چند سالی است که در عرصه بازار بورس فعالیت حرفه ای دارم و تمام سعی ام این بوده است که تلاش، مطالعه و تحقیقات را خمیرمایه موفقیتم در این صنعت کنم.

مهندس علیرضا محمدی، در گفت وگو با خبرنگار خبریجات گفت: حضور فعال و حرفه ای در بازار بورس نیازمند دانش ، مطالعه به روز و تحقیقات در مورد شرکت مورد نظر برای خرید سهام است که این روند می‌تواند بسیار در پیشرفت افراد در خرید سهام بازار بورس تاثیرگذار باشد.
علیرضا محمدی به آرامش این بازار و صنعت اشاره کرد و افزود: بازار بورس و سرمایه نسبت به بازارهای دیگر افراد می‌توانند با آرامش خاطر بیشتری قدم به این صنعت بگذارند و این در حالی است که کمترین مقدار سرمایه گذاری در این بازار 500 هزار تومان است که فرصت بسیار ایده آلی برای خانواده‌ها است.
این مشاور تصریح کرد: با توجه به تورمی که در کشور ما سایه گسترانده است من به شخصه معتقدم که بهترین بازار برای سرمایه گذاری با کمترین ریسک نسبت به بازار مسکن، خودرو و طلا، بازار بورس است. بنابراین هر فردی می‌تواند وارد این بازار شود اما توصیه من به آن دسته از افرادی که اطلاعات و سواد کافی ندارند این است که در ابتدا سهام‌های بلند مدت و با عدم نوسان شروع کنند و حتما از دوستان آگاه کمک بگیرند.
وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر در حال راه اندازی الیت بورس هستیم که با کمک و حمایت دوست خوبم جناب آقای دکتر مرتضی چمن آرا از نخبگان جهانی در حال تکمیل کردن این پروژه هستیم که امید است بسیاری از خانواده‌ها در این مسیر قدم مثبت و بهینه بردارند.

آخرین تغییر در 13 مرداد 1399 ساعت: 6:58 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top