حمایت از صادرکنندگان اولویت اصلی وزارت صنعت و معدن استوزیر صمت در تداوم برنامه های سفر دولت به استان قم : حمایت از صادرکنندگان اولویت اصلی وزارت صنعت و معدن است

وزیر صنعت، معدن و تجارت، افزایش صادرات و حمایت از صادرکنندگان را از اولویت های اصلی این وزارتخانه برشمرد و گفت: وزارت صمت از صادرات کالاهای تولیدی در زمینه تامین سرمایه در گردش و بازاریابی خارجی حمایت می کند.

به گزارش خبریجات و به نقل از شاتا نیوز - سیدرضا فاطمی امین عصر پنجشنبه در جریان سفر رییس جمهور و شماری از اعضای هیات دولت به قم و بازدید از واحدهای صنعتی این استان در جمع خبرنگاران، افزود: ایران در بخش لوازم خانگی در کل کشور پیشرفت های مطلوبی داشته و امیدواریم این واحدها با حمایت ها و اقدامات انجام شده سریع تر به سمت صادرات و ارزآوری حرکت کنند.
 
وی دغدغه های فعالان صنعتی و تولیدی قم را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: وظیفه وزارت صمت حل مشکلات زیرساختی شهرک های صنعتی، معدنی و صنفی است تا دغدغه فعالان اقتصادی فقط کیفیت، فناوری و افزایش صادرات باشد.
 
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به مشکل تامین آب واحدهای صنعتی قم ابراز کرد: مشکل آب یک معضل عمومی در سطح کشور است.
 
فاطمی امین تصریح کرد: عمده اشتغال استان قم در حوزه صنعت است و این استان یکی از استانهای صنعتی کشور محسوب می شود و از بخش صنعت قم حمایت خواهد شد.
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top