من کامران اصفهانی ام و سبک خودم را دارم

سعی کرده ام با کارهای قوی مخاطبانم را راضی نگه دارم/ برای ترانه اهمیت زیادی قائل هستم

به گزارش خبریجات-کامران اصفهانی، از جمله خوانندگان با استعداد کشورمان است که این روزها قصد دارد با جدیت و تلاش بیشتری وارد فضای موسیقی شود. وی قصد دارد اولین آلبوم خود را با تیم حرفه ای روانه بازار کند. گفت وگویی با این خواننده خوب کشورمان ترتیب داده ایم که از نگاهتان می‌گذرد:
در ابتدا خودتان را کامل معرفی بفرمایید؟
کامران اصفهانی هستم، موزیسین و حدود 25 سال است که در کار موسیقی و خوانندگی فعالیت دارم اما نزدیک به 12 سال است که به طور حرفه ای وارد عرصه خوانندگی شده ام. تا به امروز هفت آهنگ را خوانندگی کرده ام که چهار کار مشترک را با دوست خوبم آرمین جان اجراء کرده ایم.
در سال جدید برنامه و هدف خاصی را هم دنبال می‌کنید؟
در سال جدیدی که پیش رو داریم تمام نیت و هدفم این است که با آهنگساز، ترانه سرا و فضای بهتر و حرفه ای تر فعالیت خودم را آغاز کنم و انشالله اولین آلبوم خودم را با تیم خوب روانه بازار خواهم کرد.امسال تصمیم دارم با توکل بر خدا و سعی و تلاش بیشتر به آن جایگاهی که حقم است برسم.
امروزه بازار تقلید و کاور خوندن زیاد است. کامران اصفهانی کار یا سبک تقلیدی هم دارد؟
من کامران اصفهانی هستم و سبک کاری خودم را دوست دارم اجراء کنم و هیچ وقت در عرصه خوانندگی تقلید کسی را نکرده ام و اصولا معتدم یک خواننده باید خودش با استعداد و خلاقیتی که دارد باید پا به عرصه موسیقی و خوانندگی بگذارد.
سبک تخصص کامران اصفهانی؟
سبک تخصصی من پاپ سنتی است. این سبک را دوست دارم بدان جهت که هم سلیقه جوانان و هم سلیقه قدیمی‌ها تلفیق شده است. پیشتر سبک من فقط پاپ بود اما تخصص من در حال حاضر پاپ سنتی بنا شده است.
امروزه سلیقه جوانان تغییر یافته است. آیا سبک شما مورد پسند مخاطبان قرار خواهد گرفت؟
من معتقدم موسیقی سلیقه ای است و هر کسی مختار است سبک و صدای مورد علاقه خودش را دنبال کند اما من سعی کرده ام طوری فعالیت کنم که مخاطبان خوب و زیادی را به سمت خودم جذب کنم.
فضای ترانه و شعر چقدر برای شما حائز اهمیت است؟
ترانه یکی از مهمترین قسمت‌های موسیقی است چرا که ارتباط تنگاتنگی با ملودی و جذب مخاطب دارد. من خودم به شخصه چندین بار ترانه را گوش می‌دهم و اگر ایرادی در ترانه ببینم حتما با شاعرم در میان می‌گذارم و با فکر مشترک رفع ابهام می‌کنیم. بیشتر ترانه‌های من فضای عاشقانه و سنگین است و از لهب و لعو و ابیات مستهجن به دور است چرا که معتقدم فرهنگ اصیل ایرانی در شعر و ترانه یک فرهنگ چند هزار ساله است که نباید سخیف و مورد تمسخر قرار گیرد.
خواننده مورد علاشه شما؟
من بسیاری از خوانندگان داخل کشور را دنبال می‌کنم اما به شخصه خودم علاقه مند به کارهای گرشا رضایی و محسن یگانه هستم.
از عوامل بگویید و چه کسانی با شما همکاری کرده اند؟
آرمین ام سی خواننده و دوست خوبم که چند کار مشترک با هم خوانده ایم و جا دارد تشکری داشته باشم از محمد فرح، آهنگساز، تنظیم کننده و شعر و ملودی که با وی همکاری دارم.
حرف پایانی؟
جا دارد از شما آقای حامی کوماهی تشکر داشته باشم که در این بازار مسموم موسیقی با افراد مستعد و آن کسانی که حقشان است دیده شوند گفت وگو دارید و امیدوارم بتوانم با کارهای خوب به جایگاه اصلی ام برسم. یک تشکر ویژه هم از خانواده ام دارم که همیشه دعاگو و پشتیبان من بوده اند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top