طرح لباس عروس ملکه انگلیس دزدی از آب در آمد (+عکس)

گفتنی است؛ ازدواج هری، نوه ملکه انگلیس در تاریخ ۱۹ می، با مگان مارکل، بازیگر هالیوود در کلیسای سنت جورج انجام شد.

باشگاه خبرنگاران - طراح مورد علاقه کیت میدلتون، عروس بزرگ خانواده سطنتی انگلیس ادعا کرد که طرح لباس عروس مگان مارکل، نو عروس این خانواده از یکی از طرح‌های لباس عروس کلکسیون او کپی برداری شده است. بنا به ادعای "امیلا ویکستید"، لباس عروس ۲۰۰ هزار یورویی که مگان در روز جشن عروسی خود پوشیده بود دقیقا مشابه طرح لباس عروس ۷ هزار یورویی موجود در کلکسیون اوست.

این در حالی بود که گفته می‌شد لباس نو عروس خانواده سلطنتی انگلیس توسط کلار ویت کلر، طراح مشهور انگلیسی با هزینه ۲۰۰ هزار یورو طراحی شده است. این ادعای امیلا طوفانی در شبکه‌های اجتماعی به پا کرد. پس از این ادعای کیت میدلتون، حساب توئیتری او بسته شد. بسیاری از طرفداران امیلا زمانی که به صفحه توئیتر او مراجعه کردند با این پیغام مواجه شدند: " این اکانت بسته شده است، برای اینکه بدانید چرا توئیتر اقدام به بستن اکانت‌ها می‌کند کلیک کنید. "

گفتنی است؛ ازدواج هری، نوه ملکه انگلیس در تاریخ ۱۹ می، با مگان مارکل، بازیگر هالیوود در کلیسای سنت جورج انجام شد. نخستین بار هری با مگان در بازی‌های پارالمپیک سال ۲۰۱۶ ملاقات کرد. آن‌ها توسط یکی از دوستان مشترک به هم معرفی شدند. مگان که یک بیوه است ۳ سال از هری بزرگ‌تر است.