تخفیف‌ پوشاک شب عید در فروشگاه‌های ملی
رئیس اتاق اصناف تهران اعلام کرد: تخفیف‌ پوشاک شب عید در فروشگاه‌های ملیرئیس اتاق اصناف تهران از مشارکت تولید‌کنندگان در فروشگاه‌های ملی پوشاک خبر داد و گفت: تولید‌کنندگان تخفیف‌های خود را تا 25 درصد برای خرید پوشاک شب عید به مردم ارایه می‌دهند.
 
 
به گزارش پایگاه خبری خبیریجات و به نقل از شاتانیوز : قاسم نوده‌فراهانی درباره وضعیت بازار شب عید پوشاک، گفت: به اندازه کافی تولیدکننده پوشاک در کشور داریم و امسال نمایشگاه‌های شب عید که هر ساله در چند نقطه برگزار می‌شد به فروشگاه‌های ملی در سطح واحدهای صنفی تبدیل شده است.
 
وی درباره فروشگاه‌های ملی بیان کرد: فروش فوق‌العاده با مشارکت تولید‌کنندگان در این فروشگاه‌های ملی انجام می‌شود و خود تولید‌کنندگان تخفیف‌های لازم را تا 25 درصد به مردم ارائه می‌دهند.
 
رئیس اتاق اصناف تهران ادامه داد: خود تولید‌کنندگان برای مشارکت در فروشگاه‌های ملی اعلام آمادگی کرده‌اند و واحدهای صنفی نیز باید به گونه‌ای عمل کنند که این فروشگاه‌های ملی هر ساله با قدرت بیشتری تداوم داشته باشند.
 
نوده‌فراهانی تأمین نقدینگی تولیدکنندگان را از مزایای فروشگاه‌های ملی عنوان کرد و افزود: از سوی دیگر مردم نیز از تخفیف‌های تولید‌کنندگان برای تأمین پوشاک خود در شب عید، استفاده می‌کنند.
 
وی درباره برگزاری فروشگاه‌های ملی در سایر واحدها نیز توضیح داد: این موضوع را بر عهده خود تولید‌کنندگان گذاشته‌ایم تا از تخفیف‌های صنفی برای فروش بیشتر خود استفاده کنند.
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top