استفاده از بهترین و توانمندترین صاحب‌نظران و نخبگان در حوزه‌های مختلف

گرچه فرآیند جمع‌آوری، پردازش و تحلیل اطلاعات پرهزینه است، اما ضرورت این فرآیند زمانی روشن می‌شود که این اطلاعات مبنای برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری در اموری باشند که می‌توانند ساعت‌ها وقت و سرمایه انسانی و اقتصادی را هدر دهند و سلامت شهروندان و بهره‌برداران از این برنامه‌ها را به خطر اندازند.

به گزارش خبریجات-باتوجه به اهمیت موضوع، شرکت پردازش اطلاعات نقش‌کلیک در سال ۸۲ با همت چند تن از دانش‌آموختگان علوم اجتماعی و برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای آغاز‌به‌کار نمود. در ادامه با همکاری اساتید دانشگاه و پژوهشگران مجرب، مطالعات توسعه‌ای و کاربردی در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، شهری و روستایی، تحقیقات بازار و ایجاد پایگاه‌های اطلاعاتی با استفاده از سامانه‌های اطلاعات مکانی (GIS) در دستور کار قرار گرفت.

از آن هنگام تاکنون این شرکت توانسته است ارتباط سازمان‌یافته و موثری با نهادهای حاکمیتی، دولتی و عمومی و خصوصی در هدایت و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی برقرار نماید.

جایگاه شایسته‌ای که شرکت بین‌المللی نقش کلیک توانسته است در بین مراکز تحقیقاتی کشور به دست آورد، مرهون تلاش، خلاقیت و پشتوانه علمی کارشناسان مجموعه، بهره‌گیری از مدیریت مشارکتی، ایجاد روحیه نوگرایی و استفاده از بهترین و توانمندترین صاحب‌نظران و نخبگان در حوزه‌های مختلف است. در ادامه این شرکت معظم توانسته استاز مرکز مشاوره ایزو کیا به مدیریت دکتر امیر همایون کاشانی کیا و با مشاوره این مرکز موفق به اخذ ایزوهای TQMوMISوDSSازINQ انگلستان گردیده است 

www.naghshclick.org  -  www.isokia.com  

 

آخرین تغییر در 25 فروردين 1399 ساعت: 8:20 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top