سه خواهرموفق آرایشگرشهرارومیه

کیفیت، عدم آسیب دیدگی مو، قیمت مناسب، کادوی سالن تیبا مینیاتور به مشتریان

خبریجات-مرکز فوق تخصصی تیبا مینیاتور با مدیریت خواهران عباسی، به نام‌های الناز، فرناز و پریناز که توانسته اند با علاقه مندی و پشتکار سالن زیبایی تاسیس کنند. سالن زیبایی در قلب شهر ارومیه در خیابان فارابی که علاوه بر تخصص بالا دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که بهتر است خانم‌های ایرانی خودتان ادامه گزارش را دنبال کنید:

پیشنهاد خواهر بزرگ ترو همکاری سه خواهر در سالن زیبایی تیبا مینیاتور

خواهر بزرگتر ما به نام الناز چند سالی بود که به حرفه آرایشگری روی آورده بود هنگامی که مدیر آرایشگاه قصد واگذاری سالن خود را داشت این جرقه به ذهن خواهرمان رسید که به من و دیگر خواهرم پیشنهاد بدهد که ما هم با دیدن آموزش وارد این حرفه بشویم و از آنجا شد که استارت زدن یک آرایشگاه توسط سه خواهر کلید خورد. تخصص الناز کار با رنگ و مواد بود و این باعث شد تا من و فرناز در تهران آموزش‌های لازم را ببینیم و توانستیم سالن زیبایی فوق تخصصی تیبا مینیاتور را در شهر ارومیه راه اندازی کنیم.

ترکیب رنگ جلوی چشم مشتری انجام می‌شود/ صداقت سرلوحه کار ما است

تا جا که می‌توانیم تمام سعی ما این است که مواد درجه یک و خوب را برای مشتری‌هایمان استفاده کنیم چرا که رضایتمندی مشتری خط قرمز هر سه خواهر است و صداقت همیشه اولویت و سرلوحه کار ما سه خواهر بوده است و سعی کرده ایم ترکیب رنگ را جلوی چشم مشتری انجام دهیم.

قیمت مناسب با حفظ کیفیت بالا

شاید خیلی جالب باشد که ما در بسیاری از خدماتی که ارائه می‌دهیم قیمت را نسبت به برخی از سالن‌های زیبایی دیگر با همان کیفیت مواد اولیه خوب، قیمت مناسب قرار داده ایم. ما اعتقاد داریم صرفا نباید تمام اهداف ما مادی گرایانه باشد و عشق و علاقه به کار و روزی حلال از جمله مواردی است که
خوشبختانه در هر سه ی ما وجود دارد.

خدمات تخصص سالن تیبا مینیاتور

خدمات تخصصی از قبیل رنگ و مش، بالیاژ، میکاپ عروس، آمبره با سایر تکنیک‌ها، کراتینه، احیا و صافی مو، بوتاکسی، وتامینه مو، کوتاهی مو، کاشت مژه، تاتو، میکروپیگمنتیشن، فیبروز، هاشور، خط چشم، اکستنش مو، و غیره می‌باشد که در مجموع هفت نفر دراین سالن زیبایی فعالیت دارند.

ابتدا سلامت موی مشتری را تضمین می‌کنیم / خانم‌ها نگران آسیب دیدگی موهای خود نباشند

در مورد آسیب دیدگی مو که بسیار دغدغه خیلی از مشتریان است باید بگوییم که ما در این سالن تمام سعی‌مان این بوده است که آسیب دیدگی مو صورت نگیرد و حتی خانم‌هایی که به ما مراجعه می‌کنند بعضا با آسیب دیدگی مواجه شده اند که ما موهای آسیب دیده را احیاء کرده ایم. مهمترین ویژگی سالن ما شاید این باشد که آسیب دیدگی مو بواسطه دکلره در این سالن وجود ندارد و این به خاطر یکسری خلاقیت و روش‌های خاصی است که ما انجام می‌دهیم و این باعث شده تا ما احساس رضایت مداری را در چشمان مشتریان ببینیم. البته خودستایی است که ما خودمان تعریف کنیم و باید این موارد را مشتریان بگویند اما در پاسخ به سوال شما اینگونه جواب داده شده است.

از اینکه ما سه خواهر در کنار هم کار می کنیم حس خوشایندی داریم

با توجه به وضعیت جامعه خب ما سه خواهر خیلی دوست داشتیم که در کنار رسیدگی به زندگی شخصی، شاغل هم باشیم. حضور در سالن زیبایی آن هم سه خواهر قطعا حس خوبی به ما می‌دهد و این حضور ما سه خواهر باعث شده تا هم امنیت شغلی داشته باشیم و هم به همدیگر در بسیاری از جاها کمک کنیم تا مجموعه به خوبی پیش برود. در کل حس خیلی خوبی است.

زکات کارمان کمک به خانم‌های بی بضاعت یا بی سرپرست و بدسرپرست باشد

اگر بخواهیم در این گفت وگو از خدمات معنوی سه خواهر بگوییم شاید حمل بر خودستایی باشد اما تمام سعی مان این بوده است که زکات کارمان کمک به خانم‌های بی بضاعت یا بی سرپرست و بدسرپرست باشد و همکاری‌های خوبی را با بهزیستی تا به امروز برای خدمات عروس انجام داده ایم.

دوره‌های تخصصی بسیاری را گذرانده ایم

آموزش اصولی بسیار مهم است. ما سه خواهر برای آموزش و یادگیری انواع خدماتی که یک سالن باید داشته باشد را هزینه و وقت بسیاری گذاشته ایم و اعتقاد ما سه خواهر این است که باید کار خوب و حرفه ای و تخصصی تحویل مشتری داد، آموزش میکاپ، کوتاهی مو، رنگ و کراتینه، مژه و دوره‌های بسیاری را دیده ایم.

رمز موفقیت ما سه خواهر

رمز موفقیت ما سه خواهر، علاقه به کار، تقسیم کار و کمک کردن به همدیگر تا دیر وقت است. اما رمز موفقیت سالن تیبا مینیاتور، مواد اولیه خوب و باکیفیت و قیمت مناسب است.

سخن پایانی

پدر و مادر و همسرمان بسیار در پیشرفت ما کمک کرده اند. که جا دارد در این مصاحبه از پدر و مادرمان و خانواده حیدرزاده و سایر عزیزان تشکر صمیمانه داشته باشیم. همچنین جا دارد که تشکر کنیم از خانم آزموده مدیر سالن زیبایی شکوفا و خانم هورا بهاجی در سالن زیبایی شبنم نظیف، مدیریت محترم فروشگاه بی تی، و دیگرعزیزانی که به ما کمک کردند تشکر کنیم. آدرس اینستاگرام:@salon_miniyatoor

آخرین تغییر در 27 آبان 1399 ساعت: 11:12 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top