آغاز عملیات اجرایی و افتتاح ۷ طرح صنعتی جدید در خوزستان با حضور وزیر صمت

آغاز عملیات اجرایی و افتتاح ۷ طرح صنعتی جدید در خوزستان با حضور وزیر صمت/ بازدید از پنج واحد صنعتی در دزفول، شوش و اندیمشکوزیر صنعت، معدن و تجارت در سفری یک روزه به استان خوزستان در مراسم آغاز عملیات اجرایی و افتتاح ۷ طرح صنعتی جدید در این استان خوزستان شرکت خواهد کرد.

به گزارش خبریجات و به نقل از شاتا، سیدرضا فاطمی‌امین امروز همچنین از ۵ واحد صنعتی در شهرستان‌های شوش، دزفول و اندیمشک بازدید کرده و از نزدیک مسائل و مشکلات این واحدها را بررسی می‌کند.
 
در این برنامه بازدید، وزیر صنعت، معدن و تجارت ابتدا از شرکت پاک چوب در شهرستان شوش بازدید کرده و سپس از واحدهای صنعتی فولاد روهینا، قند دزفول، شرکت آوان طب و پایانه گل و گیاه شهرستان دزفول دیدن خواهد کرد.
 
فاطمی‌امین پس از ظهر امروز همچنین در مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز ۲ اسفنجی مجتمع فولاد زاگرس، آغاز عملیات اجرایی شرکت آروند دیتا پاسارگاد، افتتاح و راه‌اندازی تولید الکل شرکت پایا پیام جنوب و آغاز عملیات اجرایی شرکت کاشی و سرامیک بشکوفه حاضر شده و بهره‌برداری از این واحدها را افتتاح خواهد کرد.
 
افتتاح پروژه سردخانه و سورتینگ، آغاز عملیات اجرایی فاز دو شرکت پانیا پرتو کهربا و افتتاح کارخانه گندله‌سازی شرکت پانیا پرتو کهربا از دیگر برنامه‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک‌روزه خود به استان خوزستان خواهد بود.
 
گفتنی است با بهره‌برداری و افتتاح این هفت طرح و واحد صنعتی در استان خوزستان با سرمایه‌گذاری بیش از 2 هزار و 430 میلیارد تومان برای بیش از هزار و ۵۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می‌شود.
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top