دولت اگر راست می گوید شب عیدی ۲ میلیون تومان به مردم بدهد

این روزها همه از ممنوعیت تجمعات غیر ضروری در سطح شهر به دلیل پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا می گویند اما با این حال هنوز بسیاری از شهرهای ایران بخصوص در استان های درگیر، با ازدحام شهروندان در کوچه وخیابان روبروست. شهروندانی که به گفته خودشان چاره‌ای غیر از این ندارند...

خبریجات - به گزارش ایلنا،مردم جدی نگرفتن هشدارهای بهداشتی را به گردن دولت می اندازند . آنها می پرسند اگر در خانه بمانند تهیه مایحتاج روزانه آنان به پای کیست؟ دولت اگر راست می گوید بابت همین یک ماه ۲ میلیون به حساب ما واریز کند.

درخواستی که بعید است پاسخ روشنی از سوی مسئولان مربوط به آن داده شود.

درخواست کاهش تعرفه برق واحدهای صنفی

ایسنا/بوشهر رئیس اتاق اصناف برای کاهش هزینه برق واحدهای صنفی و کاهش تعرفه برق از تجاری به صنعتی به مسئولان استان نامه نوشت.

در پی کاهش فعالیت های صنفی و آسیب جدی به اقتصاد شهر و بازار بوشهر، مصطفی گراشی رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر طی نامه ای به معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر درخواست کاهش تعرفه برق واحدهای صنفی از تجاری به صنعتی داد.

گراشی در نامه خود نوشته است: شیوع ویروس کرونا باعث کاهش شدید فعالیت های اقتصادی واحدهای صنفی بویژه در ایام پایانی سال که فصل رونق بازار است شده و بالتبع موجبات کاهش قابل توجه و در مواردی قطع درآمد اصناف را فراهم کرده است.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: دستگاه های دولتی می توانند با اتخاذ سیاست های مناسب امکان گذر کم هزینه تر از این مرحله بحرانی را فراهم کنند. از جمله این موارد کاهش تعرفه ها است. مشخصا پیشنهاد می نماید تعرفه برق واحدهای صنفی در بازه زمانی اسفند تا زمان رفع بحران از تجاری به خانگی تغییر یابد.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top