصد دیگری نداشت جز اینکه عصر و شب های زیبای ایتالیایی را خراب کند، اما آیا این یک مسیر صحیح تکلیف است؟

جواب خیر است، گوگل درباره روبرتو نویلیس چیزهای کمی می داند، جز اینکه او را در مدارس معرفی کرد ه است، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که این فرد هرگز وجود نداشته باشد ، علاوه بر آن, تصور این مساله دشوار است که از طریق کل تاریخ انسانی آموزش عالی و علوم, هیچ کس نتوانسته است دانش آموزان خود را به مدرسه برساند و در نتیجه تکالیف را قبل از آن ابداع کند.روبرتو نویلیس

کسی که مخترع مشق بود

در واقع, تاریخچه انجام مشق شب در بعضی شکل ها به تاریخ خود آموزش بر می گردد، خواندن, نواختن آلات موسیقی, خواندن اشعار و متفکران باستانی و نیز آیاتی از کتاب مقدس فرایندی است که نیاز به حفظ و تمرین گسترده در خارج از کلاس ها دارند، رومی ها، راهبان قرون وسطی، فیلسوفان روشنفکری و سرمایه داران صنعتی آینده قرن نوزدهم، سهم خود را از تاریخ مشق شب شامل خواندن، تمرین های نوشتاری و حفظ کردنی انجام داده اند، حفظ کردن یک کلید در نظر گرفته می شد - هرچه بیشتر یاد بگیرید, بهتر می دانید، با توجه به این که به خاطر سپردن بیش از حد به حساب می آید, ممکن است انجام مشق شب های مدرن خیلی پیچیده نباشد.

تاریخچه و حقایق مشق شب

مخترع مشق شب چه کسی است؟

در این باره تئوری های مختلفی وجود دارد، اما عده ی زیادی ممکن است به پلینی یانگر اشاره کنند که دانشجویان خود را تشویق می کرد تا در خانه سخنرانی کنند تا مطمئن و روان شوند و تسلط کافی به دست آورند .

چه زمانی مشق شب اختراع شد؟

می توان گفت این اتفاق زمانی رخ داد که دانش آموزان خانواده های طبقه کارگر کارهایی را پس از مدرسه انجام می دادند و بنابراین آن ها هیچ کاری را در خانه انجام نمی دادند، مدرسه رفتن هنوز امتیازی بود و کار در مزرعه راه قابل اعتمادی برای چیدن غذا روی میز بود، اما زمانه تغییر کرد و بچه ها و نوجوانان حق قانونی شان برای یادگیری و ایجاد یک شغل خوب با وجود عنوان یا ثروت والدین خود را داشتند.

این واقعیت مشق شب را از نو اختراع کرد - اما نه به عنوان " تنبیه " بلکه به عنوان یک ابزار مهم یادگیری و توسعه و رشد به نفع دانش آموزان، در اوایل دهه 1900 بود که مطالعه در مکانیسم های یادگیری آغاز شد و تجربه تدریس خوب قبلی به روش های خلاقانه و دانشجویی بسیاری رسید، پس حفظ کردن با کارهای خلاقانه تر و متنوع شروع شد و با سن و توانایی های فکری دانش آموزان مطابقت پیدا کرد.

حقایق مشق شب

زمانی که مشق شب اختراع شد
چرا مشق شب اختراع شد؟

پس این تحقیقات جدید درباره مشق شب چه می گویند؟ آیا با ارزش است؟ تنها مقدار مشخصی از تکالیف، نتایج یادگیری را بهبود می بخشد و به دانش آموزان کمک می کند، کودکان کم سن و سال از وظایف خانگی خود بهره مند نیستند و بنابراین بهتر است زمان خود را با خانواده و یا بازی کردن با دوستان صرف کنند، دانش آموزان بزرگ تر، تنها با صرف دو ساعت در روز می توانند از منافع مشق شب بهره مند شوند، پس از آن، تاثیر یادگیری خانگی به سرعت کاهش می یابد، امیدوارم که معلم ها و پروفسورها این حقیقت را بدانند و این زمان را بیش از حد افزایش ندهند، علاوه بر این، برای خوب انجام دادن دانش آموزان، تکلیف باید در محدوده توانایی های آن ها باشد، نه خیلی پیچیده و نه خیلی ساده و پیش پا افتاده، باید زمانی اختصاص داده شود تا دانش آموزان به اندازه کافی مهارت داشته باشند که بتوانند مستقل از معلمان و راهنماییشان کار کنند.

چرا مشق شب تعیین می شود؟

چرا دانشمندان چیزی نمی گویند که نوجوانان به خاطر این مشق ها مهمانی ها را از دست می دهند و یا نمی توانند از بستگان خود بازدید کنند،؟ چرا که آن ها در خانه با مسائل ریاضی و یا مقالات پژوهشی درگیر هستند.

خوب، از آنجایی که می دانیم فرآیند یادگیری یک مسیر پیچیده است و دارای چندین مرحله کلیدی مهم می باشد، استفاده از هر یک از آن ها واقعاً یادگیری را کارآمدتر می سازد، زمانی که در کلاس درس یاد گرفته می شود، موضوعات و عقاید به سرعت فراموش می شوند و تجدید یادگیری در خانه به تحریک آن ها در ذهن کمک می کند، تکرار، مادر یادگیری است، هنگامی که تجدید یادگیری، مفاهیم و عقاید همسان می شوند، بسیار بهتر از زمانی است که تنها یک بار مطالعه شوند، زمانی که به یاد آوردن فرمول ها و تاریخ ها در یک دوره زمانی طولانی ادامه می یابد، مانند وظیفه خانگی، به طور قابل توجهی در ذهن شما می ماند و نهادینه می شود، شخصی که تکالیف را اختراع کرده بود به طور غریزی آن را می دانست که انجام تکالیف خلاقیت و تخیل شما را رشد و گسترش می دهد.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top