رفتار بورس تهران بعد از نخستین مناظره بایدن و ترامپ

بازار سهام امروز با افزایش تقاضا در نمادهای شاخص ساز آغاز بکار کرد و کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد را پس گرفت، اما در ادامه روند معامله های به علت فشار عرضه مجدداً ریزش کرد و به یک میلیون و ۴۹۵ هزار واحد رسید.

خبریجات - به گزارش تجارت نیوز، در حالیکه روز گذشته حقیقی ها در بازار سهام خرید زیادی داشتند و از طرفی حقوقی ها نیز از بازار حمایت کردند پیش بینی می شد که بازار امروز روندی صعودی داشته باشد اما در ادامه روند معاملات بازار مجدداً عرضه بر تقاضا پیشی گرفت.

در حالی که در آغاز معامله های بازار سهام تقاضا در نمادهای شاخص ساز و افزایش پیدا کرد و بازار روندی صعودی گرفت اما در ادامه صف فروش از تقاضا قدرتمندتر ظاهر شد و کلیت بازار مجدداً روندی نزولی پیدا کرد.

 افزایش عرضه در بازار سهام شاخص را دوباره نزولی کرد، خودرو که در مرحله پیش گشایش زیادترین تقاضا را داشت به قیمت صفر تابلو رسید و خساپا در کف روزانه خود صف فروش ۴۰ میلیونی دارد.

به نظر میرسد حقوقی بازار توان حمایت ندارد حجم صف های فروش از توان حقوقی و حقیقی خارج است، جو منفی بازار در حال تشدید است و در صورتی که اخرین روز این هفته از معامله های بازار سهام نیز ریزشی باشد این جو منفی بیشتر نیز خواهد شد.

اکثر نمادهای شاخص ساز بازار یا روندی منفی دارند و یا با حمایت و به نوعی دستوری برای جلوگیری از ریزش بیشتر شاخص کل از محدود حمایتی سبز نگه داشته شدند، به نظر می رسد روند نزولی این هفته از بازار سهام به شدت روی روند آینده بازار نیز تاثیرگذار باشد زیرا این جو منفی به حدی رسیده که تقریباً دیگر نمی توان کنترلش کرد.

این رفتار نخستین واکنش بورس به مناظره بایدن و ترامب برای انتخابات ریاست جمهوری بود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top