پیش‌ثبت‌نام عتبات عالیات نوروزی تا 22 بهمن تمدید شد

 مدیر حج و زیارت گیلان از تمدید مهلت پیش‌ثبت‌نام عتبات عالیات نوروزی تا 22 بهمن خبر داد و گفت: متقاضیان این دوره از 24 اسفندماه 97 لغایت 8 اردیبهشت‌ماه 98 به عتبات عالیات اعزام می‌شوند

خبریجات-حسن فعال، مدیر حج و زیارت استان گیلان در گفت وگو با ایکنا از گیلان، با اشاره به پایان مهلت پیش ثبت نام اعزام به عتبات عالیات ویژه نوروز 98، اظهار کرد: با توجه به استقبال متقاضیان ثبت نام نوروزی عتبات و به میمنت ایام مبارک پیروزی انقلاب اسلامی، مهلت پیش ثبت نام تا ساعت 16 روز دوشنبه، 22 بهمن ماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه متقاضیان از 24 اسفندماه 97 لغایت 8 اردیبهشت‌ماه 98 به عتبات عالیات اعزام می شوند، گفت: متقاضیان تشرف به عتبات در این دوره لازم است قبل از ثبت نام نهایی در کاروان ها در فرصت زمانی مشخص شده به سامانه پیش ثبت نام عتبات عالیات به نشانی «www.atabat.haj.ir» مراجعه و کد رهگیری دریافت کنند.

مدیر حج و زیارت گیلان با بیان اینکه متقاضیان می توانند به دو روش گروهی یک تا هفت نفره و 35 نفره نسبت به پیش ثبت نام عتبات عالیات اقدام کنند، ادامه داد: داشتن گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ اعزام ضروری است.

فعال یادآور شد: زمان اعلام نتایج قرعه کشی متعاقبا اعلام می شود و نتایج آن بر روی سایت پیش ثبت نام(https://atabat.haj.ir) قابل رویت خواهد بود.

وی با اشاره به فعالیت 50 دفتر خدمات زیارتی در استان، یادآور شد: آن دسته از متقاضیان تشرف که دسترسی به اینترنت ندارند می توانند با مراجعه به یکی از دفاتر زیارتی مجاز استان که از سازمان حج و زیارت مجوز دریافت کرده اند، اقدام به پیش ثبت نام کنند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top