بازارملک یک بازار پردرآمد، سود ده و پر بازده است

ابداع کننده فرمول امنک برای امنیت سرمایه‌گذاری املاک خواستگاه سرمایه‌ها و سود مطمئن است؛ چون کالایی است که قابلیت واردات ندارد.

به گزارش خبریجات -دکتر محمدرضا شایگان، موسس آکادمی «شـزومـا» گفت در مورد آموزش سرمایه‌گذاری مطمئن در بازار پر سود املاک گفت: بازار ملک یک بازار پردرآمد، سود ده و پر بازده است که طی چهل سال گذشته در برخی مناطق بیش از چهار هزار برابر رشد داشته در حالیکه افزایش قیمت ارز، سکه و... علیرغم افزایش تصاعدی، نسبت به املاک و مستغلات رشد کمتری داشته است.
ملک تکیه گاه شماست و با سند آن صاحب بیش از 100 نوع حق و امتیاز می‌شوید. در اینجا به اختصار چند نمونه از این امتیاز ملک داشتن را با هم بررسی می‌کنیم:
• با «خرید ملک» مالک زمین، اعیان و فضای بالای سر آن می‌شوید.
• طبق حقوق بین‌الملل؛ حتی اشغالگران حق مصادره املاک قانونی مالک آن را ندارند.
• ملک بر خلاف طلا و ارز قابل سرقت نیست.
• امکان واردات ندارد بنابراین هر روز با ارزش‌تر می‌شود.
• منابع ملک بر خلاف نظر عموم محدود است.
• مالک منافع سند ملک می‌شوید.
• کسب درآمدهای نامحدود خواهید داشت.
• امنیت، سرمایه‌گذاری و آرامش ایجاد می‌کند.
• در دنیا، اعتبار جهانی به دست می‌آورید.
• ایجاد کسب و کار (در ملک امکان راه‌اندازی فعالیت‌های تجاری، اداری، فرهنگی، ورزشی، صنعتی و ... وجود دارد)
• اعتبار بانکی و اقتصادی بالا برای شما به ارمغان می‌آورد. با توجه به موارد ذکر شده و همچنین داشتن بسیاری از مزایای دیگر، «املاک و مستغلات» جایگاهی منطقی‌تر برای سرمایه‌گذاری و سودهای مطمئن است. پس سعی کنید همیشه ملک داشته باشید.

این فعال حوزه مشاوره حقوقی و سرمایه‌گذاری املاک، مجازی شدن حوزه املاک را امری مهم و رو به پیشرفت برشمرد و گفت: از سال 1396 با توجه به تغییراتی که در دنیا اتفاق افتاده بود؛ حتی قبل از کرونا و مشکلات آن، احساس می‌شد که دنیا به سمت و سویی رفته است که بسیاری از صاحبان کسب‌وکارها برای جلوگیری از اتلاف وقت و موقعیت دوست دارند کارها سریعتر و کم‌هزینه‌تر صورت بگیرد، که مجازی شدن کسب‌وکارها بسیار می‌تواند در پیشرفت آنها تاثیر بگذارد. کسب‌وکار املاک نیز از این قائده مستثنی نیست و بعد از جریان کرونا این تغییرات جدی‌تر و مهمتر شد.
همچنین دکتر شایگان طراح سیستم «جامپ» در مورد کاربرد این سیستم افزود:
این روزها وجود یک سیستم چابک در عصر رقابتی کسب و کارها بسیار حائز اهمیت است. همچنین سیستمی در حرفه املاک جواب می‌دهد که اغلب کارها بدون حضور طرفین قرارداد (متعاملین) و از راه دور انجام شود و از مزایای ذیل برخوردار باشد:
جدید و پیشـرو باشد که اغلب رقـیـبـان از آن آگاهی نداشته باشند.
انتخاب و تصمیم‌گیری را برای متعاملین راحت‌تر کند.
درآمد آن «سیستم» چند صد میلیون تومان به بالا باشد.
ابزار آن مثل موبایل در دسترس همه باشد؛ مخصوصا بازار هدف ...
کار کردن با آن «سیستم» آسان باشد؛ یعنی هر مشاوری بتواند با یکبار آموزش آنرا اجرا کند.

سیستم «جامپ» با بیش از چهار هزار «فرمول پول‌ساز» (4200 فرمول قدرتمند) تمام امتیازات بالا را دارد. فرمول‌های کاربردی که مطمئنم به تعدادی از آنها اصلا فکر هم نکرده‌اید؛ چه برسد کسی راه‌حل آنها را به شما گفته باشد از جمله:
1.فرمول جذب سازنده‌ها و مالکین.
2.فرمول برقراری ارتباط جادویی با سازنده‌ها و مالکان فایل‌ها.
3.فرمول کارشناسی فایل و درآوردن 20 تا از مزیت‌ها و ایرادهای هر ملک.
4.فرمول تبدیل فایل معمولی به فایل طلایی.
5.فرمول ردیابی آگهی از روی نتایج و قرارداد واقعی و نه صرفا زنگ‌خور آگهی‌ها.
6.فرمول کنار گذاشتن تبلیغات پول تلف کن!.
7.فرمول پول‌ساز تحلیل رفتار مخاطبان نسبت به تبلیغات و آگهی‌ها.
6.فرمول ایجاد «قلـمـرو پادشـاهـی».
7.فرمول حذف تبلیغات پول تلف کن!
8.فرمول حذف بازدید حضوری.
9.فرمول بازارسازی در املاک و نه بازاریابی.
10.سلطه کردن در بازار؛ بجای رقابت کردن.
11.فرمول شناساندن سریع مشاور به ...
12.ارتقاء مدیران و مشاوران املاک.
13.نحوه بازدید: سه فایل در سه روز
.
21. فرمول تبلیغات پر بازده با کمترین بودجه
22.پرزنت مشتری: «اول توافق، سپس بازدید»
23.ساخت متن‌های آگهی که منجر به فروش می‌شوند
.
31.کمپین فروش برج و شهرک بصورت یکجا
.
1001.تکنیک رفع مشکل قیمت
.
2290.فرمول کشف دغدغه و خواسته واقعی متقاضیان
.
3770.فرمول سوالات با جواب متوالی بله
.
4199.فرمول برداشتن موانع ذهنی
4200.فرمول متقاعدسازی غیرمستقیم
و فرمول‌های دیگر مانند: سیستم‌سازی در املاک؛ یعنی انجام اتوماتیک کارها...
همیشه آرزو داشتم یک منبع تخصصی آموزش اصول و تکنیک‌های بازارسازی و فروش املاک وجود داشته باشد، این آرزو اکنون شـزومـا نام دارد.
شـزومـا: مهندسی معکوس کلمه آموزش است؛ چون اغلب کارهای آن از طریق مهندسی معکوس ایجاد می‌شود.
تغییر شرایط بازار؛
تا چند سال قبل، در جلساتی که با اعضای اتحادیه و مدیران آژانس‌های املاک داشتم، اغلب از دعاوی معاملات انجام شده، صحبت می‌کردند و کلا بازار املاک رونق بیشتری داشت؛ اما این روزها در همایش‌ها و جلسات هفتگی که با اعضای اتحادیه و مدیران املاک دارم، اغلب از رکود بازار شکایت می‌کنند…
سیستم «جامپ» چه کمکی به رشد دپارتمان املاک می‌کند؟
باید پذیرفت که اوضاع عوض شده و شغل املاک از روی میز کار، به درون موبایل‌ها انتقال پیدا کرده و فقط دفاتری که به شیوه علمی اداره می‌شوند و هزینه‌‌ فایل‌یابی و آگهی‌ آنها تا یک‌دهم کاهش می‌یابد، در این بازار موفق هستند؛ نکته حائز اهمیت این است که اغلب مشاورین املاک تراز مالی منفی دارند و شاهد تعطیلی یا خروج مشاوران هستیم.

راه حل دفاتر املاک راه‌اندازی سیستم «جامپ» است؛ چون با مزایای رقابتی که دارد بهترین روش دپارتمانی است.
تصمیم دارم به مدیران دفاتر املاک کمک کنم تا با ایجاد سیستم جامپ بهترین درآمد را از این شغل به دست بیاورند.
بالاترین نرخ نتیجه‌گیری سیستم جامپ با قرارداد مشارکت ۱۹۶ واحد آپارتمان و دریافت کمیسیون سه واحد آپارتمان به ارزش «شش میلیارد تومان» مربوط به نادر فرجی از اراک و ثبت قراداد ۱۲۰ میلیارد تومانی با «کمیسیون‌ نقدی پنج میلیاردی» متعلق به برادران بیات از تهران (ویدیو مستند در شبکه خبر ، سایت آپارات، تلگرام و اینستاگرام شـزومـا موجود است.)
از طریق آکادمی آموزشی شـزومـا، شرکت‌کنندگان را برای داشتن «سیستم جامپ» فروش اینترنتی ملک آماده می‌کنیم و تمام نکات را با سند و دستورالعمل به آنها آموزش خواهیم داد.
سیستم جامپ، ضمن داشتن زمان مناسب جهت آموزش، کاملا فشرده و حاوی اطلاعات کاملا جدید است؛ که هیچ یک از رقبا ندارند. در این شرایط افرادی شانس موفقیت دارند که زودتر شروع به آموزش و راه‌اندازی سیستم جامپ می‌کنند.
-اگر فقط نیمی از تکنیک‌هایی که در این سیستم یاد می‌گیرید را اجرا کنید، ۱۰ برابر مبلغ پرداختی‌ را کسب می‌کنید
-امکان پرسش و پاسخ و‌ مشاوره در طول کوچینگ را دارید. همواره در کنارتان هستیم و با آموزش‌ 4200 فرمول‌ دقیق مثل فرمول «جُـمـاق» به شما آموزش می‌دهیم که کل املاک را در دست خود بگیرید
در حوزه املاک داری، سیستم جامپ یا دپارتمان سازی املاک شامل چهار مرحله است:
1.جذب مشاوران املاک حرفه‌ای
2 .آموزش گروه مشاوران
3 .مجازی سازی سیستم فروش ملک
4.پیاده سازی فایلینگ املاک
جذب مشاوران حرفه ای کاربلد و آموزش پذیر بسیار مهم است که باید دائمی و هر هفته در حال آموزش دیدن باشند و بر اساس این آموزش های مجازی سازی ، سیستمی که در جامپ پیش بینی شده را جهت پیاده سازی سیستم فروش از راه دور پیاده سازی نمایند.
وی تصریح کرد: پیش بینی ما این است که در سال 1400 سیستم مجازی فایلینگ حوزه مسکن فراگیر خواهد شد و اگر مدیران املاک و مشاوران به سمت مجازی شدن حرکت نکنند بی شک از رقبا عقب خواهند ماند.
مدرس حوزه ملک و املاک اظهار داشت: هشتاد درصد کار مجازی پیش می‌رود و برای راستی آزمایی بیست درصد مابقی مثل: دیدن نهایی و مشاهده کردن اسناد و امضا و توافق که مرحله حضوری است انجام می گیرد.
نویسنده کتاب آموزش مشاوره املاک به روش شـزومـا به محتویات کتاب خود اشاره کرد و گفت: کتاب آموزش مشاوره املاک به شیوه شـزومـا را در سال 96 نگارش کردم که در حال حاضر به چاپ چهارم رسیده و نزدیک به ده هزار نسخه چاپ گردیده است که در سایت‌ شـزومـا قابلیت دانلود را دارد. سرفصل‌های این کتاب عبارت است: پشت صحنه شـزومـا، پرش با چتر نجات، زدن هدف، ارتباط جادویی، کلیدهای طلایی، رگبار مسلسل، ذره بین دکتر ملک، شاه کلید املاک، بیلبورد املاک، کشف معمای متقاضی، لیدر باهوش، فروش کار حرفه ای، هفت خوان وصل که سرفصل‌های این کتاب است.
وی در پایان افزود: به هر حال بسیاری از خانواده‌ها این روزها نگران ویروس کویید 19 یا همان کرونا هستند که از طریق این سیستم می‌توانند 80درصد خرید خودشان را مجازی انجام می‌دهند و بعد از راستی آزمایی به نشست قرارداد می‌پردازند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top