در کشور هیچگونه رقیبی نداریم

در طی دو سال گذشته توانسته ایم از خروج نزدیک به نیم میلیون دلار ارز جلوگیری کنیم

به گزارش خبریجات-شرکت دانش گرایان ژرف آریا (دگژا) یک شرکت ایرانی در زمینه تولید ،فروش و صادرات مکمل های غذای ویژه پرندگان زینتی می باشد ،آغاز رسمی فعالیت شرکت از سال 2017 میلادی بود. دگژا در سال 2019 میلادی با تغییر مدیرعامل و با رویکردی نوین کار را از سرگرفت
آریا اولین شرکت رسمی در سطح دنیا می باشد که اقدام به تولید مکمل غذایی پرندگان بر پایه حشرات کرد اولین مکمل شرکت به اسم پودر اتم با استقبالی بی سابقه مواجه شده و نمونه هایی از آن به کشور های آلمان ،اسپانیا ،آمریکا ،کانادا،عراق و... صادر شد .

مدیرعامل دگژا جناب آقای مهندس فتاح معتقد هست این شرکت در طی دو سال گذشته توانسته از خروج نزدیک به نیم میلیون دلار ارز جلوگیری کرده و با تولید کالای با کیفیت ایرانی سطح اعتماد مشتری داخلی را نسبت به کالای ایرانی در حوزه فعالیت خود افزایش دهد .

ایشان آینده روشنی برای دگژا ترسیم می کنند و می گویند از هیچگونه هزینه و تلاشی در جهت ارتقا کیفیت محصولات دریغ نخواهیم کرد ، هرچند که در حال حاظر در کشور هیچگونه رقیبی نداریم و سطح کیفی محصولات تولیدی دگژا به تولیدات کشورهای اروپا رسیده و در بسیاری از موارد تولیداتی با کیفیت تر از آنها داریم .

در ادامه این مجموعه موفق به دریافت ایزو از مرکز مشاوره ایزوکیا به مدیریت دکتر امیر همایون کاشانی کیاwww.isokia.comگردیدند.

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top