بیانیه اعلام‌ حضور محمدرضا تابش در یازدهمین دوره انتخابات مجلس

اردکان رابه شهری بانشاط، خلاق و پیشرو تبدیل خواهیم کرد

خبریجات - آفتاب-راه غلبه بر مشکلات و بحرانها تکیه برمردم و ترمیم اعتماد عمومی است / با مشارکت همه اقشار اردکان جوانان، زنان و کارگران کاستی ها را برطرف خواهیم‌ کرد / ایده هر شهروند یک نماینده را محقق خواهم‌کرد

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف، آگاه و حق شناس اردکان
صمیمانه به یکایک شما که وارث و آفریننده فرهنگی زنده ، اقتصادی مولد و جامعه ای اخلاق مدار در این دوران هستید، درود می فرستم.
انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیش است و من هم باید در این شرایط خطیر و پیچیده کشور، به وظیفه دینی و ملی ام عمل می کردم.
تامل و مشورت های بسیاری در ماه ها؛ هفته ها و روزهای اخیر داشتم و سرانجام امروز با ورود به انتخابات خود را مجددا در معرض رای شما مردم‌ عزیز قرار دادم.
ضروری دانستم که با شما همشهریان عزیز و فهیم به اختصار از مبانی و دلایل ورود به این آزمون مردمی سخن بگویم:
۱) کشور با وضعیتی سخت و حساس در زمینه های اجتماعی ،اقتصادی و سیاسی روبروست، که موثرترین و کم هزینه ترین راه برای غلبه بر مشکلات و بحران ها ، تکیه بر مردم و ترمیم و تقویت اعتماد عمومی و مشارکت و همبستگی اجتماعی و امید به آینده است.
این یعنی تلاش برای برگزاری انتخاباتی با مشارکت حداکثری و تشکیل مجلسی توانا و عملا در راس امور، مجلسی قوی و موثر که می تواند دولتی قوی و پاسخگو را شکل دهد و به پیش برد.
مجلس بر آمده از رای آگاهانه مردم با حضور همه سلایق، بینشی راهگشا و رفتاری اخلاقی و عملکردی شفاف خواهد داشت.
۲) پنج دوره منتخب شما مردم عزیز بوده ام. در این دوره ها کوشیده ام به تاسی از سلوک و منش آباء و اجدادم، خدمتگزاری ساده و موثر برای پیشرفت شهرم اردکان باشم و در عین حال به رسالت تاریخی و منطقه ای و ملی ام در قبال استانم یزد و کشورم ایران عمل نمایم ، شما با انتخاب تان موید برنامه ها و بهترین ناظر و قضاوت کننده توفیق مان در این تلاش ها هستید.
۳) در مجلس دهم برای فراهم کردن زمینه واگذاری مسئولیت، از جمله طراحان و حامیان طرح ممنوعیت نامزدی نمایندگان با بیش از سه دوره سابقه نمایندگی بودم که به سرانجام نرسید. از سویی دیگر اراده و خواست عمومی اقشار مختلف مردم ،جوانان و زنان و شخصیت های ملی و مورد احترام‌ مردم، تشکیلات اصلاح طلب و معتدل جناح های سیاسی تاکید بر حضور دوباره ام‌ بود. از آن پس هم مدام به ترغیب افراد موجه؛جوان، کار آمد و کلان نگر تلاش کردم که خود را در معرض رای مردم قرار دهند و سکاندار این امر مهم شوند، اما در این زمینه کمتر توفیق یافتم.
۴) وضعیت خطیر کشور و توصیه های موکد شخصیت های دلسوز محلی، ملی و فعالان سیاسی مرا وا داشت بار دیگر خود را در آزمون نظر و رای شما قرار دهم.
من دوباره آمدم که با تمام وجود بکوشم در تراز یک «اردکانی» و یک «ایرانی» برای عبور از بحران ها در مجلسی توانا قدم های سنجیده و اثر بخش بردارم.
۵) اگر مشیت خداوند و اراده شما بر انتخاب مجدد من تعلق بگیرد، بر نقاط قوت افزوده، کاستی ها را برطرف خواهیم کرد و می کوشیم با بهره گیری از ظرفیت های متنوع اجتماعی منطقه و فناوری های نوین ارتباطی، مشارکت هر چه بیشتر اقشار و صنوف و گروه های صاحب نظر محلی، اعم از کارگران، نخبگان، جوانان و زنان، فرآیند تصمیم گیری را در مجلس محقق کنیم و به ایده ی «هر شهروند یک نماینده» جامه عمل بپوشانیم.
۶) بی تردید با بهره گیری از توان و همت زنان و خلاقیت و جسارت جوانان اردکانی و توجه به هویت فرهنگی و تاریخی؛ شهری با نشاط، خلاق و پیشرو خواهیم ساخت .
به هر حال آنچه در این وضعیت دشوار امکان افق گشایی برای کشور می دهد، تحقق اراده و خواست مردم و‌ توفیق همه ما در این راه از خداوند قادر حکیم است.
با شما عزیزان بیشتر سخن خواهم گفت.
محمدرضاتابش
جمعه ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۸

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top