مشاور برتر انتخابات کیست و چگونه بهترین مشاور انتخابات را شناسایی کنیم؟

محال است در دوره کنونی کاندیداهای نان به نرخ روز خور و بی تخصص و بی تعهد رای از دست مردم بگیرند

به گزارش خبریجات-دکتر مازیار میر مشاور عالی انتخابات در این رابطه به خبرنگار ما گفت: چه خدمتی بزرگ تر از این که تلاش ها و پیگیری ها و جانفشانی های نامزدهای اصلح و خیرخواه را برایاعتلای ایران و استان و شهر مان به نتیجه برسانیم.

باید اذعان نمود که برای پیروزی در انتخابات مجلس و یا هر انتخاباتی استفاده از بهترین مشاوران انتخاباتی می تواند کلید موفقیت و یا شکست در انتخابات باشد.

در هر دوره از انتخابات ما شاهد افراد حرفه ای تر و قوی تری هستیم و مردم هوشیار تر و فعال تر هستند و نکته مهم تر سطح انتظارات مردم بسیار بالا رفته است این درحالی است که به نظر می رسد راه حلهای قدیمی دیگر به هیچ وجه جواب مسائل امروزی نبوده و نخواهد بود نیست.

دیگر گذشت آن زمان که کاندیداهای محترم با یک پوستر و یا چسباندن خود به این مسئول و آن مسئول و یا ساخت آلبوم عکس چند صد صفحه ای در انتخابات پیروز شوند.

گذشت آن زمان که بین دو نفر یکی انتخاب می شد . محال است در دوره کنونی کاندیداهای نان به نرخ روز خور و بی تخصص و بی تعهد رای از دست مردم بگیرند.

دکتر میر مشاور عالی انتخاباتی به شدت معتقد است در زمان خطیر کنونی که چشم جهان و جهانیان به انتخابات دوخته شده است و برای پر رنگ تر شدن حضور مردم اقدامات جدید و استفاده از وحدت رویهای حرفه ای و حلقه های آتش و اطاق فکر و تکنیکهای کاملا خلاقانه و در نهایت استفاده از بهترین مشاوران انتخاباتی می تواند کلید موفقیت و یا شکست در انتخابات و مخصوصا مجلس شورای اسلامی باشد.

یادمان باشد بهیچ وجه تفکرات و شعارهای دهه ۶۰ یا۷۰و یا ۸۰ و یا ابتدای دهه۹۰ برای شما سودی در بر نخواهد داشت. برای ورود در بزرگترین رویداد سیاسی کشور در اسفند ۱۳۹۸ بایداز بهترین مشاوران انتخاباتی سود برو.

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top