محمدرضا انبیائی، دبیرکل انجمن مدیریت استراتژیک ایران شد

هیأت مدیره انجمن مدیریت راهبردی,انجمن مدیریت راهبردی,محمدرضا انبیائی,دبیرکل انجمن مدیریت راهبردی,کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک
انجمن مدیریت راهبردی ایران، سال 1381 با مجوز و تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و راهبردی تأسیس گردیده و در آستانه هجدهمین سال فعالیت خود، دبیرکل جدید را انتخاب و معرفی کرده است.

خبریجات-به گزارش آقتاب، هیأت مدیره انجمن مدیریت راهبردی (استراتژیک) ایران، محمدرضا انبیائی را به عنوان دبیرکل جدید این انجمن انتخاب و معرفی کرد.
انجمن مدیریت راهبردی ایران، سال 1381 با مجوز و تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و راهبردی تأسیس گردیده و در آستانه هجدهمین سال فعالیت خود، دبیرکل جدید را انتخاب و معرفی کرده است.
انبیائی، دبیر کل جدید این انجمن، مدرس دانشگاه در رشته مدیریت و همکار بانک جهانی در فضای کسب و کار ایران بوده و طی سال های گذشته مسئولیت دبیری کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک به عنوان معتبرترین رویداد مدیریت استراتژیک کشور را نیز عهده دار بوده است که، سیزدهمین دوره آن، 28 آبان ماه سال 1398 در مرکز همایش های بین المللی جمهوری اسلامی ایران (سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی) برگزار می گردد.
از جمله مهم ترین اهداف این انجمن مهم علمی، می توان به شبکه سازی میان محققان و مدیران کشور، مشارکت در رفع نیازهای تحقیقاتی و توسعه ای کشور، فراهم سازی زمینه های خلق فکر های نو و کمک به تجاری سازی آن ها، زمینه سازی برای نظریه پردازی در حوزه مدیریت، راهبرد و مدل سازی برای صورت بندی راهبرد یا راهبرد پردازی و از جمله مهم ترین برنامه های سالیانه این انجمن می توان به برگزاری کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، انتخاب و معرفی چهره برجسته مدیریت استراتژیک سال کشور، انتخاب و معرفی کتاب مدیریت استراتژیک سال کشور در بخش تألیف و ترجمه، انتخاب و معرفی پایان نامه برتر دانشجویی سال کشور، انتخاب و معرفی کسب و کارهای پیشرو در پیاده سازی استراتژی های اقتصاد مقاومتی، اشتغال مولد و تولید سبز اشاره کرد.
دکتر حسین علائی، دکتر سید محمدرضا آیت الهی، دکتر جواد کریمی خضراء، دکتر محمدرضا حمیدی زاده و خانم دکتر بهناز خوش طینت، اعضای هیأت مدیره این انجمن علمی در این دوره از فعالیت این نهاد علمی پژوهشی هستند.
علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد انجمن مدیریت راهبردی ایران و عضویت در آن، می توانند از طریق وب سایت رسمی این انجمن به آدرس: www.issm.ir و یا شماره های 86017052 – 86017055 - 86017058اقدام نمایند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top