نحوه انجام انتقال چربی به صورت

انتقال چربی به صورت؛ نحوه انجام، عوارض و کاربرد آن

خبریجات -از تزریق چربی به صورت چه می دانید؟ آیا تا به حال به فکر انجام این عمل زیبایی افتاده اید؟ افرادی که دارای صورت خیلی لاغر هستند یا می خواهند صورتی زاویه دار داشته باشند به انتقال چربی به صورت روی می آورند. آیا با عوارض انتقال چربی به صورت آشنایی دارید؟ کاربردهای دیگر آن چیست؟ همچنین نحوه انجام انتقال چربی به صورت و مراقبت های پس از آن را مورد تحلیل قرار می دهیم. 

انتقال چربی به صورت چیست؟

انتقال چربی به صورت معمولا به نام های میکرولیپواینجکشن یا پیوند چربی معروف است که در سراسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است. اولین نکته ای که باید بدانیم این است که چربی موجود در شکم، ران، باسن با چربی های زیر پوست صورت یکسان است و تفاوت های بسیار جزئی دارند. قسمت کوچکی از چربی را می توان از قسمت های مختلفی مثل ران یا شکم برداشت و به صورت انتقال داد. نتایج این تزریق عموما طبیعی و بلندمدت است. 

پزشکان این پروسه را اتولوگ یا پروسه مشتق از خود می نامند، به این معنی که مواد لازم از بدن خود فرد گرفته می شود. در بیشتر موارد پروسه اتولوگ سریع تر از گرفتن چربی از غیر از بدن فرد است. زیرا بدن شما ماده تزریق شده را شناسایی کرده، درنتیجه پاسخ آلرژیک کمتری به ماده بدن خود نشان می دهد. انتقال چربی صورت چگونه انجام می شود؟

از آنجایی که طریقه تزریق این چربی ها همامند فیلرهاست، اما گرفتن چربی از ران یا شکم کمی پیچیده تر است که باید در اتاق عمل انجام شود. بسته به این که بعد از این مواد معدنی خون حالت نرمال خود را داشته باشد یا نه، بعضی از چربی های تزریق شده در طول تزریق زنده نمی مانند. اما اگر چربی مواد خونی غنی داشته باشد، نتیجه آن می تواند دایمی و ماندگار باشد. اما در صورت نداشتن مواد خونی چربی به سرعت محو خواهد شد. 

به عنوان نمونه حدود ۲۰ تا ۸۰ درصد از تزریق های چربی می توانند مواد مغذی خون را انتقال دهند. اما اگر چربی قادر به این کار در محل جدید نباشد، باید جراحی پلاستیک برای تزریق دوباره چربی انجام شود تا اینکه چربی پیوند زده به خوبی مواد خونی را ساپورت کند. طبق گفته دکتر جان ماندلسون، چربی ها کاملا غیر قابل پیش بینی اند، به همین دلیل در مواردی نیاز به جراحی دوم پیدا می شود. اما این ناتوانی چربی به تنهایی ساعث ایجاد سرطان نخواهد شد. 

توجه داشته باشید که در بعضی موارد، در ملاقات دوم نیازی به تزریق دوباره نیست و پزشک می تواند سلول چربی شما به طور منجمد را ذخیره کند و در صورت لزوم آن

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top