لابل را بیشتر بشناسید

لابل انعکاس زندگی 

گروه صنعتی لابل ( labell ) از بزرگترین تولیدکنندگان سقف کاذب در خاورمیانه است. سقف کششی لابل جزو محصولات پیشرو در صنعت دکوراسیون داخلی می باشد و در آن از پیشرفته ترین تکنولوژی و ابزار نصب سقف کاذب کششی و نیز از بهترین متریال اروپایی استفاده می شود. سقف کاذب کششی لابل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از برند های معروف پی وی سی جهان مانند آلکور دراکا ALKOR) (DRAKA فرانسه و رنولیت (RENOLIT) آلمان ساخته می شود.

سقف کششی لابل دارای طیف گسترده ای از رنگ و طرح پارچه پی وی سی (بیش از 150 رنگ) است و تنوع و زیبایی آن موجب شده است که جزو محبوب ترین سقف های کششی در ایران باشد. بهره مندی از کارشناسان مجرب، به ما این امکان را می دهد که بر روی انواع سقف، با شکل و فرم های متنوع، بتوانیم نصب و اجرایی بسیار با کیفیت ارائه دهیم.

گروه صنعتی لابل با بیش از 200 نمایندگی و عاملیت، دائما در حال گسترش شبکه فروش خود در مناطق مختلف، انجام مشاوره و برگزاری دوره های آموزش نصب سقف کاذب کششی می باشد. شهرت ما به دلیل ارائه کارهای با کیفیت و زیبا است به همین جهت مشتریان راضی از ما، بهترین تبلیغات برای گروه صنعتی لابل هستند.

فراگیر شدن و استقبال زیاد از سقف کششی لابل به دلیل کارایی بالا، مقاومت پارچه کششی، اجرای سریع و ده ها مزیت دیگر می باشد. پروژه های اجرا شده توسط گروه صنعتی لابل در بسیاری از ساختمان های مسکونی و اداری، مراکز درمانی و بهداشتی، پاساژها، سالن های ورزشی و… قابل دیدن می باشد.

گروه صنعتی لابل با استفاده از متخصص ترین افراد، در زمینه های کاری مختلف تیمی بسیار قدرتمند تشکیل داده است و با برگزاری کلاس ها و دوره های مختلف، به رشد مداوم این تیم می پردازد.

کارمندان لابل:

خلاق و ایده پرداز هستند.
با صبوری به انتقادات مشتریان عزیزمان گوش می دهند و مشکل آن ها را برطرف می کنند.
کار خود را مسئولانه و حرفه ای انجام می دهند.
حجم بالای سفارشات را به بهترین نحو مدیریت می کنند.
مسئول روند اجرای کار و نتایج حاصل از آن هستند.

تکنولوژی حیرت انگیز لابل 

www.labell.ir

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top