عدالت بر روی نگین انگشتری سید ابراهیم رئیسی نشست

هدیه ای از یک تولید کننده ی ایرانی به ایت الله رئیسی

 خبریجات-بیاییم امروز شعار عدالت خواهی را در کابینه دولت جدید و اعضای کابینه و معاونین ترویج دهیم، به نام عدالت خواهی بر ان شدیم تا نگین انگشتر دولت جدید را بر محوریت عدالت حک و تقدیم دستان زیبایتان کنیم.
هدیه ای از یک تولید کننده ی انگشتر ایرانی بدرقه ی راه انتخاب ۱۴۰۰ شد و این هدیه یاد آوریست برای تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها
چقدر خوب است که ۱۴۰۰ انتخاباتش با راهبری جدید هدایت می شود و حمایت از تولید و پشتیبانی از آن راهکار نجات صنعت و اقتصاد خواهد بود
گویا در ۱۴۰۰ تولید کنندگان کشورر باید جهادی دوباره کنند سرمایه در گردش مالیات و بیمه دغدغه های اصلی تولید کنندگان است و باید بر اساس عدالت به آن رسیدگی شود یقینا راه نجات تولید خواهد بود با اشتغال و امنیت اشتغال برای همه ی هنرمندان و صنعتگران.

بیاییم امروز شعار عدالت خواهی را در کابینه دولت جدید و اعضای کابینه و معاونین ترویج دهیم، به نام عدالت خواهی بر ان شدیم تا نگین انگشتر دولت جدید را بر محوریت عدالت حک و تقدیم دستان زیبایتان کنیم.

و در پایان چه خوب است تاملی به این آیه کریمه بر اساس محوریت عدالت داشته باشیم: أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا کُونُوا قَوَّامینَ لِلَّهِ شُهَداءَ بِالْقِسْطِ وَ لا یَجْرِمَنَّکُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلى‏ أَلاَّ تَعْدِلُوا اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوى‏ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ خَبیرٌ بِما تَعْمَلُونَ”؛ اى کسانى که ایمان آورده‏اید، همواره براى خدا قیام کنید و از روى عدل و عدالت گواهى دهید. کینه و دشمنى با گروهى شما را به ترک عدالت وادار نسازد. عدالت کنید که به پرهیزگارى نزدیکتر است و از خدا بترسید که خدا از اعمال شما کاملا آگاه است.

آخرین تغییر در 27 خرداد 1400 ساعت: 9:25 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top