هیچ وقت در کار کم نیاورده ام

فاطمه منصوری نسب، عکاس نمونه حوزه هنرمندان به خبریجات گفت:

فاطمه منصوری نسب، در گفت و گو با خبرنگار خبریجات گفت: در چهاردهمین روز از ماه مهر متولد شدم، اصالتا بختیاری هستم ، مجرد و فرزند آخر خانواده هستم. از سال 1392 به صورت حرفه ای تا به امروز کار عکاسی می‌کنم.
وی ادامه داد: دوران راهنمایی بود که علاوه بر درس خواندن خیلی علاقه داشتم که به هنر عکاسی گرایش پیدا کنم. در کنار تحصیل تصمیم گرفتم کلاس‌های عکاسی و دوره‌های آن را بگذرانم تا با علم و آگاهی بیشتری در این حرفه ادامه به کار داشته باشم. بعد از اخذ مدارک شروع به کار کردم و تا به امروز مشغول به فعالیت عکاسی و فیلمبرداری هستم.
این عکاس نمونه، یادگیری عکاسی به صورت آکادمیک را راهی درست دانست و گفت: معتقدم در هر کاری اگر درست و اصولی و آکادمیک ورود پیدا کنیم به طور یقین خروجی کار هم درست و اصولی خواهد بود. به هر حال عکاسی یک فن و هنر است و باید دوره‌های لازم عکاسی را آموخت تا با دقت عمل بیشتری به کار پرداخت. در کنار آموزش باید آزمون و خطا هم کرد تا با تجربه مفید و بهتری در این حرفه ادامه داد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا هر کسی مجاز به عکاسی کردن است گفت: من در پاسخ به این سوال بگویم که یک بچه هم می‌تواند با دوربین عکس بگیرد و به قول شما دکمه را فشار بدهد اما اینکه از چه زاویه ای عکس گرفته شود و چه تکنیک‌هایی بکار گرفته شود تا عکس ایده آل گرفته شود باید دانش آن را همراه با کسب تجربه آموخت.
منصوری نسب صریح کرد: من عکاسی در ژانر پروتره انجام می‌دهم اما تخصص من عکاسی در ژانر هنری و سینمایی است. خب من عکاس حوزه هنری و مراسم هنرمندان هستم و عده ای از هنرمندان عزیز مقابل قاب دوربین من قرار گرفته اند.
این عکاس حوزههنری به رمز موفقیت خود اشاره کرد و گفت: در یک کلام می‌گویم پشتکار رمز موفقیت من بوده است. من از همان ابتدا با وجود سن کمی که داشتم در دوران مدرسه بعد از کلاس درس با همت و پشتکار به کلاس‌های آموزش عکاسی می‌رفتم و مدام در حال یادگیری و آموزش این حرفه بودم.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:1 comment

ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top