کودکان در شرایط واقعی لذت و شیرینی زبان انگلیسی را درک می کنند

ما کودکان شما را آماده میکنیم که همانند زبان مادری خود زبان انگلیسی و دیگر زبان های خارجی را با تسلط کامل صحبت کنند.

به گزارش خبریجات مهندس نسیم ابریشمی مدیر عامل اکادمی زبان پیله تا پرواز به خبرنگار ما گفت؛با توجه به اینکه یادگیری زبان انگلیسی بزرگترین دغدغه مردم در جامعه امروزی باشد و برای تسلط بر آن به خصوص برای سنین بالاتر سختی هایی را به دنبال دارد تیم آموزشی پیله تا پرواز با متدی مدرن و مهیج از همان سنین خردسالی به سبک دوزبانگی با بازی و سرگرمی کودکانی را پرورش می دهند که براحتی بر زبان انگلیسی مسلط می شوند.

مجموعه پیله تا پرواز با همکاری اساتید زبان انگلیسی، زبان شناسی و روانشناسی، با هدف پرورش کودکان دوزبانه و خلاق، با استفاده از جدیدترین روش های علمی – دانشگاهی راه اندازی شده که در راستای این اهداف اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار والدین، آموزگاران، مربیان و مشاوران علاقه مند به تربیت کودک دوزبانه قرار می دهد.با استفاده از این متد آموزشی با بهترین، ساده ترین و کاربردی ترین روش های آموزش دوزبانگی به کودکانمان آشنا می شویم و همچنین برنامه های آموزشی و تفریحی و برنامه های مناسب جهت تقویت و پیشبرد این اهداف ارائه می شوند. امید است بتوانیم با یاری شما عزیزان در جهت پیشبرد این اهداف به بهترین شکل ممکن عمل نمائیم
شایان ذکر هست با متد جدید english in habbit در بخش نوجوان و بزرگسال افرادی را اموزش می دهیم که انگلیسی را کاربردی و با لذت و بر حسب عادت یاد می گیرند و با قرار دادن آنها در شرایط واقعی لذت و شیرینی زبان انگلیسی را درک می کنند.
این متد اموزشی در بیش از 80 شهر ایران اجرا می ‌شود و برای استعلام گرفتن از شهرهایی که نمایندگی دارند به سایت پیله تا پرواز مراجعه کنید.
تلفن مشاوره:09906040017
ادرس سایت؛ www.piletaparvaz.ir
لازم به ذکر است این گروه آموزشی با مشاوره و پیاده سازی مرکز مشاوره ایزو کیا به مدیریت دکتر امیر همایون کاشانی کیا مفتخر به دریافت ایزو29990 از انگلستان  گردیدند. 
www.isokia.com

آخرین تغییر در %ب ظ, %21 %580 %1398 %12:%دی
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top