بکارگیری متد مدرن روز جهت سرعت بخشیدن هرچه بیشتر خدمات به مشتریان

تامین کننده مطمئن کلیه متریال ساختمانی و تأسیساتی با مناسبترین نرخ و پاسخگوی نیاز مشتریان

یه گزارش خبریجات -بازرگانی رجبیون با ۱۵ سال فعالیت موفق و اندوخته ای از تجربیات در شرق کشور همواره تعالی ، ارزش آفرینی و ارتقای مستمر سطح رضایتمندی مشتریان را در دستور کار خود قرار داده است.

از برنامه‌های راهبردی گروه ، آموزش و مشاوره به همکاران ، پیمانکاران و مجریان در قالب جلسات خصوصی و برگزاری دوره‌های آموزشی و همایش با همکاری مراکز فنی حرفه ای و سایر موسسات آموزشی می باشد.

راهبرد این گروه بکارگیری متد مدرن روز جهت سرعت بخشیدن هرچه بیشتر خدمات به مشتریان و بهبود مستمر آن می باشد که در این راستا موفق به پیاده سازی و کسب گواهینامه مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015) از موسسه TUV آلمان گردیده است.

این گروه با تکیه بر توانمندی ، سوابق و دانش فنی مدیران خود و ارتباط نزدیک با کارخانجات و واردکنندگان کالای ساختمانی در قالب شریک تجاری و نمایندگی‌ پخش ، تامین کننده مطمئن کلیه متریال ساختمانی و تأسیساتی با مناسبترین نرخ و پاسخگوی نیاز مشتریان می باشد.

@rajabiuntrading

www.rajabiuntrading.ir


گروه مهندسی و بازرگانی رجبیون مجموعه ای پیشرو ، چابک ، خلاق و مشتری مدار است که در حوزه بازرگانی و پیمانکاری ساختمان و تاسیسات فعالیت می نماید.
در نتیجه پیگیری های مدیریت و کادر این گروه موفق به پیاده سازیو اخذ گواهینامه بین المللی ایزو۹۰۰۱سیستم مدیریت کیفیت از ایزو کیا به مدیریت دکتر امیر همایون کاشانی کیا گردید

www.isokia.com

 

آخرین تغییر در %ق ظ, %24 %394 %1398 %08:%دی
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top