زخم های دل کهنه است اصلا زخم دل کهنه نمی شود

مگر دل کهنگی میگیرد تا زخم دل بگیرد

خبریجات-* احمد زارعی شورای داربست گفت* .عدم وجود برق و روشنایی و نبود راه دسترسی و نیز بلاتکلیفی در عدم تعیین زمین برای اسکان دائم بر رنج این مردم مستضعف در این نقطه از کشور افزوده است و لزوم ورود فوری مدیریت بحران و استانداری و دولت برای رفع این مشکلات ضروری است

شورای اسلامی روستای محروم داربست در مصاحبه با تسنیم گفت: متاسفانه بدلیل عدم وجود راه دسترسی به روستای قبلی و صعب العبور بودن مسیر در سیل دی‌ماه شرق هرمزگان در این منطقه اسکان موقت پیدا کردیم که تاکنون با مشکلات و سختی‌های فراوان در حال زندگی کردن هستیم.

زارعی. با بیان شرایط سخت زندگی در چادر با توجه به نبود برق و گرمای هوا و طوفان و گرد و خاک توجه فوری مسئولین مربوطه برای اسکان دائم مردم را خواستار شد و گفت: بعد از چند ماه زندگی در این کمپ سختی‌های زیادی را تحمل کرده‌ایم و حتی کودکانی را نیز از دست داده‌ایم و از همه خدمات محرومیم.

روستای محروم زاج و داربست از نظر تقسیمات کشوری جزو شهرستان بشاگرد است اما بدلیل دوری راه و صعب العبور بودن راه دسترسی بخشی از خدماتش را از جاسک و سیریک می‌گیرد، مردم این منطقه پس از سیل اخیر در منطقه‌ای به نام بیرکلمی که یک دشت باز است به صورت موقت در چادر اسکان داده شده‌اند.

آخرین تغییر در 03 تیر 1399 ساعت: 7:32 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top