قیمت موز به ۷ هزار تومان رسید

رئیس اتحادیه میوه و سبزی بابیان اینکه قیمت هرکیلوگرم موز در میدان مرکزی میوه و تره بار بین ۵۵۰۰ تا۷۰۰۰ تومان است،گفت:طی چند روز اخیر، زردآلو وارد بازار شده و نرخ آن بین ۱۴ تا ۳۰ هزارتومان است.

قیمت جدید عمده‌فروشی انواع میوه و سبزیسرویس بازار -
اسدالله کارگر تحولات بازار میوه و تره بار را مورد اشاره قرار داد و اظهارداشت: افزایش قیمت موز، کاهش قیمت گوجه سبز و ورود زرد آلو به بازار از جمله مهم‌ترین اتفاقاتی بوده که اخیرا در این بازار رخ داده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، به گفته وی در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم موز در میدان مرکزی میوه‌وتره‌بار بین ۵۵٠٠ تا ٧٠٠٠ تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی شهر تهران افزود: اعضای اتحادیه ما موظف هستند محصولات خود را با ٣۵ درصد سود در مغازه هایشان به فروش برسانند.

کارگر قیمت هرکیلوگرم سیب لبنانی زرد را بین ١۵٠٠ تا ۵۵٠٠ تومان عنوان کرد و گفت: هرکیلوگرم سیب لبنانی قرمز نیز بین ١۵٠٠ تا ۴۵٠٠ تومان به فروش می رسد، همچنین نرخ هرکیلوگرم پرتقال رسمی بین ١۵٠٠ تا ٣٠٠٠ تومان و پرتقال تامسون شمال بین ٣٠٠٠ تا ۵۵٠٠ تومان است.

وی ادامه داد:قیمت کیوی کیلویی بین ١۵٠٠ تا ۵۵٠٠ تومان، گوجه سبز بین ٣٠٠٠ تا ١٣٠٠٠ تومان، طالبی بین ١٠٠٠ تا ٢۵٠٠ تومان و هندوانه بین ٣٠٠ تا ٩٠٠ تومان است.

کارگر افزود: قیمت هندوانه بسیار پایین است و کشاورزان متضرر می شوند، حتی برخی دوره گردها در سطح شهر این محصول را به قیمت کیلویی ۵٠٠ تا ۶٠٠ تومان عرضه می کنند.

وی همچنین با بیان اینکه میوه زردآلو حدود ۵ الی ۶ روز است که وارد بازار شده، افزود: قیمت این میوه هم اکنون بین ١۴ تا ٣٠ هزارتومان است.

کارگر افزود: لیموترش نیز کیلویی ١٠ هزار تا ١۵ هزار و ۵٠٠ تومان، سیب زمینی نو بین ٧٠٠ تا ١٧٠٠ تومان، سیب زمینی کهنه بین ۴٠٠ تا ١٢٠٠ تومان، گوجه فرنگی گلخانه بین ١۵٠٠ تا ٣٠٠٠ تومان، گوجه فرنگی نو بین ۶٠٠ تا ٢٠٠٠ تومان، پیاز زرد بین ۶٠٠ تا ١۵٠٠ تومان و پیاز شیری بین ٧٠٠ تا ١٨٠٠ تومان است.

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top