هرانسان درزندگی به یک کوچ نیازمند است

گفت وگو با پروفسور عمرایی، رئیس آکادمی ان ال پی آلمان:

پروفسور رضا عمرایی، در گفت وگو با خبرنگار خبریجات گفت: همه ما انسان‌ها در زندگی نیاز داریم که یک فرد آگاه، توانمند و متخصص به ما یاری و کمک برساند تا از علم و تخصص او بتوانیم به مسیر موفقیت نائل آییم.من معتقدم هرانسان درزندگی به یک کوچ نیازمند است تا درمسیرموفقیت شغلی و زندگی بتواند حرکت کند.جالب است بدانید بسیاری از انسان‌های موفق یک کوچ دارند.
رئیس آکادمی ان ال پی آلمان تصریح کرد: اصطلاح کوچ در آمریکا و اروپا شناخته شده است و در کشورهای جهان سوم هم کم و بیش می‌شناسند. در کشور خودمان هم درتلاش هستیم که اصطلاح کوچ و کوچینگ را به مردم عزیزخصوصا جوانان جهت بهبودکیفیت زندگی شخصی واجتماعی بیشتر معرفی کنیم.
وی از راه حل ها و ارائه راهکارها در مباحث تدریس ان ال پی گفت: مدیریت خود و دیگران و ارائه یکسری تکنیک‌ها که افراد چگونه با مشکلات روبرو و برای آن راه حل پیدا کنند، چگونه استقلال داشته باشند و در کل بتوانند باتوسعه فردی در قامت یک فرد توانگر و موفق ظاهر شوند از جمله مباحث ما در زمینه ان ال پی است.
عضو انجمن کوچینگ اروپا به نقش حیاتی ان ال پی در افراد اشاره کرد و گفت: ان ال پی در تمامی حوزه‌ها می‌تواند نقش مهم و حیاتی داشته باشد و از دید من این علم بسیار می‌تواند به بهبود روابط کسب و کار و زندگی شخصی افراد کمک شایان نماید.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top